Jump to content
Dogomania

Rybnik - XXII Wystawa Krajowa - 7.10.2007


Sapi

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Franka']Powiedziala mi dziewczyna z oddzialu ze nie bedzie :shake: podanej stawki bo o to pytalam ale bede w Rybniku wiec do nich wstapie i wtedy bede wiedziala no prawie na 100% :cool3:Pzdr.[/QUOTE]

Franka to już teraz prosze, żebyś się zainteresowała również japońskimi kuzynami (zdjęcia, wyniki).. mam nadzieje, że to nie będzie duzy problem??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Franka to już teraz prosze, żebyś się zainteresowała również japońskimi kuzynami (zdjęcia, wyniki).. mam nadzieje, że to nie będzie duzy problem??:roll:[/quote]

Ok Agappe zainteresuje sie kuzynami:evil_lol: zapewne beda szly przed nami:lol:Pzdr.

[quote name='panienkabubu']Czyli nie będzie możliwości sprawdzić jakie psiaki będą przyjęte na wystawę?
W takim razie po wystawie będę mieć do Was romans o stawkę Bernardynów :cool3:[/quote]

Tak mi powiedzialy dziewczyny z oddzialu ze stawki raczej nie bedzie:cool3: no chyba ze cos sie zmieni choc watpie skoro juz tak zakladaja ze nie bedzie.Pzdr.
Ale co tam dowiemy sie na wystawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...