Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

haj, dawno mnie tu nie bylo, ale tak sie ciesze, ze sie musze wszedzie pochwalic :multi: światówka:
mini cz - Nunus wystawiony przez Magdę (dzięki wielkie) zajął 2 lokate w klasie posredniej.

olbrzymy - Milka 4 w klasie młodziezy, Elan bez lokaty, cała trójka doskonała.

I wielka prosba - jesli ktos zrobił może nunusiowi fotke bardzo o nia proszę !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Olivka']Białej suczce Krysi poszlo super, BOB.
Bangi wystawiała się oczywiście i jak zwykle pięknie wyglądała, ale niestety sędzia wybierał zupenie inne suczki w typie, delikatne i dosyć małe niestety.:cool1:[/quote]
A no tak zapomniałam, że to Orsini jest właścicielką Heaven, a właściwie chyba wspólwłaścicieką, ja się już gubię :cool3:
Sędzia kalosz. Najpiękniejsze czarnuszki to nasze czarnuszki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich!

Puenta.Heaven jest własnością p.[B]Krystyny[/B] Toczyłowskiej(włascicielki hod.Gambler), a nie [B]Krystyny[/B] Jaworskiej(właścicielki hod.Orsinii).Obie to Krystyny, ale Heaven jest nie Orsinii, choć to też Krysia ;)

JAk nie można z nazwiskami, to wykasuję, ale w tym przypadku, to chyba nic złego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Uważam, że największą wpadką poznańskiej wystawy, brakiem szacunku dla sędziów i dla widzów, kompletny brak wyobraźni były malutkie numery startowe :angryy: :angryy: :angryy: . [/quote]

Zgadzam się w zupełności - nawet zgłosiłam wniosek racjonalizatorski (co prawda chwilowo tylko Romas i Belucie :evil_lol:), że wystawcy powinni dostawać czapeczki, na których numer dużymi cyferkami dałoby się napisać dookoła :lol: :lol: Bo przy ustalonym formacie numerka te 5 cyfr zmieściło się tak małą czcionką, że nawet sekretarz podchodził blisko do osób na lokatach, żeby spisać numery :crazyeye:.


Co do samej wystawy, to Romas napisała chyba wszystko. Przyzwyczajone byłyśmy do stawek średniaków czarnych, które oceniane są od pół godziny do godziny :evil_lol: A tu można było stać przy tym jednym ringu przez cały dzień:crazyeye: Aby więc zobaczyć jeszcze cokolwiek z bólem serca odeszłyśmy od ringu, więc poza oceną psów i klasą młodzieży suczek nic więcej nie zobaczyłyśmy... :shake: Przy innych ringach też nie postałyśmy - tylko spoglądałyśmy z daleka na ocenę pieprzaków zdziwione trochę tym, że sędzia oglądał je na stoliku ;)

Przed wystawą myślałyśmy że przyjazd na jeden dzień to idealny wybór. Teraz tak sobie myślę, że trzeba było przyjechać na dwa. Sobotę całkowicie poświęcić na sznaucery a drugiego dnia pooglądać trochę innych ras, dłużej poobserwować obedience i... poszaleć na stoiskach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Zaraz zerknę na zdjęcia i jak coś się będzie nadawało to wstawię. Ale z góry uprzedzam - same czarne średniaki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

My też już wróciliśmy. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH, którzy coś zdobyli. :cool2: :thumbs: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Gordon dostał ocenę doskonałą i bardzo piękny opis. Tym razem niestety tylko tyle, ale ja i tak jestem z niego dumna, bo wreszcie zaczął chodzić bez skakania:diabloti: I dla mnie (nie obrażając innych piesków) Gorduś jest zawsze najpiękniejszy na świecie. Ale każda pliszka swój ogonek chwali:evil_lol:
A wrażenia z wystawy... no cóż - zmarzłam, zmarzłam, zmarzłam ......;) Ale widziałam mnustwo pięknych sznauciów. I myślałam, że wystawa takiej rangi powinna mieć lepszą oprawę. :razz: Ale może ja się mylę - nie wiem, bo nie byłam na innej światówce.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']My też już wróciliśmy. .....[/quote]
[B]Doginka[/B] widziałam Ciebie :lol: :lol: :lol: – pięknie prezentowaliście się z Gordonkiem na ringu :klacz: :klacz: :klacz: , mam Was na focie, niestety niezbyt dobra jakość, po południu już całkiem warunki oświetleniowe siadły.

