Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Senga moze ja ci skroce o co chodzi bo sie plujesz a nie wiesz ze tak jakby ta pani naskoczyla i na Adama, bo twierdzi ze mamy ciemnego pieprzaka i farbujemy go na cz-sr!w Polsce i w Europie to jest osobna rasa, a wiec ona twierdzi ze robimy mega przekret farbujac calego psa, zeby zmienic mu rase!
no jesli uwazasz, ze ona ma racje to gratuluje!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Cieszę się, że starasz się ochłodzić gorącą (trochę "sejmową") atmosferę ostatnio tu panującą. Jestem za !!!!!!
Ja przyjadę do Legionowa tylko jako "ogladacz". Jednak pewne jest, że najwięcej czasu spędzę przy ringach sznaucerów, a szczególnie zasadzę się na średniaki. Wszystkim będę kibicować i trzymać kciuki. Przy tej okazji chcę sobie dokładnie obejrzeć czarne średniaki i może uda mi się poznać bardzo sympatyczną Romas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']z nim nie mam ochoty na konwersacje, ale z jego tata ...zawsze bardzo chetnie!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
to z czego sie cieszysz ????? obłudnico ???????? sama nie wiesz co gadać tylko piep.... bez sensu.....
a z ojcem sobie pogadaj,czemu tego nie robisz??????
nawet możesz za niego wyjść, odpowiada wszystkim twoim wymaganiom...........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja na konie cpowiem tyle:

1. Orsini pora dorosnąć bo skaczesz jak pieciolatek w przedszkolu.

2. Przestań sie zasłaniac Adamem, jestem pewna, że ten kulturalny Pan gdyby miał cos do powiedzenia napewno by sie wypowiedział osobiście, bo na DGM bywa. Jak widać nie ma i chwała mu za to.

3. Ciesze sie, że ogromnie bawi Cie zasłanianie sie jego pozycja i stwarzanie sytuacji w których jak jest łatwo to ja ide z psem, a jak konkurencja to juz Adam . Chyba doskonale wiesz jak to jest odbierane.

4. Dziewczyny, a czy Wy myslicie, że jakis facet by wytrzymał w domu z tak rozwrzeszczaną kobita ;) :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol:


A ja nie pojade do Legionowa, wogóle nie wiem kiedy gdzies pojade, narazie mi sie nie chce , chce odpocząć Definitywnie odpocząć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no poza jednym: ma zone:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
a skąd wiesz ????? a nawet gdyby co dla Ciebie za problem taka cudowna, powabna, śliczna "kobieta" jak ty uwiedzie każdego faceta, nawet żonatego, nie widzę problemu, naprawdę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Ja 3. Ciesze sie, że ogromnie bawi Cie zasłanianie sie jego pozycja i stwarzanie sytuacji w których jak jest łatwo to ja ide z psem, a jak konkurencja to juz Adam . Chyba doskonale wiesz jak to jest odbierane.

[/quote]

no a wiesz ile razy go Adam wystawial???raptem 3 razy:)))
a v.BIS Puppy w Olsztynie, i 3BIS Junior w Bratyslawie to zgadnij kto go wystawial???
JA:)))))
ale dla ciekawosci to teraz w Legionowie Wiktora wystawi mam nadzieje jeszcze kto inny hahahahaahaha
ale tak poza tym charakterem to ze mna wsio jest OK i jestem w pelni wartosciowa kobieta:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vis'][quote name='marisia'] Nawet Twoja zaprzyjaźniona hodowczyni to wie, skoro ściągnęła 2 letniego psa z USA:lol:.

