Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dream']A gdzie były / będą setery?[/QUOTE]

Rok temu były na balkonie :diabloti: Ciasno, slisko... poezja poprostu :roll: Psiaki sie przewracaly itp

Modle się, żeby nie było powtórki z tamtego roku, bo bede musiała chyba zabrać zestaw małego chirurga jakby mi sie tam psy pozabijały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']wydaje mi sie ze w tym roku bedzie całkiem inaczej tzn. ringi duze i na dywaniku :razz::razz:w koncu to miedzynarodowa i 2 dniowa :) wiec Rzeszów sie stara od samego początku:multi:[/QUOTE]

Mam nadzieje i liczymy w tym roku na Rzeszów!!! :evil_lol::evil_lol:
Bo jak narazie rzeczywiście, oddział spisuje się na 5 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]Kika[/B], na razie nic nie wiem. Dla nas najważniejsze teraz to wprowadzenie reszty zgłoszeń, szybka korekta i wysyłanie potwierdzeń dla wystawców. Jak się z tym uporamy to będziemy działać dalej, planowanie ringów, itd. Cierpliwości :)[/quote]

:) A co to dla Was :) , parę psów więcej, niż zykle :) Poradzicie sobie na 100 %

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie ringi w tym roku na pewno będą wyklejone wykładziną, również te na balkonach.

[B]Już dzisiaj proszę, w imieniu Organizatorów, wszystkich Wystawców, którzy będą mieli ringi na głównej hali i balkonach o korzystanie z wind. Windy będą oznakowane z informacją do których ringów jaka winda.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]Błyskotka[/B], niestety nie wszystkim dogodzi ...[/quote]


To oczywiste, ze nie kazdemu mozna dogodzic, ale nie rozumiem dlaczego organizatorzy nie potrafia zrozumiec bardzo prostej zaleznosci :) maly pies- troche mniejszy ring, duzy pies - wiekszy ring :evil_lol: Tylko z uporem maniaka wpychają wszystkie duze rasy na balkoniki :roll::roll: to ma byc jakas forma żartu?
Jeśli w tym roku ponownie przypadnie nam balkon, to chyba sie z niego rzuce :diabloti:

Płace kupe kasy zeby ladnie zaprezentować psa, a nie moge nawet z nim przebiec bo wpadam na krzesła itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']a ja prosze zeby ozdobek nie wpychac kolo ONkow!!! blagam aby organizatorzy chociaz tej wystawy pomysleli. Rasy bojowe tez nie sa najlepszym towarzystwem dla plochliwych maluchow[/quote]

Chyba nikt nie chce być w towarzystwie ONków :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...