Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='florance']jesli ktos nie ma własnej wiedzy powinien się dokształcać 9i sprawdzać teorię w praktyce) ;-)[/quote]

ja jak bylam w 1 klasie podstawowki to robilam swoja gazetke o psach i tez przepisywalam tam teksty z ksiazek :) i robilam wlasnoreczne rysunki !! hihihi ale miala radoche :multi:

Link to comment
Share on other sites

hehe jeszcze na mnie jestescie skazane vbo ja tak wczesnie spac nie chodze:)) przeciwnie mam chwilke przerwy miedzy filmami heh:) skonczyli sie Nieustraszeni i teraz czekam na thriller (ech jak ja je uwielbiam tak samo jak horrory) Psychopata ktory ma byc na TVP2 za pol godzinki:) juz nie moge sie doczekac a tymczasem co powiecie ciekawego?

Link to comment
Share on other sites

Madziorka!

Deniskowi mrozy nie są straszne, bo ma cieplutkie ubranko.
Wiesz 2 dni temu doszło wreszcie do mnie ubranko dla Fancy , zamówiłam też ocieplane. Myślałam ,że będzie jakieś niewygodne , grubawe , albo co , ale jest super. Fancy w nim śmiga po śniegu , i wskakuje w najgłębsze zaspy , a do domu wraca suchutka. No i pasuje jak ulał , wreszcie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no to super Olivko, że już spasowało dla Fancy, dla Deniska pierwsze też było za małe a łapki to zrobili chyba na jamnika bo miał to połowy długości swoich łapek te nogawki, ale to jest super;) i rzeczywiście do domku wraca suchutki i wesoły, a po zaspach biega jakby go nie zauwazał (ubranka), a ja miałam obawy czy włąśnie będzie chciał w nim biegać i czy będzie się czuł swobodnie, a jak widać niepotrzebnie...

Link to comment
Share on other sites

Witam. Muszę Wam powiedzieć, że niesamowicie jest na dworzu. Ma to jednak wady. Dla Soni jest za dużo śniegu i ucieczką od niego co zrobiła? Wyszła na ulicę. Naszczęście malutka i odrazu na moje wołanie wróciła, ale są jeszcze inne problemy np. mój psiak nie może zrobić kupy i zrobił na hodniku :D

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry !

NA dworze faktycznie niesamowicie, ja się tylko zastanawiam kiedy nam zaczną kopać tunele:mad: Może jak tak dalej pójdzie w poniedziałek szkołę odwołają?:p

Za to pies szczęśliwy:lol: Już niemal jej nie widać spod śniegu, a skacze jak piłeczka do ping-ponga:multi: Mimo, że ja bardzonie lubie zimy, to az miło popatrzec jak biały puch może uszczęśliwić stworznko:p

A gdzie Sylvka spędzacie?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...