Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='McDzik']Arni (ST) mówi mi tu , że chciałby wspólną fotkę z Drakkarem :D[/quote]
Nie ma sprawy:wink: Ja też chcę fotkę z Twoim piesem:cool3:

[quote name='psiulka'][I]Będziemy w takim razie wyszukiwać Was :lol: A kiedy są cocerki? :eviltong:[/I][/quote]
w niedzielę:evil_lol:

[quote name='Frytela']Ludzie czego wy kurde jesteście w sobote wszyscy...
Jak pech to pech z niektorymi od roku mijam się tzn ja w niedziele a oni w sobote i na odwrót ehhh :(:([/quote]
Ja jestem w niedzielę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']ja tez jednak bede w sobote:)[/quote]

[B]Flashka-g, [/B]myśmy się już kiedyś poznały .. w Katowicach rok temu, jak jeszcze byłam z poprzednią sunią, tylko miałam nick na dogo Spanielka_Molly, pamiętasz mnie może? Jak coś, to my Cię tam z [B]Nerul [/B]i nie wiem kim jeszcze dorwiemy :)

Link to comment
Share on other sites

Zmiany sędziego się zdarzają, jeden sędzia nie przyjedzie, w innej rasie zgłoszą masę psów i jakoś to trzeba pogodzić ... Informacja oficjalna z FCI i ZG dla tych , którym planowana jest p. Svetlana Szewczenko w Łodzi - sędzina jest zawieszona w prawach sędziego.

[B]gonpak[/B], Babica 15-17 km od Rzeszowa w stronę Krosna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']
[B]gonpak[/B], Babica 15-17 km od Rzeszowa w stronę Krosna[/quote]



Wielkie dzięki i dobrze że tak blisko od Rzeszowa:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:, będę miała luzik na wystawie (od dziecka)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...