Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Mek']ja to robie tak , ze biore fige na kolana, ona rozkłada sie z nogami go góry , ja jej roczesuje a ona tak rozwalona błogo sobie lezy :):)[/quote]
:o Moja Fiśka tak się nie daje

:lol: 8)

Musze ją na czymś wysokim postawić 8) Zazwyczaj czeszę ją na pralce :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Mek'][quote name='orsini']Mek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahaha
uda mi sie, ale dzieki za pomoc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
szkoda.
ale jak bedziesz juz to robic to pomysl o mnie to na pewno bedzie mniej bolało:)P):):):):)[/quote]
Spojrz na moj podpis!!!
[b]JA JESTEM SAMOWYSTARCZALNA[/b], TAK???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='jostra']:
P.S. Czy to nie dziwne fotografować ludzi na wystawie psów???
0X 0X 0X[/quote]
hhhmmmmO CO?????
kogos poj.... do konca??????
Jostra chybe nie piszesz o nikim z "naszych" co??? :o :o :o :o :o 0X 0X 0X 0X 0X[/quote]
Zależy kogo nazwiesz 'naszym" ... :evilbat:
W każdym razie napewno z Olą byłysmy obiektem dla teleobiektywu 0X
Chyba nowy i trzeba było wypróbować ... 0X 0X 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][quote name='orsini']Jostra no jak Ty i Ola to co sie dziwic:))
tzn. Ty to dziwne, ale Ola sliczna, wiec.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
każda potfffora znajdzie swego amatora :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Mowisz?ze wpadlas w oczko Mareczkowi?:))hihihihi,ale nie badz az tak surowa w stosunku do samej siebie dobrze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='jostra'][quote name='orsini']Jostra no jak Ty i Ola to co sie dziwic:))
tzn. Ty to dziwne, ale Ola sliczna, wiec.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
każda potfffora znajdzie swego amatora :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Mowisz?ze wpadlas w oczko Mareczkowi?:))hihihihi,ale nie badz az tak surowa w stosunku do samej siebie dobrze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Na razie to Ty jesteś dla mnie surowa :evilbat:
A ja się kłócić nie lubię ;)
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

gdzie Wy się szlajacie?? jakie TAMTO FORUM?? staram się tu czytać Was od czasu do czasu ale nie bardzo nadążam przy tym tempie :lol: i nie wiem czy przegapiłam coś czy co? :lol:

Ka-Vanga wielkie gratulacje dla Bangitki - jest świetna w tym skakaniu :klacz: ja też planuję zrobić sobie tor agility na działce jak ogrodzimy, ale niestety żadnej linii skaczacej z tego nie będzie :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agatka,Mek to byly faktycznie Koninki :-) A zaraz za plotem byl stok ale bez wyciagu i dalej juz lasy i lasy.Ja tam bylam w zimie i przez cale dwa tyg padal snieg.Juz myslalam ,ze przyjdzie mi tam zostac do wiosny :-)
Warunki polarne :-) Mek Ty jednak masz fajnie i nie przekonasz mnie ,pomimo ,ze w zime mozna tam zapomniec o komunikacji ,w co poniektorych miejscach :-)

Link to comment
Share on other sites

Hejka przybywam tu z FZ !! :D

Gratki dla wszystkich wystawiajacych się :D

Macie więcej fotek z wystawy?

Malawaszka to mamy wspólnego idola ( Ontario :loveu: )

DorotaK czy ty tez startowałaś na zawodach Agility?

Ola Bandziorek boski i oby tak dalej :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...