Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='malawaszka']no ja wróciłam niedawno z wystawy i ładnie nam Dengisław stracha napędził :o dobrze, że sie znalazło psisko :angel:[/quote]

To liczymy na fotoreportaz z dzisiejszego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Mam pytanie do osób które znają Katowice ;) wybieram się jutro z Mamą na wystawe, ale mama nie chce jechać tak daleko ;) samochodem i musimy pociągiem :)
Znalazłam tylko taką stronę z rokładem PKP ... nalezy tam wybrać dwoerzec docelowy w Ktowicach... no i właśnie tutaj zaczyna się mój problem... Który dworzec jest najblizej spodka?? Ligota, Załęże, Brynów, Zawodzie, Szop. Płd, Podlesie czy Piotrowice??
Będe wdzięczna za pomoc :) :D

Link to comment
Share on other sites

W spodku cieplutko - tam gdzie będą sznaucery - ring jest na holu, gdzie są takie miejsca do siedzenia - PODGRZEWANE ;-) oczywiście nie fotele ;-) ale jest cieplutko - zimno tylko na lodowisku - tam dziś były szpice i co jest hitem wystawy tam gdzie było najzimniej były też nagie meksykańskie i peruwiańskie psy :o :roll:
ale ogólnie OK!! dużo miejsca i loozik - wg mnie czyli nie wystawcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']W spodku cieplutko - tam gdzie będą sznaucery - ring jest na holu, gdzie są takie miejsca do siedzenia - PODGRZEWANE ;-) oczywiście nie fotele ;-) ale jest cieplutko - zimno tylko na lodowisku - tam dziś były szpice i co jest hitem wystawy tam gdzie było najzimniej były też nagie meksykańskie i peruwiańskie psy :o :roll:
ale ogólnie OK!! dużo miejsca i loozik - wg mnie czyli nie wystawcy[/quote]
No to super, dzięki i do zobaczenia jutro na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

odcięli Rybce :lol: no i bardzo bardzo pilnują książeczek zdrowia i papieru że pies zgłoszony, bo wychodziłysmy z Rybką za bramkę żeby iść na lodowisko i kolo przy innej nie chciał na s wpuścić z Lilu bo nie miałyśmy papieru i musiałyśmy wracać :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra'][quote name='Mek']no super ze sie odnalazł.
Pewnie poszedł na panienki albo gnał A4 do Katowic ;)[/quote]
No niestety trochę to inaczej było, ale lepiej niech o tym opowie Wam Agatka lub Ka-Vanga[/quote]

No właśnie czytałam, że to jakiś "sąsiad" postanowił mieć ładnego pieska :evil: :chainsaw: ...

Dziewczyny - samych sukcesów jutro. A jak odsapniecie to opowiedzcie jak to się odbyło. Całe szczęście, że Dengi już w domu :angel: :multi:

Link to comment
Share on other sites

No ciekawe jak tam było na wystawie :D Czekamy na dokładne sprawozdanie i zdjęcia!

A dzisiaj u nas świeciło słoneczko!!! Szkoda tyllko że wial taki zimny wiatr i że jestem chora :( Miałam taką ochote wyjść z Edkiem na dłuższy spacer. Mam nadzieje że przynajmniej tak bedzie przez następny tydzien bo słyszałam gorsze prognozy ale może ta wiosna WKOŃCU SIE RUSZY :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!! :D
Na wystawie były super!!!! :P Spotkałyśmy Wszystkich Sznauceromaniaków i w ogóle było świetnie :)) "Nasi" pieknie sie pokazali i zdobyli śliczne oceny i opisy :D chociaż nie ze wszystkimi sędziowskimi oceniami się zgodze... :wink: ale tak to już jest....I pooglądałam przepiekne pieski naszych forumowiczów ogólnie baaardzo mi się podobało... :angel: A sukcesami to już się nasi wystawcy sami pochwalą... :wink:

no to narazie tyle...:) Potem wstawimy zdjęcia i sobie pooglądacie! :wink:

Link to comment
Share on other sites

o rany pisze ten post już drugi raz bo mi sie poprzedni skasował:(( tak więc na wystawie było extra, spotkałysmy Agatkę, jostrę, ka-vange, olę z besią, kat, malawaszkę, hmmm chyba nikogo nie pominęłam, szkoda Robin ze ciebie jesczze nie spotkałysmy, ale przy pieprzakach byłsmy baaardzo mało głownie siedziałysmy z naszymi dogomaniaczkami przy ringach gdzie one wystawiały swoje psiaczki czyli przy białych, czarnych i czarno-srebrnych. niestety czarni-srebrne były na "ciemnym" ringu (daleko od okna) i zdjecia nie sa zbyt łądne, ale ogólnie zrobiłam około 80 zdjeć, wiec postaram się wstawic co ładniejsze...:))) ale nie obiecuje ze dzisiaj bo z moim komputerem nic nie wiadomo, ale postaram sie jak najszybciej. potem zrobiłysmy zakupy równiez bardzo udane kupiłysmy denisowi półzaciskową obróżkę ROGZ:
[img]http://members.lycos.co.uk/psklep2/images/scooterchokerHBC12.jpg[/img]
, ale w kolorzwe Z:
[img]http://kia.acn.waw.pl/rogz/scooterkolory12.jpg[/img] tutaj wygląda niespecjalnie, ale na pieprzaku wygląda super!!! ślicznie denis w niej wygląda i po spacerku stwierdzam że taka półzaciskowa to straszie fajny wynalazek:)) moze mic luzniutką a jak trzeba to się zaciśnie i jest na styk:)) a i po domowemu moze byc bo jest (patrzac na denisa) bardzo wyghodna kupiłysmy mu jescze grzebien bo ten stary z tepymi obrotowymi zebami był okropny i wreszcie uczesany "normalnym" grzebieniem slicznie wygląda:)) a do tego smakołki: dropsy i kosc wedzona która slicznie pachnie, denis ją lize ale nie moze sie do niej przekonac i jej zaczac jesc miejmy nadzieje ze z czasem obawa mu przejdzie.... mam andzieje ze teraz sie ten post wysle a ja ide walczyc z tymi zdjeciami, mam nadzieje ze mi sie uda dzisiaj wstawic...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...