Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Masterton']Agatko ratuj na gwalt potrzebuje sznaucera sr, pieprz i sol wiesz gdzie cos naprawde dobrego jest!!!!!!![/quote]

Najlepiej uderzyc do Ali od gagatków, mysle, że ona bedzie wiedziała. Ale ja nie mam do niej e-maila....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Jak sie traci grunt pod nogami to tak najprościej. Powodzenia w innym światku !!![/quote]
chyba zartujesz???poprostu mam dosc plotkarzy!chociaz masz racje z powodu kilku sztuk takich obrazac sie na caly swiat????zycze powodzenia w zbieraniu chetnych na Klub Sznaucera!sprytne to bylo posuniecie, zeby Kasia deklaracje rozsylala, bo ja kazdy lubi. A tam ZONK drobnym druczkiem, ze Ty zbierasz te ankietki!czad normalnie!ciekawe czemu sama ich nie rozsylalas????hahahhha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']chyba zartujesz???poprostu mam dosc plotkarzy!chociaz masz racje z powodu kilku sztuk takich obrazac sie na caly swiat????zycze powodzenia w zbieraniu chetnych na Klub Sznaucera!sprytne to bylo posuniecie, zeby Kasia deklaracje rozsylala, bo ja kazdy lubi. A tam ZONK drobnym druczkiem, ze Ty zbierasz te ankietki!czad normalnie!ciekawe czemu sama ich nie rozsylalas????hahahhha[/quote]

Wiesz co ankiety za kilka dni beda dostepne wszedzie.
Dostał je odemnie kazdy kto chciał. I powiedz mi jakie to ma znaczenie kto je zbiera i kto odwali czarna robote. Zastanów sie. Zastanów sie co Ty kobieto robisz...
EOT tak jak na prv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wiesz mysle, ze ma znaczenie kto zbiera:))))znam conajmniej kilka osob , ktore jak zobaczyly, ze Ty w tym palce maczasz to zrezygnowaly z wyslania ankiety.Jak myslisz czemu???hmmmmmm ciekawe:)))))))))))))))[/quote]

A ja znam kilka które nie maja ochoty z Toba miec do czynienia.
Ciekawe czemu ;)

Jakie to w Polakach jest wstretne, że Polacy nic nie potrafia zrobic razem, nie potrafia dazyc do wspólnego celu. Nie potrafia sie zjednoczyc. Ja nie bede w klubie jak w nim bedzie Pani X. A Pani X nie bedzie jak bedzie Pan Y. To chore!!!!

A ciekawe kto bedzie nastepna osoba z która sie pokłócisz i skreslisz ze swojej listy.
Definitywne EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Agatko ratuj na gwalt potrzebuje sznaucera sr, pieprz i sol wiesz gdzie cos naprawde dobrego jest!!!!!!![/quote]

niedlugo powinny urodzic sie dwa fajne mioty
1) w Gagatkach
2) w Grand Sen w wejherowie

oba po sym samym rosyjskim psie

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratki dla katowickich zwycięzców!!! :laola:
W szczególności dla Ka-Vangi i Bangi, Meka i Figi oraz Olivki i Fancy.
Sotki, że wszystkich nie wymieniam, ale nie pamiętam. :oops:
Gratuluje również świeżutkich ;) szczeniaczków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Krysiu ,proszę pozostań i nie zołość się bo nie warto.To tylko forum i wiadomości przepływają jak woda w ,,stawie,,.
Agatko ,a tak nawiasem to warto zmienić wyniki ,żle podane na stronie przez Państwa prowadzonej dotyczące klubówki o co bardzo uprzejmie prosiłam prawie ,,rok temu,,
Śmiem twierdzić po takim czasie oczekiwania ,że jest to czysta złośliwość w stosunku do mojej osoby.Podobno ,każdy dba o swojego pupila i uważałam ,że grzeczne mele powinny załatwić temat. Przykro ,że się myliłam.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Jak sie traci grunt pod nogami to tak najprościej. Powodzenia w innym światku !!![/QUOTE]
Dziewczyny!!! przestancie,wszyscy mamy fajne psy,pogadajmy o nich lepiej,po co sie kłócić,ktoś coś mówi,druga osoba niezbyt dobrze zrozumie, i afera gotowa,po co !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Dziewczyny!!! przestancie,wszyscy mamy fajne psy,pogadajmy o nich lepiej,po co sie kłócić,ktoś coś mówi,druga osoba niezbyt dobrze zrozumie, i afera gotowa,po co !!!!!![/quote]

my sie nie klocimy-wymieniamy poglady.
a ja wiem na kim moge polegac a na kim nie i mi ta wiedza wystarczy.
Generalnie na starych znajomych sie nigdy nie zwiodlam i mam nadzieje ze sie nie zawiode:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Aco to za rosyjski pies,szczeniaczek ma byc wystawowy:lol:[/quote]

[FONT=Verdana]Ankor Kurazh Bombastik[/FONT]

[FONT=Verdana]Młodzieżowy Champion Rosji[/FONT]
[FONT=Verdana]Champion Rosji[/FONT]
[FONT=Verdana]Grand Champion Rosji[/FONT]

a Gagatkach kryta byla polska suka a w Grand Sen przywieziona z Rosji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Odbierz maila,to sie dowiesz:lol:[/quote]

NIc nie doszło :(

[QUOTE]Dziewczyny!!! przestancie,wszyscy mamy fajne psy,pogadajmy o nich lepiej,po co sie kłócić,ktoś coś mówi,druga osoba niezbyt dobrze zrozumie, i afera gotowa,po co !!!!!![/QUOTE]

Ja juz wyluzowałam :)

[QUOTE]Śmiem twierdzić po takim czasie oczekiwania ,że jest to czysta złośliwość w stosunku do mojej osoby.Podobno ,każdy dba o swojego pupila i uważałam ,że grzeczne mele powinny załatwić temat. Przykro ,że się myliłam.Pozdrawiam[/QUOTE]

To napewno nie jest złośliwość. Kilkakrotnie prosiłam męza o zmiane. A dzis tego dopilnuje prosiłabym jeszcze o przypomnienie o co dokładnie chodziło bo poprostu nie pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...