Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Madziara']Co do powtórki leku po 14 dniach to jakaś bzdura dla mnie, imizol ma wydłużony okres półtrwania po to żeby działał na wszystkie stadia babeszji.[/quote]
Mnie to też dziwi, ale - jak napisałam - w jednej z warszawskich lecznic też mają taką procedurę... Więc nie jest to odosobniony przypadek.

[quote name='florance']a co do poprawy stanu... jeśli będę porównywała z piątkiem, czyli pierwszym dniem objawów, to jest o niebo lepiej, ale dobrze to niestety jeszcze nie jest...[/quote]
To znaczy że jest dobrze :lol: Pamiętaj, że ten pierwotniak niszczy krwinki - to nie jest zwykły katar, tylko poważna choroba. W zależności od stanu organizmu w momencie podania leków, będzie dochodził do "normy" krócej lub dłużej. Ale jak jest coraz lepiej, to znaczy że jest coraz lepiej :lol: Tak trzymaj i nie panikuj :lol:

Link to comment
Share on other sites

wróciliśmy... dziś wieczorem ostatnia kroplówa, za dwa dni morfologia, cały czas doustnie żelazo i coś na wątrobę... za 2 tyg drugi raz izomal - pani mi dziś wyjaśniła, że oczywiście muszę wyrazić zgodę, ale w ten sposób jest dużo większe prawdopodobieństwo, że wybiją pierwotniaka na dobre (oczywiście krew będzie co kilka dni badana), powiedziała, że pies jest młody, dostaje leki osłaiające wątrobę i nie powinno mu to bardziej zaszkodzić niż pomóc... co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Dopiero co odzyskalam net i co widze,same straszne wiesci.
Ta babeszja to paskudna choroba.
Mam nadzieje,ze z Bublem bedzie O.K .
Moja Zuzia dwa razy miala babeszje .Na szczescie bez powiklan.I mam nadzieje,ze dalekosieznych skutkow tez nie bedzie,czyli slabszych nerek na starosc.
Okropienstwo.
Pozdrowienia dla Bubelka i rekonwalescentki Fancy :-)

Link to comment
Share on other sites

O rany biedne psiaki!!! Co to sie dzieje!!! :shake: Trzymam za Was mocno kciuki, zeby biedulki wyzdrowialy!!!! Zdrowka dla Bubelka i mam nadzieje juz zdrowiejacej Fancy!!!

A dla odprezenia zapraszam do galerii, wstawilam zdjecia moich kochanych czarnulkow i specjalnie dla Waszeczki fotki Lo ;) - mojego staruszka :multi: ;) .

Link to comment
Share on other sites

no to się dzisiaj fryzowaliśmy z Negrulkiem :cool3:
efekt uwiecznię na fotkach już wkrótce
maszynka tnie super, tylko na firmowym ostrzu andisa skrzypi, mimo oliwienia, na osterkach bezproblemowo
jedyny problem to praca na leżącym psie, bo staruszka nie ustoi zbyt długo, a położenie skóry się zmienia i dziwne efekty są potem:roll:, no i z jednej strony firanek nie ma bo nie odrosły jeszcze po zabiegu
znalazłam kilka nowych guzów:-(, niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']no to się dzisiaj fryzowaliśmy z Negrulkiem :cool3:[/quote]
No to gratulacje! To był wasz pierwszy raz? :cool3: :lol:

[quote name='bluerat']jedyny problem to praca na leżącym psie, bo staruszka nie ustoi zbyt długo, [/quote]
A to my mamy odwrotny problem - Atos za Chiny się nie położy. A na stojąco trudno jest mi wygolić mu brzuch. Dobrze, że tego nie widać :evil_lol:


[quote name='bluerat'] znalazłam kilka nowych guzów:-(, niestety[/quote]
Kurczę :-(

Link to comment
Share on other sites

nie...:lol: to nie był nasz pierwszy raz, średnio 2 razy w roku, przez 14 lat :evil_lol:, plus 3 razy fryzjer, jak poprzednia maszynka odmówiła posłuszeństwa
nie mam tylko pomysłu ani fajnej fotki jak zrobić grzywkę

Link to comment
Share on other sites

tak na szybko sie pochwale nieskromnie :) dopiero co wrocilismy z wyprawy do [B]Salzburga[/B] - kawal drogi, same przygody na trasie ale wystawa bardzo udana :)

[B]Wacio V2 r.CACA[/B] - sedzia mu sie nie spodobal i zdecydowanie odmowil wspolpracy (czytaj trzas sie jak galaretka hihi)
[B]Lancelot - V1 Najlepszy Weteran[/B], rozpoczety Championat Weteranow
no i najwazniejsze:
[B]Tess V1 CACA i CACIB[/B] - na tej wystawie ukonczyla [B]INTERCHAMPIONAT[/B] !! :multi: :multi: :multi:

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/571/mtesint2dt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy chcecie ale podam wam stawki mini :eviltong:

