Jump to content
Dogomania

Uważajcie na swoje psy w Warszawie !


vicvictoria

Recommended Posts

  • 1 month later...

Widziałam jakiś czas temu reportaż w wiadomościach. Brak słów jacy ludzie chodzią po tej ziemii, bez serca. Sami powinni jeść taką kiełbasę z haczykami. Niestety obawiam się, że to co się wydarzyło to tylko początek i coraz więcej ludzie może zastosować ten sam sposób ale w innych miastach. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Ostatnio jest to jakaś plaga i już w kilku miastach był podobny problem. W Krakowie w kilku miejscach grasuje taki psychopata, niedawno słyszałam o podobnych przypadkach w Białymstoku i Poznaniu. Według mnie wszystko się bierze z niskiej karalności za zło wyrządzone zwierzętom. Jeżeli nawet tzw. myśliwi mogą zabić psa i sądom wystarczy idiotyczne tłumaczenie, że mu pies pomylił się z sarną, to o czym chcemy mówić. W Polsce jest przyzwolenie na maltretowanie zwierząt. Pies na łańcuchu to polska tradycja, jak to mówił jeden z posłów. Dopóki nic się nie zmieni w mentalności polskiej, to niestety zwierzęta będą w tym naszym kraju cierpieć. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zloczek napisał:

Jakby psy nie srały i nie sikały po mieście to by ludzie takich rzeczy nie robili. Ale właściciele mają gdzieś że ich pociechy robią sobie z miasta kibel.

Gratuluje wrażliwości i inteligencji. Twoim zdaniem można wytłumaczyć śmierć zwierzęcia w męczarnich za to, że jego właściciel nie sprząta po nim?! 

Dawno masz tę chorobę mózgu biedaku?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...