Jump to content
Dogomania

Monsieur Bieski :-}


Harika

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo dokladnie tak jest, ciagle cos broi ;) na minute go nie mozna zostawic samego :D Maly diabel! Jedynie jak spi to jest spokoj ;) Kilka dni nas nie bylo, ale to dlatego, ze co wejde na dogomanie to nie dziala... Wiec wysyp fotek :) [URL=http://s1073.photobucket.com/user/Petite_iria/media/biesius_zpsxluusvyg.jpg.html]biesius_zpsxluusvyg.jpg[/URL] [URL=http://s1073.photobucket.com/user/Petite_iria/media/biesiu2_zpsm77nmazf.jpg.html]biesiu2_zpsm77nmazf.jpg[/URL] [URL=http://s1073.photobucket.com/user/Petite_iria/media/P6230089%202_zpsjy8adpx9.jpg.html]P6230089%202_zpsjy8adpx9.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak widac szczyl zadomowil sie juz w naszym lozku ;) [URL=http://s1073.photobucket.com/user/Petite_iria/media/podusia2_zpsf8pknasj.jpg.html]podusia2_zpsf8pknasj.jpg[/URL] [URL=http://s1073.photobucket.com/user/Petite_iria/media/podusia1_zpsnkhs8lxt.jpg.html]podusia1_zpsnkhs8lxt.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mnie whippety zawsze podobały się z chartów najbardziej choć sama zawsze miałam psy duże, najpier ONki, potem rottki ale teraz przestawiam się na średnie tyle, że pinczery ale zastanawiałam się trochę nad whippetem. Maly jest ślicznym uwielbiam psy czarne i błękitne.

Link to comment
Share on other sites

Leokadia, no pieknie sie wkomponowal i niestety na stale ;)

dwbem, ja tez ONkowa jestem :) wczesniej mialam schroniskowa bide w typie ONka, ale powiem szczerze, ze jej gabaryty nieraz przysparzaly mi problemow, nie umialam nad nia zapanowac, wtedy tez stwierdzilam, ze kolejny pies bedzie na pewno mniejszy. Swoja droga my bardzo powaznie rozwazalismy pinczera, ale jednak wygrala stara milosc mojego TZa do whippetow ;)

Passja, dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

O matko:) Słodka psina.

Pisz o nim........wady / zalety rasy. Ciągle o tym mało.

Czy faktycznie one nadają się "na kanapę" i poziom aktywności jest niski? Takie opinie ciągle czytam na zachodnich stronach... Nie mogę w to uwierzyć patrząc na budowę i zawadiackie spojrzenie tych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ale nas dluuuugo nie bylo!! Jaki wstyd :( mialam wam tu wrzucac uaktualnienia i pokazywac jak brzdac rosnie, a tymczasem mlody ma juz 5.5 miesiaca! Czas pedzi nieublaganie, malo czasu na wszystko, przeprowadzka na glowie, ehh! :(
W lipcu zaczelismy psia szkolke, bylismy na 2 zajeciach, ale niestety na okres wakacyjny szkolke zamknieto. Na zajecia wrocilismy dzisiaj. Wrzucam wam kilka fotek :)
Poza tym przerzucamy sie z Puriny Pro Plan na Orijen. Jakos po tej Purinie straszne smrodki sie zaczely, no i wybor padl na cos bezzbozowego. Zobaczymy czy cos sie zmieni. Mlody szaleje, dobrze, ze mamy ogrod, bo tam sie moze wybiegac, niemniej jednak trzeba go miec ciagle na oku, bo co chwile cos broi ;) a to kwiatki wykopie, a to mi pidzame ukradnie i wywlecze na dwor, takie tam "zarciki" ;)

edch1_zpsobrjuvgf.jpg

edch2_zpsfsv1nkwz.jpg

edch4_zpsjgj6wsxd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wchodze...
edch3_zpsx3b2oo2r.jpg

Wlazlem :D
edch6_zpsuqp4t7zp.jpg

Bylem ulubionym modelem pani fotograf :)
p.s. jak widac zmienilem uzebienie ;)
edch5_zpslyuhrtzk.jpg

Julia., trudno mi jeszcze cokolwiek pisac. To jest szczeniak i jak wiekszosc szczeniakow jest hiperaktywny, psoci i szaleje. Nie wiem czy sie wyroznia na tle innych ras. Pewne jest, ze duzo spi, a najwiekszy okres aktywnosci to wieczor i wtedy tez zaczepia do zabawy ;) Czy psy te potrzebuja duzo ruchu? Powiem tak - hodowcy whippetow zgodnie twierdza, ze te psy to sprinterzy, a nie maratonczycy. Potrzebuja intensywnego, ale niezbyt dlugiego ruchu. Lepsza jest dla nich sesja szybkiego gonienia za pilka niz towarzyszenie czlowiekowi w jednostajnym, godzinnym joggingu.
Pokusze sie jednak o stwierdzenie, ze w domu Biesio jest raczej spokojny, ale mamy ogrod, w ktorym w kazdym momencie moze sie wyszalec. W kazdym razie mysle, ze spokojnie psy nadaja sie do mieszkania w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Cudny maluch !

Ja zawsze uwielbiałam psy "okrągłe"/mastiffy,kaukazy,rotki czy beagle,bassety/ ale z wiekiem co raz bardziej podobają mi się "szczupaki". Dlatego teraz mam pinczera a hartami zachwycam się co raz bardziej.Gdy poznałam na żywo właśnie whipetta "wpadłam" całkiem ;) Teraz coraz częściej oglądam i podziwiam wszelkie harty w tym polskie o których nawet nie dawno nie wiedziałam,ze są ;)

Będę często zaglądać i proszę o dużo zdjęć i opisów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...