[B]SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL[/B]
PSY
kl.championow
JORDANO VENTIMILIGIA Astronaut
Trixer UNDERCOVER
SUKI
kl.posrednia
FOR FUN Rezlark
Trixer FLIRT
kl.otwarta
JULIETTE ERNST Astronaut
SONNI vom Lustgarten
kl.championow
GRACE KELLY z Marzemu

[B]SZNAUCER MINIATUROWY CzARNY[/B]
PSY
kl.mlodziezy
V1 GIZMO GRANT of Dutch Dynasty
kl.otwarta
YVES NADIZ AURIC
kl.championow
V1 CACA CACIB BILLY vom Gloria Viva
SUKI
kl.mlodziezy
GINA QUENN of Dutch Dynasty
TIAR de Illyria
kl.posrednia
V1 CACA CACIB FOLK DANCE Rezlark
kl.championow
V2 r.CACA BEA vom Gloria Viva
V1 CACA CACIB Flower FEE of Dutch Dynasty

[B]SZNAUCER MINIATUROWY CZRANO - SREBRNY[/B]
PSY
kl.mlodziezy
V1 Scedir WAYNE JOHN
kl.posrednia
V2 r.CACA PONTIAC Grasant
V1 CACA CACIB Scedir THOMAS MANN
SUKI
kl.mlodziezy
V1 Scedir WALLY SIMPSON
kl.posrednia
V1 CACA FILOMENA Rezlark
V2 Scedir SOPHIE MARCEAU
kl.otwarta
V2 r.CACA HAPPY von Solbach
V1 CACA JODIE SASQUEHANNA Kosmate lapy
kl.championow
V1 CACA CACIB Scedir FLORANCE GRIFFITH

[B]SZNAUCER MINIATUROWY BIAŁY[/B]
PSY
kl.mlodziezy
Matraszepe HANDSOME BOY
kl.otwarta
Karwish STRUT YOUR STUFF
kl.championow
E MAIL Grasant

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
[B]Wacio V2 r.CACA[/B] - sedzia mu sie nie spodobal i zdecydowanie odmowil wspolpracy (czytaj trzas sie jak galaretka hihi)
[B]Lancelot - V1 Najlepszy Weteran[/B], rozpoczety Championat Weteranow
no i najwazniejsze:
[B]Tess V1 CACA i CACIB[/B] - na tej wystawie ukonczyla [B]INTERCHAMPIONAT[/B] !! :multi: :multi: :multi:
[/QUOTE]

[B]Elitesse [/B]– [B][SIZE="3"][COLOR="Magenta"]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE] [/B]dla [B]INTERCHAMPIONKI[/B] i Weterana
:laola:
a mały, to wiesz ....... ze Scedirami w tamtych rejonach to raczej ciężko się wygrywa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][B]Elitesse [/B]– [B][SIZE=3][COLOR=magenta]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE] [/B]dla [B]INTERCHAMPIONKI[/B] i Weterana
:laola:
a mały, to wiesz ....... ze Scedirami w tamtych rejonach to raczej siężko się wygrywa :shake:[/quote]

te byly do przejscia ale sedzia wybitnie lubial wlochow :eviltong: w sredniakach rase tez wlosi zgarneli hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']te byly do przejscia ale sedzia wybitnie lubial wlochow :eviltong: w sredniakach rase tez wlosi zgarneli hihi[/QUOTE]

Dokładnie to miałam na myśli :lol: , tam lubią tą włoską hodowlę, szczególnie, jak na ring wejdą sami właściciele :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:multi: Elitesse ogromne gratulacje!!!!!! Fantastycznie Wam poszło :multi: nie wiedziałam, że jest Ch. Weteranów - świetny tytuł :klacz:[/quote]

ano jest :) mamy juz Ch.Vet Slowacji i teraz na Austrie polujemy, taki tytul maja na pewno tez Wegrzy i Slowency

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem:)) no niestety Judi wygrala tylko klase, reszta dla czechow i Scedirow chodz kazdy z nich cos mial nie tak jeden francuza w przednich lapach suka w championach bez szyi itd itp, no ale coz wybor sedziego.
Naprawde jesli chodzi o typ europejski to u nas sa duze lepsze sznaucerki niz te ktore na tej wystawie pokazala hod Scedir.

Ale najgorsze nas spotkalo jak wrocilismy do domu o 2 w nocy i sie okazalo ze nasz olbrzym chodzi na dowch lapach a zadem powluczy, w nocy do weta ktory poszedl na latwizne i stwierdzil babaeszjoze ( zadnych objawowo tej choroby oprocz temepratury) dopiero dzis nasz wet stwierdzila zapalenie miedzykregami w kregoslupie. Reksio dostal spory zestaw zastrzykow i teraz sie leczymy.

Nie musze chyba wam opisywac mojego zdenerwowania od wczorajszego wejscia do domu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...