Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

heh widze ze Figa nie odbiega od gowienkowej normy :) ale mam pytanie do was z innej beczki. mam Fige ze schroniska (od grudnia) i mam z nia jeden problem z ktorym naprawde nie umiem sobie poradzic, wiec blagam o rade!!!! mianowicie na spacerze jak tylko pojawi sie owczarek niemiecki Figa wariuje!!! rzuca sie skowyczy wyje szceka robi wszystko ze az ludzie wychodza na balkony i patrza co sie dzieje.....probowalam zajac ja czyms np bieglam w przeciwnym kierunku, niewielki efekt bo biegnie ze mna i szczeka... wiec zaczelam krzyczec i "klapsa" koncem smyczy, bez efektu..... raz rzucila sie na owczarka i oczywiscie ona fruwala w powietrzu (rozdzielilam psy ale nie wiem czy dobrze zrobilam aczkolwiek obawiam sie ze tamtem by ja zagryzl- mial przewage chyba ze 40 kg) i pozniej leczylam rany, dalo jej to do myslenia na tydzien ale z powrotem jest to samo i dzis byla kolejna scena. nie wiem czy w przeszlosci miala jakies przykrosci z ONkiem czy wynika to z natury psa czy z moich bledow? ah dodam ze jest ona mieszancem sznaucerkopodobnym. prosze o jakies rady jest to moj pierwszy pies wiec nie wiem za bardzo jak postepowac w trakcie tych jej histerii

Link to comment
Share on other sites

KAsia - myślę że to właśnie dlatego że musiała mieć jakieś złe wspomnienia z ONkami - moja Luna też strasznie pamiętliwa i jak kiedyś miała spięcie z bokserką to teraz nienawidzi wszystkich bokserów - na szczęście się nie rzuca, tylko drze jape, ale nie potrafię jej też wtedy uspokoić - chyba trzeba po prostu unikać takich sytuacji:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia124']........... nie wiem czy w przeszlosci miala jakies przykrosci z ONkiem czy wynika to z natury psa czy z moich bledow? ah dodam ze jest ona mieszancem sznaucerkopodobnym. prosze o jakies rady jest to moj pierwszy pies wiec nie wiem za bardzo jak postepowac w trakcie tych jej histerii[/QUOTE]

Mój Wektor również nie lubi ON-ów a dotkliwie został pogryziony przez berneńczyka :roll: . Obecnie, kiedy ten konkretny berneńczyk pojawia się w naszej okolicy, to Wektor okropnie się denerwuje :angryy: :angryy: :angryy: , ale na wystawach, jak spotykamy inne berneńczyki, to na nie nie reaguje :niewiem: . Na ON-y natomiast zawsze szczeka i nie da się uspokoić :diabloti: :diabloti: :diabloti: . Nie zaobserwowałam, żeby tak reagował na inne psy, traktuje je właściwie obojętnie, pod warunkiem, że nie kręcą się koło naszego płotu :loveu: :loveu: :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

wlasnie mnie tez to zastanawia ze wsrod innych psow Figa ma rzesze przyjaciol, jedynie te owczarki niemieckie ja denerwuja, ostatnio doszedl jeszce amstaff, ale tylko bialo-laciaty, ale z nim to jest jasna historia bo nas zaatakowal na spacerze, :mad: wiec na niego zlosc jest uzasadniona (ja sama na jego widok robie sie blada i nogi mi sie trzesa wiec co ma powiedziec biedna Figa...)