Ciąg mojej foto-relacji wieczorkiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Czesc!
Własnie sie obudziłam po 3 dniach wystawy... ale jednak nadal jestem nieprzytomna :lol: wiec moze napisze w skrócie.
Wystawa bardzo mi sie podobała pod kazdym względem!! bardzo dobra organizacja- wszystko tak jak sobie wyobrazałam a nawet lepiej !! jedyny minus to wlasnie te numery za małe- nie wiadomo było co biega po ringu.
Widziałam ze niektórzy narzekali na zimno w halach ale... to wina wystawców. Kazda hala ma mnówsto wejsc z kazdej strony- wiekszosc byla zamknieta i zaplombowana.. (zeby nie było przeciągu)- ale wystawy oczywiscie wszystkie plomby pozrywali a potem narzekali ze zimno...:shake: W kazdym razie mi sie podobało :)
Tak jak pisałysmy z Asią z kafejki- Kiwi i Zulus oceny bardzo dobre i ładne opisy (choc króciutkie) :)
Sznaucery przepiękne!!!!!! naiktóre zapierały dech w piersiach, najlepsze hodowle swiatowe sie pokazywały- naprawde uczta dla sznauceromaniaka :) Robiłysmy z Asią zdjecia- wszystkich w sumie mamy ok 2000 :) Asia napewno ma bardzo ładne... ja niestety beznadziejne!!! ciemne i zaszumione... dopiero teraz to zobaczyłam. Pozniej postaram sie cos ponaprawiac i wstawie. (poza tym jak sie jest z psem to nie ma sie głowy do fot ;))
Cieszę sie ze poznałam wielu "nowych" sznauceromaniaków i ze spotkałam "starych". Dziekuje wszystkim: dwóm Krysiom (orsini i Kreska) ;), Olivce, Czarnym Gwiazdom, Oli od Bangi, Hajnakom, wlascicelce Gil Estel (z którą udało sie porozmawiac na korytarzu intercity ;)), nawet chwilke porozmawiałysmy z Agatką ;) Ale zwłaszcza dziekuje kajtiemu i oczywiscie [B]ASI[/B] z która spędziłam swietne trzy dni :) Bawiłam sie baaaaaaaaaaaardzo dobrze a czas wykorzystsłysmy w 300 % !!

Gratuluję wszystkim zwyciezcom (zwłaszcza wlascicielom Heaven i hodowli Piwowar za ogromne sukcesy) i wystawcom! Mam nadzieje ze nikt nie zaluje ze pojechał, bez względu na lokate i ocene- naprawde było warto!! :)

Zobaczyłam na własne oczy pieprzaczka Sterling Ugly From The Front....... pies marzenie!! obfotografowałam go z kazdej strony!!! cudo!

no i stoiska :) bardzo bardzo fajne. Bardzo duzo "nowowsci" których nie ma w polsce- kosmetyki, trymery, maszynki, + wiele wiele wiecej :)

no wiec zabieram sie za fotki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Gratulacje dla wszystkich!

Puenta.Heaven jest własnością p.[B]Krystyny[/B] Toczyłowskiej(włascicielki hod.Gambler), a nie [B]Krystyny[/B] Jaworskiej(właścicielki hod.Orsinii).Obie to Krystyny, ale Heaven jest nie Orsinii, choć to też Krysia ;)

JAk nie można z nazwiskami, to wykasuję, ale w tym przypadku, to chyba nic złego ;)[/quote]

Drobne sprostowanie, Heaven jest od jakiegoś czasu także współwłasnoscią Marcina Wilczka ( Caletto kennel ).

