Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='jo_ann']Monita, nie wiem, co to znaczy "sredniogesty" ;) zastanawiam sie tylko nad rozstawem hakow-0,8mm wydaje mi sie za gesty, ale moze sie myle.. poczekam, moze ktos jeszcze cos powie i zamawiam:evil_lol:[/QUOTE]

A nei mozesz poczekac az sie zobaczymy i wyprobowac moich zeby zobaczyc ktory by Ci pasowal? Przecie z nie pali sie z tym trymowaniem,czy sie pali ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']musze kupic coat kinga dla F-on ma siersc dosc szorstka, chyba gatunkowo niezla:eviltong: z duza iloscia podszerstka. ktory wybrac? [URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,02,,pl-pln,15898,29694.html[/URL] z rozstawem 1,5mm czy 0,8mm?:roll:[/quote]

polecam trymery Mars!!!!
I chyba im szersze ząbki tym dla was lepiej-ale za to ręki nie dam sobie uciąć;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam oba. Zimą przeczesuję tym 1,5 mm, a jak zbliża się wiosna, używam 0,8 mm, bo jak nim poczeszę kilka dni psa, to sierść wygląda jak miesiąc po strzyżeniu. Tylko że oczywiście ten "trymer" chociaż bardzo ładnie wyciąga podszerstek, to jednocześnie przycina trochę sierść. Mnie to nie przeszkadza i bardzo chwalę sobie coat kingi.

Link to comment
Share on other sites

Ja poszlam po najmniejszej lini oporu ,biore miseczke do porzedpokoju ,zanurzam po lapeczce,wycieram i koniec.Nie chce mi sie co spacer taszczyc psow do brodzika.
A dzis to tak leje ,ze musialam cale pieski wytrzec do sucha po powrocie ,bo przemokly do skory :-) Uroki wiosny :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
ida wtedy jak na skazanie do lazienki i jak tylko jest okazja to zwiewaja :evil_lol:[/QUOTE]
Ja wychodzę przed posiłkami i jak trzeba umyć łapy to Samba na komendę wskakuje do wanny i tam ją karmie jedną reka, a drugą myję jej 4 podpórki:cool1: ale na widok miski chowa się w najciemniejszy zakamarek domu, byle dalej od michy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Ja wychodzę przed posiłkami i jak trzeba umyć łapy to [B]Samba na komendę wskakuje do wanny[/B] i tam ją karmie jedną reka, a drugą myję jej 4 podpórki:cool1: ale na widok miski chowa się w najciemniejszy zakamarek domu, byle dalej od michy:evil_lol:[/quote]

hahaha marzenie ściętej głowy :evil_lol: u mnie jak tylko po spacerze nie zdejmę im obroży to już jest panika bo wiedzą, że na powrozie do wanny idą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hejka! dawno nas nie było :)
Jerry po spacerze nawet bez obroży na komendę "stój" czeka aż mu wytrę łapy...
...z myciem jest ciut gorzej ale nie ucieka tylko skamle cichutko

ale raz to mnie zaskoczył. Byliśmy w górach u rodzinki, dużo lepkiego śniegu, białe szaleństwo z dziećmi i z psem...po 20 min tak obrósł śniegiem że nie mógł chodzić tylko skakał na wszystkich łapach naraz, wziąłem go do domu i Jerry SAM, BEZ POGANIANIA potoczył się do wanny, stanął przed nią i z błaganiem w oczach skamlał, żebym go umył.. :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

haha to moja ma podobnie z samym wycieraniem łap-po powrocie z deszczu albo jak jest mokro to czeka w przedpokoju dopóki jej łap nie wytre. Jak raz zapomniałem o niej to biedna czekała tam jakiś czas aż w końcu wytre jej łapki. Sama podaje łapy, najpeirw przednie, potem sie odwraca żeby jej tylne wytrzec:evil_lol:

a co do tego coata- czy 0,8mm nie będzie za bardzo przycinać włos? nie lepiej dłużej sie pomęczyć z wyczesywaniem robiąc szerszym rozstawem? czy to nie ma znaczenia..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...