Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

:shake: :(

a co do naszego tematu to rzczywiscie moze jest to spowodowane koncowka semestru i w ferie znowu sie tu rozkreci-mam nadzieje... jesli chodzi o mnie to jestem dumna ze przeyzlam spr z chemi dzis i to chyba calkiem ni najgorzej bylo uff.... ale dobrze miec to uz za soba:))

a za oknem taka ladna pogoda ze chyba wyciagam nasza stacjonatke z garazu i idziemy z Denisem sie troche poruszac przy skakaniu:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!! jestem dosyć nowa na dogomanii, ale mam nadzieję, że mogę się włączyć do rozmowy...? Mam sznaucerka-Grację,która właśnie przechodzi ciążę urojoną. Czy radzicie mi ją pokryć w kwietniu, kiedy będzie miała cieczkę, czy ją wysterylizować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirke']Witajcie!!! jestem dosyć nowa na dogomanii, ale mam nadzieję, że mogę się włączyć do rozmowy...? Mam sznaucerka-Grację,która właśnie przechodzi ciążę urojoną. Czy radzicie mi ją pokryć w kwietniu, kiedy będzie miała cieczkę, czy ją wysterylizować?[/quote]

No i już po nudzie na sznauceromaniakach :lol: :evil_lol: :loveu: :multi: :crazyeye: :eviltong: ;) :razz: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Jesli pokryjesz suczkę, to wcale nie oznacza, że nie będzie miała już więcej ciąży urojonej.
To nie jest żadne rozwiązanie. :shake:[/quote]

wydaje mi sie wrecz ze jesli suka ma sklonnosci do ciazy urojonych to krycie tylko pogorszy sprawe
no i jest jeszcze pytanie czy jest to suczka z rodowodem i uprawnieniami hodowlanymi ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Jostra powiedz mi Ty ; jakie masz plany wystawowe na ten rok związane z małą czarną ??? Jezeli to nie tajemnica naturalnie ;)[/quote]
Dla mnie jest to tajemnica ;)
Pewne sprawy mi się pokomplikowały i na razie nie mam dalekosiężnych planów :shake:
Napewno będzie w Rzeszowie, a dalej to nie wiem :roll:
Poza tym zamiast championatu młodzieżowego dostała dorosły, to co nam więcej potrzeba? :p :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Poza tym zamiast championatu młodzieżowego dostała dorosły, to co nam więcej potrzeba? :p :lol: :evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :multi: :multi: :-o :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
hahahahhahahahhahaaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :multi: :multi: :-o :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
hahahahhahahahhahaaa[/quote]

widac jostra ma jakies specjalne wzgledy :) tyle tych championatow narobila to jej jeden gratis przyznali :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...