Zwyciezca SWIATA 2006 + BOB
Zwyciezca EUROPY 2006 + BOB
Zwyciezca Europy Srodkowej i Wschodniej 2006
Zwyciezca POLSKI 2006
Zwyciezca Klubu Polski 2006
Zwyciezca Klubu Litwy 2006
Junior Baltic Winner
BEST IN SHOW
reserve BEST IN SHOW

Mervar's HEAVENSENT AT GAMBLER

[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6350/heavenwwvw2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kreska']Drobne sprostowanie, Heaven jest od jakiegoś czasu także współwłasnoscią Marcina Wilczka ( Caletto kennel ).
..........[/quote]
[FONT=Verdana][B]Krysiu[/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]BRAWO[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] dla Ciebie i dla współwłaściciela, wspaniałego handlera zarazem [/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=magenta][SIZE=5][B][FONT=Comic Sans MS]SUPER SUKCES !!![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]


[CENTER][FONT=Verdana][COLOR=magenta][SIZE=5][B][FONT=Comic Sans MS]:klacz: :klacz: :klacz: :laola: :klacz: :klacz: :klacz: [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=magenta][SIZE=5][B][FONT=Comic Sans MS]:cunao: :cunao: :cunao:[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Dopiero dzisiaj w nocy wróciliśmy.

Ameryka Tostom 3 lokata na 23suki kl. młodieży.

Bajaderka Tostom 3 lokata na18 suki kl. pośrednia.

Pozdrawiam ,wszystkim zwyciężcom serdecznie gratuluję.:lol: :lol: :lol:[/quote]
Gratuluję! Ameryka jest przepiekna nic dziwnego, że tak dobrze jej poszło :lol:

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:!!!
i tym, którzy co prawda nie zajęli pierwszych lokat, ale występowali i się pokazali na światówce !:happy1:

Czekamy na zdjęcia, coby chociaż na fotkach zobaczyć, jak to w Poznaniu było...(niestety, nie mieliśmy przyjemności tam być :shake: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][B]Doginka[/B] widziałam Ciebie :lol: :lol: :lol: – pięknie prezentowaliście się z Gordonkiem na ringu :klacz: :klacz: :klacz: , mam Was na focie, niestety niezbyt dobra jakość, po południu już całkiem warunki oświetleniowe siadły.

Ciąg mojej foto-relacji wieczorkiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote]

Dzięki marisia. szkoda, że nie kojarzę jeszcze twojej twarzy, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka wystaw i to się zmieni.:diabloti: Ja też robiłam zdjęcia, ale są nienajlepszej jakości - zaszumione i ciemne. Ale mam nadzieję, że ktoś z dogomaniaków zrobił jakieś dobre foto i może mi prześle:lol:
Nie wiem jak się prezentowaliśmy, bo miałam ogromnego stresa, ale wiem jedno - Gordon wziął sprawy w swoje łapki i chyba wmiarę dobrze poszedł;)
Ja wklejam fotki na FOTOSIK i niedługo wrzucę je do galerii, więc może ktoś się rozpozna:wink:
Ale robiłam tylko cz-s, bo nie mogłam odejść dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Dzięki marisia. szkoda, że nie kojarzę jeszcze twojej twarzy, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka wystaw i to się zmieni.:diabloti: .........[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja poznałam Ciebie po psie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ponieważ miałam siedzące miejsce w pierwszym rzędzie, to się nie ruszałam, bo bym je niechybnie straciła :diabloti: . Moje towarzystwo warowało przy ringu średniaków :loveu: . Niestety nie pooglądałam ulubionych średniaczków, nie dało się zobaczyć wszystkiego :roll: a zdecydowałam, że nie będę uskuteczniać bieganiny pomiędzy ringami, bo musiałam przetrwać w dobrej kondycji, aby bezpiecznie dojechać wieczorkiem do domu :loveu: . [COLOR=black][FONT=Verdana]Czekała mnie praca kierowcy, nocą, po naszych drogach :placz: . [/FONT][/COLOR]Następnym razem zabiorę mojego TZ-ta, aby pilnował miejsc a i foty może zrobiłby lepsze :cool1: .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gratruluje OGROMNIe wszystkim bo sam udział w takiej imprezie to na pewno wspaniała satysfakcja a jak sie jeszcze dostanie takie swietne oceny i zajmie czolowe lokaty to już w ogóle szczyt marzen!!!! sprawozdania super, juiz duzo wiem ale... gdzie zdjęcia:>?? tyle osób naobiecywało a wstawiła tylko jedna jak narazie...;/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...