Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

No, byłoby szkoda,
Szczególnie, że poza tym Uni fajnie wygląda i ma długaśną brodę :)
Ale głupio byłoby z takim łysawym grzbietem się pokazać :-?
A nie wiem jak ta sędzina mogłaby na to zareagować, teraz żałuję, że mu cały podszerstek wydarłam, no ale w sumie później będzie ładniej wyglądać
Ciekawe jak konkurencja będzie w Wawie, nic ka-Vanga nie chce zdradzić :evil:

Link to comment
Share on other sites

Hej!!!
Jak widać ŻYJE :lol: Edi też oczywiście :wink: Ma już ładne 9 miesiecy...Heh i pomyśleć że za 3 miech skoćczy roczek :angel: I pomysleć że jest już z nami 7 miesięcy,cały i zdrowy :D ALe jeszcze z niego jest mały szczenior. Ostatnio była ciekawa sytuacja bo moja mam szła z nim na spacerze i spuściła do ze smyczy. Nagle jakas "malota" odbiegła do niego i uszczypnęlą go ząbkami dwa razy :-? A ten nawet nie umiał sie bronić...wwaliła go do kałuży i był cały mokry!!! I takie sa rezultaty jego łagodności :-? No ale to już moja "wina". Chciąłam miec zrównoważonego psa, to mam :wink:
Jednym słowem u nas wszystko dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Ka vanga jets chyba na uczelni a potem jedzie do mnie !
Wiec chyba z wami dzis nie pogada, najwczesniej wieczorem ;)

a jak ktos jest ciekawy wyników z wystaw zagranicznych któe były ostatnnio to sa juz na [url]www.sznaucery.com[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Nie ma za co !!
Duzo jeszcze brakuje?[/quote]

ojj brakuje - na dzień dzisiejszy mam od Was 75 zł, ale Ka-Vanga dorzuca na wystawce i obiecała pomóc jeszcze na wystawce zebrać :D a ja dobijam do całej sumki

Ka-Vanga a fotu LO "po" :modla: :D

Link to comment
Share on other sites

Alexandra :oops: nie zapomniałam, tylko wymieniłam Ka-Vangę bo obiecała mi pomóc - jak ktoś z Twoich wystawowych znajomych by miał ochotę się dorzucić to również chętnie przyjmę :D im więcej się zbierze tym więcej korzyści bo w zależności od tego ile ja będę musiała dorzucić do pełnej kwoty i ile mi zostanie z kasy na ten cel to albo kupię wór karmy albo nie :roll: :wink: a jadę do schroniska w poniedziałek najprawdopodobniej :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Mysle,ze do 14-15nie bedzie jeszcze po BOGach.BISow przeciez w tym dniu nie ma..... A BOBy sa przeciez zaraz na ringu [/quote]
:oops: :oops: :oops: sorry, ale zapytałam tak z głupia a dopiero raz byłam na wystawie więc jescze neizbyt doinformowana jestem, ale bardzo dziekuje:) :oops: :oops: :oops:

ojej a ja też juz sie doczekać nie moge, i ja tez ci malawaszko pomoge na wystawie i dorzuce coś od nas:) więc nie martw się - będzie dobrze!!! a ja już mam wydrukowany rozkład co i kiedy na którym ringu, stawka sznaucerów też już na biurku leży i tylko do soboty trza czekać:((ale jescze tylko jutro spr. z biologi i szybciutko zleci:) Tyle piesków zobaxcze pierwszy raz na żywo (Berry, Bangi, Dengi .....) ech.... będzie cudnie tylko czy mi zdjeć starczy, ale powinno:))

Link to comment
Share on other sites

no własnire co do zdjec to przypominam i prosze ładnire o zdjatka.
Prosze oczywiscie o zdjecia wszystkich dgm sznaucerków tj : Jostry, Ka vangi, Alexandry, Agatki, Górala ( Cymes i Xanti)

Oraz o

Klasa młodzieży/Junior Class czarno srebrny

1385 EBONY Northumberland

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...