marisia, ja już przekonałam się na własnej skórze, że lubisz wypisywać paszkwile na ludzi . W porę wycofałaś się z głupoty,którą zrobiłaś. I to na twoje szczęście bo jak wiesz groził ci SĄD KOLEŻEŃSKI. Nie myśl sobie,że tego nie pamiętam i NIESTETY jestem bardzo wrażliwa na twoją osobę- nie tykaj mnie więc więcej i moich psów również bo tym razem doprowadzę sprawę do końca. Nie stać cię na gwiazdę, więc jej nie masz i przestań wytykać innym i ich atakować. Boli cię, że Orsini włożyła tyle wysiłku i pojechała tyle kilometrów aby pokazać swoje psy??? To nie jej wina,że była tak mała konkurencja. Ale marisia pamiętaj, nawet przy tak małej konkurencji jest coś takiego jak widzowie.....i myślę,że nie zawsze mają oni okazję oglądać piękne psy....no bo kto pojedzie tak daleko?
Trawi cię zawiść i nienawiść....po co zajmujesz się kynologią?
I jeszcze jedno: nie tobie oceniać z kim jestem zaprzyjaźniona a zkim nie. Niestety nie lubię fałszywych ludzi i przyjaźń z tobą mi nie grozi.[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Odpowiem na tego posta, ponieważ koleżanki kolejny raz wyciągają pewną niezręczność, która przytrafiła się mi [B]prawie 3 lata temu[/B]. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U]Do pozostałych koleżanek z DGM[/U] – jak ktoś nie ma ochoty, to proszę pominąć ten post, ale skoro wywleka się po raz kolejny coś, za co już przeprosiłam na innej liście, prawdopodobnie dlatego, że innych argumentów brakuje, to muszę to wytłumaczyć. Mogłabym prywatnie, ale nie lubię, bo potem właśnie powstają różne plotki.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]3 lata temu zaplanowałam wakacje nad naszym morzem i przy okazji postanowiłam odwiedzić wystawę w Sopocie. Zgłosiłam również przy tej okazji mojego Wektorka. Słyszałam już wcześniej o znanej hodowli Vis a vis, więc chciałam zobaczyć te ładne pieski. Nie liczyłam na zbytni sukces Wektora, bo był na zbyt krótkim włosie a lepiej i mężniej się prezentuje w dłuższej szacie. Zobaczyłam i byłam lekko rozczarowana pieskiem z klasy championów, który tego dnia zdobył CACIB i BOB. Pozwoliłam sobie umieścić na swojej stronie www zdjęcie z komentarzem z którego wynikało, że nie zachwycił mnie zwycięzca. Tego dnia wg mnie nie powinien był wygrać champion, Wektor również nie, ale ten trzeci – bardzo ładnie się tego dnia prezentował. Dziewczyna prawdopodobnie nie mogąc się przebić ze swoim pieskiem, dawno już się na wystawach chyba nie pokazuje a szkoda, bo to był ładny pies. Ten komentarz, było to przyznaję błąd, który natychmiast usunęłam, jak dotarła do mnie informacja, że właścicielka jest oburzona. Dodam, że nie było to nic obraźliwego a sędzia równie dobrze mógł taką uwagę wpisać do karty ocen.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U]Przepraszałam już raz, na innej liście, ale skoro to mało to [SIZE=4][COLOR=red]PRZEPRASZAM [/COLOR][/SIZE]po raz drugi.[/U][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie pisałam nigdy na nikogo żadnych paszkwili i jestem przekonana, że koleżanki o tym dobrze wiedzą, ale stosują zasadę, że jak się komuś coś zarzuci a potem nawet uniewinni to i tak potem to się za tym kimś ciągnie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeśli ww. opisane wydarzenie sprzed 3 lat kwalifikuje się do SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO, to mogę sobie wyobrazić, gdyby wszystkie osoby obrażone tylko na tym forum złożyły skargi do ww. sądu na orsini, to miałby on zajęcie na następne parę lat.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Co do wystawie w Mołdawii, to gdyby orsini nie czepiła się mojego pieska, to nigdy bym tego tematu nie poruszyła. Stosuję bowiem prostą zasadę w stosunku do orsini: „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.” Dziewczyna szarpie się i rzuca, jak rozwścieczony ratlerek, używając jej słownictwa: „wykopuje” kogoś, kto jej się nie podoba, to zwyczajnie rozmawiam z nią w jej stylu. Jak widać bardzo ją to wkurza i bardzo łatwo daje się wyprowadzić z równowagi a nawet posiłki wzywa a może posiłki same przyszły nie wiem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Uzupełniam jeszcze moje wrażenia z opisywanej wcześniej wystawy, żeby nikt nie odniósł wrażenia, że nie doceniam hodowli Vis a vis a wręcz przeciwnie. Na tej wystawie hodowla Vis a vis prezentowała również innego pieska ze swojej hodowli w młodzieży. Bardzo mi się ten piesek podobał, drugi raz widziałam go w rok lub 2 później na wystawie w Szczecinie, gdzie zdobył RCACIB-a a powinien był wtedy wygrać. To naprawdę piękny pies. Na dodatek ma zostawione uszy i ogon, to tak, jak ja lubię. Najcenniejsza w tej hodowli, jest moim zadaniem suka z Art. Deco, która dała dużo udanego potomstwa. Na temat najmłodszej, która niestety ma kopiowane uszy się nie wypowiadam, podobno jest śliczna, ale jej nigdy nie widziałam. Kochana Vis nie piszę tego wszystkiego, żeby okupić swoje winy a tyko dlatego, że takie mam zadnie na temat Twoich psów i hodowli. Gdyby mi się nie podobały, to nic bym nie napisała:shake: . [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vis']A teraz marisia popatrz na siebie z innej strony. Wypowiadasz się na tym forum bardzo często.Oceniasz osiągnięcia innych ludzi, wytykasz im wielokrotnie ich wzloty jak również upadki (a tak naprawdę kto ich nie ma???),udzielasz rad..... Co ty tak naprawdę wyhodowałaś? Ile miałaś miotów? Co zrobiłaś dobrego dla rasy sznaucera miniaturowego? Czym możesz się pochwalić bo wydaje mi się, że zaliczenie wystaw (nawet wielu jak to jest w twoim przypadku)to nie jest hodowanie. W hodowli trzeba iść do przodu ,próbować wnieść coś nowego ale to niestety wiąże się wielokrotnie z dużymi wydatkami, wieloma nieprzespanymi nocami przy nowonarodzonych szczeniętach itd. Czy ty wiesz co to jest???? Oj wydaje mi się,że nie skoro pozwalasz sobie na tak wiele uwag (moim zdaniem śmiesznych) w stosunku do innych. Dalaczego więc zabierasz tak często głos zamiast zastanowić się : PO CO?????[/quote]

