Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light'][SIZE=3]Macie namiary na jakiś hotel ??? [/SIZE][/quote]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][B][B][U][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Od strony Przemyśla[/COLOR][/FONT][/U][FONT=Verdana][COLOR=#000000]
[B]Hotel CLASSIC[/B]
ul. Armii Krajowej 32
017-8578880, 017-8577747
[/COLOR][URL="http://www.hotelclassic.epodkarpackie.com/"][COLOR=#0000ff]www.hotelclassic.epodkarpackie.com[/COLOR][/URL][COLOR=#000000]

[U]Od strony Krakowa[/U]
[B]Hotel RESBUD[/B]
ul. Okulickiego 2
017-8535968

[U]Od strony Krakowa/Warszawy/Lublina[/U]
[B]Hotel SPORTOWY ROSiR[/B]
ul. Jałowego 23a
017-8624935

[U]Przy dworcu PKP/PKS[/U] najbliżej wystawy 0,5km
[B]Hotel POLONIA[/B]
ul. Grottgera 16
017-8520312 - opłata za psa 20 zł[/COLOR][/FONT][/B][/B][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dzięki, myślę że trafię. Myślałam o taksówce ale obawiam się że po 9 mogą być już korki w tamtą stronę i piechotką będzie szybciej :roll:[/quote]
Jeśli jedziesz autobusem to masz dalej busy zatrzymyja sie wczesniej 10. min. zaoszczedzonego czasu i blizej piechotka tez myslalam o busie.
Zreszta bede w oba dni psiaki wystawiac

Link to comment
Share on other sites

[B]Juta[/B] jasne że chce :multi:, a przez Stalową z Lublina nie jedziesz przypadkiem :cool3::cool3:, zawsze to lepiej do paliwa dorzucić niż na bilety wydać :p

[B]Ewelinaa[/B] dzięki. Mam zamiar przyjechać Marcelem i wysiąść na tym Bus-owym placu za pomnikiem. Dalej to już mi piechotka i język za przewodnika zostaje bo jakbym próbowała w coś wsiąść to pewnie na przeciwnym końcu Rzeszowa bym się znalazła :diabloti: ze mnie doopa nie turysta :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ania, pomyślę z tą Stalową :roll:. Zobaczę jaka to różnica jest i dam Ci znać na PW, bo to wynajęty samochód.
W zeszłym roku szłam na piechotkę, bo jechałam busem właśnie. Dzięki Bogu miałam tylko psa ale jakbym miała cos jeszcze nieść to chyba bym nie doszła. Niby to blisko ale majac tobołki, niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...