Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='Atik'][B]Asiaczku[/B] już odpowiadam.

[B]Raz[/B] - jest gro wpłat, gdzie ktoś wpłaca za kogoś i trudno dojść za kogo, ponieważ nie ma tam nawet rasy psa, a są inne nazwiska. Więc trudno taka wpłatę przypisać do konkretnego wystawcy.
[B]Dwa[/B] - nie wiem dlaczego, ale wiele osób wpłacało pieniądze przez pocztę, świadczą o tym dowody wpłaty z faxu, na których widoczna jest najlepiej pieczątka poczty, a reszta słabo czytelna. Tydzień temu została zaksięgowana wpłata przez pocztę wysłana przed świętami. Więc w takich przypadkach nie będziemy mieli wielu potwierdzeń księgowych.
[B]Trzy[/B] - na wszelki wypadek, ja brałam zawsze nawet jak wpłacałam wcześniej.[/quote]
No tak. Jasne.
I rzeczywiscie, dziekujemy za cierpliwość.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziki, a czy ktoś z Lublina mógłby wziąć z Rzeszowa małego szczeniaka mix Collie?? Mamy dla niego domek w Lublinie a nie mamy transportu... Bardzo prosimy!! Piechol grzeczny i niekłopotliwy, sama słodycz :razz:



I jeszcze zapytanie: czy wiadomo gdzie będzie ring 8 i 10?? Szczególnie 10 bo od tego zależy czy w ogóle wezmą swoje furto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ludziki, a czy ktoś z Lublina mógłby wziąć z Rzeszowa małego szczeniaka mix Collie?? Mamy dla niego domek w Lublinie a nie mamy transportu... Bardzo prosimy!! Piechol grzeczny i niekłopotliwy, sama słodycz :razz:

[/quote]


[B]Bura[/B] masz priva w sprawie transportu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Podobno pod latarnia najciemniej :evil_lol: nie martw się do nas zgloszenia z warszawy potrafily przyjść 2 dni przed wystawą :roll: czekaj cierpliwie[/quote]

coś w tym jest :evil_lol: jestem cierpliwa.
Potwierdzenie wpłaty też mam ale pieniążki szły z konta koleżanki i pewnie mają jej dane. Nie miałam pojęcia że banki olewają sprawę i nie wpisują za kogo i czego dotyczy wpłata.:shake: Następnym razem będę mądrzejsza.

Link to comment
Share on other sites

No i mamy balkon :roll: swietnie... zaraz mnie cos trafi :angryy::angryy:
Dlaczego wyzly sa na tych ciasnych balkonikach???????? Przeciez tam sa same duze psy!!! Rok temu przynajmniej ring byl z boku... teraz wszystkie wyżlaste będą siedziec na samym środku tam gdzie ten durny rzutnik??? Ja dziekuje, za taka wystawe :roll:

Ring XVI - XVIII - ZADNEJ duzej rasy!!!!! To juz bzdura!!! Przeciez tam jest pełno miejsca... Dlaczego maluchy biegają na takich duzych ringach, a duze psy nie? Bardzo bym prosiła o odpowiedz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...