Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Nio ja tez bylam w Wawce:))))bylo super jak zwykle!!!ubawilam sie przez te 2 dni na zapas:)))))))))))))))mialam ze soba 1 psa tylko Skorka, z cz-sr nie ryzykowalam, i slusznie, bo czasem wybory pani sedziny wszystkich dziwily i to co powinno byc 1 bylo gdzies z tylu. no coz.....
zato Skorus ( GERMANIKA WORLD IS YOURS Orsini) CWC,Najlepsza Suka w Rasie plus CACiB:))))teraz trzeba sie skubac na swiatoweczke!

[B][COLOR=red]GRATULUJE wszystkim zwyciezcom!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]na agility super !!!KaVang i Dorotak poszly jak burza normalnie!!!!!mimo upalow!!!!super!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Nio ja tez bylam w Wawce[/quote]
Oj bylo wesolo hahahahaha szczegolnie na grupach :cool3: .

[quote]zato Skorus ( GERMANIKA WORLD IS YOURS Orsini) CWC,Najlepsza Suka w Rasie plus CACiB:))))[/quote]Nio SUPER Wam poszlo, jeszcze raz OGRMNE GRATKI :multi: [/quote]

[B][COLOR=red][quote]GRATULUJE wszystkim zwyciezcom!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]na agility super !!!KaVang i Dorotak poszly jak burza normalnie!!!!!mimo upalow!!!!super!!!!![/COLOR][/B][/quote]
Dzieki wielgachne i ciesze sie, ze sie podobalo :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Ka-Vanga - oczywiście gratulacje!!! :multi:
Bangi nie dość że piękna to jeszcze mądra :loveu: - tylko pozazdrościć[/quote].
Dzieki dzieki za mile slowa :multi: .

I trzymamy mocno kciuki za kolejne bialaski i dzielnego taty :multi: :multi: :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']...........
zato Skorus ( GERMANIKA WORLD IS YOURS Orsini) CWC,Najlepsza Suka w Rasie plus CACiB:))))teraz trzeba sie skubac na swiatoweczke!
[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B][COLOR="Red"][SIZE="4"]GRATULACJE !!![/SIZE][/COLOR][/B] :BIG: – tylko proszę ją porządnie wytrymować :mad: , żeby faktycznie była pieprz i sól a nie chodzi o kolor i jego odcień, bo są ciemniejsze i jaśniejsze pieprzaki, tylko o szorstki włos typu aguti :loveu: :loveu: :loveu: :lol: :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w sobote ma juz byc chlodniej :multi: u nas 23 zapowiadaja i dobrze bo malce eda do nowych domow jechac a troche kilimetrow przed nimi :roll:[/QUOTE]

Dały Ci już popalić, że się ich pozbywasz :hmmmm: :lol: :lol: :lol:
Wiesz grzeczne dzieci to te, które śpią :sleep2: , myślę, że ze szczeniaczakami jest tak samo :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Dały Ci już popalić, że się ich pozbywasz :hmmmm: :lol: :lol: :lol:
Wiesz grzeczne dzieci to te, które śpią :sleep2: , myślę, że ze szczeniaczakami jest tak samo :lol: :lol: :lol:[/quote]

dwa mi na razie zostana na pocieszenie :) :)
ale faktycznie najbardziej je kocham jak spia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A my mamy w domu na pocieszenie jedna taka zadrs która starcza nam za 10 miniaturek...
Oj temperamenrtu to napewno nie odziedziczyło to cós po Mamusi ;)
Ale jest taki słodki, że można by go było zjeśc ;):loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A my mamy w domu na pocieszenie jedna taka zadrs która starcza nam za 10 miniaturek...
Oj temperamenrtu to napewno nie odziedziczyło to cós po Mamusi ;)
Ale jest taki słodki, że można by go było zjeśc ;):loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Zgaduję :hmmmm: - ten diabełek wcielony to Dengi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dwa mi na razie zostana na pocieszenie :) :)
ale faktycznie najbardziej je kocham jak spia :loveu:[/QUOTE]

No gdybyś wszystkich naraz się pozbyła to zrobiło by się pusto i smutno :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Chcielibysmy dolaczyc do zacnego:) grona sznauceromaniakow i dlatego tez postanowilismy sie przedstawic.

TOMMY TAXON Nadpilickie Bestyjki

m: INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki
o: DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia FCI

a wyglada tak....


[IMG]http://www.ben.aplus.pl/nescaland/galeria/walker/walker2_.jpg[/IMG]


i jest moim pierwszym sznaucerem..wiele przed nami i wielu rzeczy musimy
sie zapewne nauczyc:)

Pozdr

K&B&A&W

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...