Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
vicvictoria

Uważajcie na swoje psy w Warszawie !

Recommended Posts

Widziałam jakiś czas temu reportaż w wiadomościach. Brak słów jacy ludzie chodzią po tej ziemii, bez serca. Sami powinni jeść taką kiełbasę z haczykami. Niestety obawiam się, że to co się wydarzyło to tylko początek i coraz więcej ludzie może zastosować ten sam sposób ale w innych miastach. 

Ostatnio jest to jakaś plaga i już w kilku miastach był podobny problem. W Krakowie w kilku miejscach grasuje taki psychopata, niedawno słyszałam o podobnych przypadkach w Białymstoku i Poznaniu. Według mnie wszystko się bierze z niskiej karalności za zło wyrządzone zwierzętom. Jeżeli nawet tzw. myśliwi mogą zabić psa i sądom wystarczy idiotyczne tłumaczenie, że mu pies pomylił się z sarną, to o czym chcemy mówić. W Polsce jest przyzwolenie na maltretowanie zwierząt. Pies na łańcuchu to polska tradycja, jak to mówił jeden z posłów. Dopóki nic się nie zmieni w mentalności polskiej, to niestety zwierzęta będą w tym naszym kraju cierpieć. 

2 godziny temu, zloczek napisał:

Jakby psy nie srały i nie sikały po mieście to by ludzie takich rzeczy nie robili. Ale właściciele mają gdzieś że ich pociechy robią sobie z miasta kibel.

Gratuluje wrażliwości i inteligencji. Twoim zdaniem można wytłumaczyć śmierć zwierzęcia w męczarnich za to, że jego właściciel nie sprząta po nim?! 

Dawno masz tę chorobę mózgu biedaku?