Link to comment
Share on other sites

Mamy obsadę sznaucerków cz-s na Sopot :lol: :

[SIZE="2"][SIZE="1"]1 Pietrzak Elżbieta, Sławno pies, młodzieży - AMARO Whisper of Wind

2 Buczyńska-Gudaniec Sylwia, Lidzbark Warm. pies, pośrednia - FOCUS Mazurskie Cudo
3 Dąbrowska Ewa, Chruszczobród pies, pośrednia - GANG Leksaland (FCI)

4 Gaszyńska Grażyna, Przecław 69 pies, otwarta - DARTH VADER Hajan Polonia (FCI)
5 Gutkowska Halina, Gdańsk pies, otwarta - ERON Sfora Patii
6 Kika Maria Jolanta, Szczecin pies, otwarta - ZAK z Wilczej Skarpy

7 Klimkin N.V., St.Petersburg pies, championów - GERTSOG DE GIZ
8 Grabałowski Andrzej, Dołuje pies, championów - NERVIOS DE YERAY
9 Gaszyńska Grażyna, Przecław 69 pies, championów - SONNY z Wilczej Skarpy
10 Sztukiert Ewa, Gdańsk pies, championów - Repitition's LIFE OF CRIME

11 Pietrzak Elżbieta, Sławno suka, młodzieży - ABYE Whisper of Wind
12 Briske-Dutkowska Justyna, Raszków suka, młodzieży - AIRE WHISPER OF WIND
13 Zielińska Katarzyna, Grudziądz suka, młodzieży - DEXI Formosus
14 Klincewicz Magdalena, Szczecin suka, młodzieży - PATI Pol-Rot
15 Chrzanowska Aleksandra, Chełmno suka, młodzieży - Sfora Mikrusów BIBI

16 Sztukiert Ewa, Gdańsk suka, pośrednia - AYLA Vis a Vis

17 Szczykutowicz Joanna, Wrocław suka, otwarta - ARONIA-DIA Due Tyresto
18 Kuczyński Janusz, Ełk suka, otwarta - AWAKE Vis a Vis
19 Pikiewicz Agata, Warszawa suka, otwarta - BONI NI-PI Romanus Rex
20 Kortas Teresa, Gdynia suka, otwarta - EMI Sfora Patii
21 Szulgo Dariusz, Szczecin suka, otwarta - GEMMA z Miedwiańskiej Toni
22 Maciągiewicz Małgorzata, Szczecin suka, otwarta - MARINA z Ziąbalowej Gromadki
23 Rogozińska Jolanta, Słupsk suka, otwarta - MILKA z Krainy Mgieł
24 Klimkin N.V., St.Petersburg suka, otwarta - ZVEOZDNAJA KOUPEL BEAUTY LADY
25 Szczepańska-Korpetta Joanna, Warszawa suka, otwarta - Prima BANIALUKA

26 Klimkin N.V., St.Petersburg suka, championów - GOLDEN LADY DEMORSER

27 Toczyłowska Krystyna, Olsztyn suka, weteranów - Kamrat KAWA MARAGO[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochani , musialam Zuzi obciac grzywke ,bo ma mala infekcje oczu.I teraz glupi wyglada.Widzialam gdzies w necie fotki jak sznaucery maja takie grzywki nie jak daszek od czapki tylko cos jakby dwie nastroszone brwi.
Moze macie w swoich zasobach takie zdjecie i moglibyscie wstawic tobym sobie skopiowala ten sposob ostrzyzenia ,bo tak to jakos glupio wyglada ,ni tak ni siak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][URL="http://img152.imageshack.us/img152/9798/minutemanwr9.png"]http://img152.imageshack.us/img152/9798/minutemanwr9.png[/URL][/quote]

Dobra foteczka ,dziekuje :-) .Musialam leciec do pracy ale zaraz postaram sie jej poprawic ta grzywke.Czyli miedzy "brwiami " tez wygolone , uhm .....

Link to comment
Share on other sites

Romas!

Spróbuj wyciąć przestrzeń między grzywką, ładnie nożyczkami degażówkami.

Zobaczcie co można wyczarować z psa. Westik przed i po he h e
[URL="http://salonikpik.pl/galeria.php"]http://salonikpik.pl/galeria.php[/URL].
Uprzedzając atak ze strony wymienionego w linku saloniku, nie jest to absolutnie wyśmiewanie się, czy złośliwe komentowanie , po prostu strona jest w budowie, ale w tej chwili przeciętnemu odwiedzającemu opada szczęka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...