[FONT=Tahoma]Zgadzam się z Tobą, nie jestem hodowcą i nie wyhodowałam żadnego miotu, ale od 15 lat jeżdżę systematycznie na wystawy, nawet, jak w 1997 roku zaprzestałam wystawiania swojego średniaka, to dalej bywałam jako widz. Raczej nie udzielam rad a wypowiadam swoje zdanie i wyciągam również wnioski z dyskusji z innymi. [/FONT][FONT=Tahoma]Trochę doświadczenia mam, bo uczestniczyłam w odbiorze ok. 70 miotów po moim psie i wiem z jakimi trudnościami i wydatkami borykają się hodowcy i wcale nie uważam, że jest to łatwy pieniądz. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Generalnie uważam, że na samej hodowli psów rasowych nikt się majątku nie dorobił, zawsze musi temu towarzyszyć, jakaś dodatkowa działalność. Natomiast hodowlę psów rasowych odbieram raczej, jako kosztowne hobby, na które trzeba czasem sobie zarobić, chociażby sprzedażą szczeniąt. Wielu po odchowaniu jednego miotu rezygnuje i nie chce dalej się tym zajmować. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Naprawdę jestem pełna uznania dla Twoich psów i osiągnięć. Wbrew pozorom ani nie rozsiewam plotek, ani nie jestem osobą nieżyczliwą, ale postawa zaczepno-kpiarska orsini niestety mi nie odpowiada. Bardzo długi czas nie zabierałam głosu, właściwie należę do osób mało udzielających się na liście o której wcześniej pisałam a do zabrania głosu w tym forum sprowokowała mnie orsini, bo rozpoczęła wątek na temat petów.... i generalnie bzdury tam wg mnie wypisywała.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vis']Marisia, jeśli już musisz o czymś napisać to niech to jest coś miłego, konstruktywnego i nie prowadzącego do kolejnego konfliktu a jeśli masz ochotę wstawić komuś kolejną "SZPILĘ" zastanów się czy warto :czytaj:[/quote]

