Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cordia']ja bede prawdopobobnie bez psa wiec przyjede na ogladanie ;) i zakupy ;) mam nadzieje, że zobacze Was. Bardzo chciałabym zobaczyc Frytke i Kokosa bo to ciekawa rasa, raz welsh corgi mignely mi sie w kielcach ale nie przyjzałam sie :)[/quote]
A zapraszam do nas, tylko że będzie sam Kokos, fryteli nie zgłaszałam :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nerul,[/B] ja nasze dzisiejsze przedwystawowe spotkanie uważam za udane :D Misja PLAKAT ukończona :D i pani z kawiarni nas przez 3 godziny nie wywaliła, to też sukces :D Tylko stolik troche zawalony katalogami z wystaw był, to ludzie na nas patrzyli, jakbyśmy książki przynajmniej sprzedawały, ale to się wytnie :D Nie mogę się doczekac powtórki :D A za tydzień obowiązkowo spacer z Arnim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]Nerul,[/B] ja nasze dzisiejsze przedwystawowe spotkanie uważam za udane :D Misja PLAKAT ukończona :D i pani z kawiarni nas przez 3 godziny nie wywaliła, to też sukces :D Tylko stolik troche zawalony katalogami z wystaw był, to ludzie na nas patrzyli, jakbyśmy książki przynajmniej sprzedawały, ale to się wytnie :D Nie mogę się doczekac powtórki :D A za tydzień obowiązkowo spacer z Arnim :)[/quote]

[I]Ja też bardzo jestem zadowolona, że mogłam usłyszeć o tylu ciekawych rzeczach od osoby tak doświadczonej jak Ty :lol: Na następny raz idziemy na przynajmniej 5 h, bo fajnie sie słucha :D :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']w sumie w ciagu 1,5 roku byla na 22 wystawach, i po co wiecej ;)[/quote]

OoOhh :crazyeye: to już pewnie hiperchampion wszystkiego co się da z niej jest :crazyeye: .. No to teraz Kokosik sobie poszaleje :razz: mój Arni jeszcze nie wie co go czeka i czym jest świat wystaw :lol: ale niedługo maluszek pozna.. świat elit :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']OoOhh :crazyeye: to już pewnie hiperchampion wszystkiego co się da z niej jest :crazyeye: .. No to teraz Kokosik sobie poszaleje :razz: mój Arni jeszcze nie wie co go czeka i czym jest świat wystaw :lol: ale niedługo maluszek pozna.. świat elit :lol:[/quote]
Haha nawet championatu nie ma ;)
ale ona nie lubi wystaw wiec po co ja meczyc wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Gdybym wiedziała do kogo mam podejść to też bym podeszła :lol:.[/quote]

[I]Jak mogę Was rozpoznać? :lol:[/I]

[quote name='Frytela']A kogo mogę poznać w niedziele nie licząc Nerula i Cambel z którymi spotkam się na 1 miejscu :)??
Kogo moge odwiedzić i poznać? :P[/quote]

[I]Mnie :eviltong:[/I]

[quote name='Talagia']Dwa kropczaste psy (ewentualnie duzy zielony kennel z kropczastymi psami) + brązowy strój ;)[/quote]

[I]Będę szukać. Sobta czy niedziela? :cool3:[/I]

[quote name='Liderowa']Zapraszam pod ring goldenów:razz:Chociaż może i w sobotę wpadnę...:cool3:[/quote]

[I]Będziesz z Liderkiem? :cool3:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...