[FONT=Tahoma]Od wbijania szpil mistrzynią jest orsini a ja tylko odpieram i to chyba dosyć skutecznie skoro orsini coraz bardziej się nakręca:shake: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']odezwala sie:))))hahahaha
a przepraszam ILE bylo psow w Austrii jak CACiBa dostal?????i czemu byl zgloszony do Lwowa???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale mi roznica Moldawia czy Ukraina???
Zosiu [B]nie ilosc a JAKOSC sie liczy[/B]!wiem, ze niektorzy tego nie rozumieja:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Tahoma]No właśnie orsini a dlaczego Ty się Izy i Dengiego przy tej okazji czepiasz. Nie rozumiem. Na zasadzie nie mogę oddać to komuś innemu dołożę.[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
I kto tu jest mistrzynią od wbijania szpil ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']A Agatka byla z Dengikiem na jeszcze bardziej prestizowej wystawie w Rumunii w Cluj gdzie cz-sr bylo hmmm nie pamietam-2 sztuki????WOW to dopiero konkurencja bo w psach byl sam. I co o niej masz to samo zdanie????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Tahoma]I znowu Iza i Dengi – to już jest nudne. [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Dengi jest bardzo ładnym psem, na dodatek z ładnie noszonymi uszami i ogonem. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zrezygnowałaś z krycia Mafii, mogłyby z tego skojarzenia wyjść śliczne uszate dzieci. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]I znowu Iza i Dengi – [B]to już jest nudne.[/B] [/FONT]

[FONT=Tahoma]Dengi jest bardzo ładnym psem, na dodatek z ładnie noszonymi uszami i ogonem. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zrezygnowałaś z krycia Mafii, mogłyby z tego skojarzenia wyjść śliczne uszate dzieci. [/FONT]
[/quote]

to czego ciagniesz temat dalej??????

a czemu zrezygnowalam z tego krycia to akurat Tobie to wybacz ale tlumaczyc sie nie musze i nie zamierzam:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no a myslisz ze po co ja sie tluklam do jakiejs moldawii jak nie po to wlasnie aby zaczac Intera????
a propos Tulln to ja tez jestem bardzo zadowolona bo na BIS Puppy tam Wiktor zostal wybrany do scislego finalu co uwazam juz za MEGA SUKCES, zwlaszcza ze jest to pies MOJEJ hodowli z MOIM przydomkiem:))))



no a Ty nie widzisz roznicy w wyrazaniu negatywej opinii o czyims psie a pisaniu [B]KŁAMSTW[/B]??????no chyba ze tez uwazasz ze Wiktor jest farbowanym ciemnym pieprzakiem!powtarzam poraz kolejny: gdyby tak bylo jak ona pisze to nie tylko ja bym wyleciala z ZK ale i jego wspolwlasciciel sedzia!Masterton zarzuca NAM oszustwo i lamanie regulaminu!!!!
Masterton napisala co napisala, a to idzie bardzo prosto udowodnic-testy na kolor!
[B]a wlasnie ktos wie gdzie mozna kupic???[/B]zrobie komisyjne i [B]skoro pani masterton nie przeprosi mnie za KLAMSTWA i nie przyzna tego publicznie to zrobi to na forum PSA-takie czasopismo!jak sobie woli!!![/B][/QUOTE]
Ty sobie Orsini te testy kup w czechach i najlepiej będzie jak zrobisz je w obecności hodowców i sędziego na wystawie,a co do twojego psa zdania nie zmieniam,(może tylko inaczej to określę na wystawie w Lesznie był szary) A propos, to nie jest tylko moje zdanie.Przepraszac cie nie mam zamiaru,ani tu ani na łamach Psa,Ty się lepiej zastanów ilu Ty powinnaś przeprosić!!!!!!!Choćby właścicielkę hodowli Sasquehanna,za to co pisałaś,i nie tylko...A tak od siebie ci powiem że gdyby ktoś do mnie napisał,jak do CIEBIE MAREK.K.to spaliłabym się ze wstydu,i nigdy nie postowałabym na forum,ale po tobie spływa to jak woda po gęsi.......!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no a myslisz ze po co ja sie tluklam do jakiejs moldawii jak nie po to wlasnie aby zaczac Intera????
[/QUOTE]

A nie mogłas pojechac do Trencina , z tego co wiem to miał już skończone 15 miesiecy. A Graz??

[QUOTE]
Agatko ale tak poza tym charakterem to ze mna wsio jest OK i jestem w pelni wartosciowa kobieta
[/QUOTE]

Prosze uprzejmie co jeszcze dorzucisz, pisz pisz, masz wiele do powiedzenia w tym temaci!

I odczep sie od Dengiego, opinie mu juz raz zafundowałas, potem przepraszałas, a teraz znowu? Chcesz jeszcze raz przepraszac ? Tym razem publicznie??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...