Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Wcześniej umieściłam zdjęcie bardzo ładnego czarnego średniaka z Polski :Cool!: , który mieszka we Francji, właśnie dostałam informację o pierwszym sukcesie tego pieska na wystawie w Matz , we Francji:
Był to jego debiut, piesio zdobył [B]CACS, CACIB,BOS[/B]
[CENTER]:BIG: :laola: :BIG: [/CENTER]
Opis:
[I]piękny egzemplarz o maksymalnym wzroście (51 cm), bardzo dobre proporcje, kwadratowej budowy, wspaniała typowa postawa, głowa o doskonałych proporcjach, pięknie owłosiona, nogi przód i tył doskonałe, ruch regularny, pięknie trzymający ogon. [/I]

Warto dodać, że we Francji na wystawie przyznawany jest tylko jeden tytuł CACS :klacz: .

A oto Istar Gagatek :lol: :

[CENTER][IMG]http://img271.imageshack.us/img271/8039/istargagatek1ea3.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla hodowli Gagatek za wypuszczenie tak pieknego psa ! Super !
A ja jutro skoro swit jade na swiatoweczke sznaucerki ogladac,oj cisnienie rosnie , rosnie .Chcecie zdjecia ??Bo zastanawiam sie czy brac aparat ,bo jak slaba jakos zdjec to kicha.

Link to comment
Share on other sites

A ja też się mam co pochwalić.
Dzisiaj byłam na wspaniałym spacerku z Asią (forumowym Brylantem).
Jej pies to rzeczywiście chudzielec, ale bardzo mnei pozytywnie zaskoczył :lol: ponieważ myślałam, że jak to pies zainteresuje sie Sonią seksualnie, ale on prawdziwy dżentelmen!!!Bawili się wspaniale, biegali, ganiali wiewiórki, ptaki i wszystko się rusza, trudno opisać to co robili. A my mogłyśmy sobie pogadać. W każdym bądź razie spotkałyśmy się o 13 a wróciłam do domu o 16 więc spacerek był udany.
Ps. wiem, że nikt tego nie słucha bo wszyscy są na światówce, albo zaraz tam wyjadą, więc ogólnie mój post zginie w tłumie, po powrocie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ciekawe jak ja Cie Krzysiek poznac mam jak nigdy sie nie widzielismy :-) ,chyba telepatycznie wyczuje ,ze Ty tez jestes z dgm :-)
My bedziemy we dwie z Dorotak ,to juz zawsze jakis znak rozpoznawczy :-)
To do zobaczenia jutro na wystawie i w takim razie biore aparat ,a o relacje Madziorko sie nie martw .jak wiesz gadatliwa jestem to z pewnoscia bede miala wiele do opowiedzenia :-)

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Wystawa wspaniała, stoiska wielkie. Pieski super, exstra :) Jest co oglądać!

BOB w białych dla ślicznej Heaven! GRATULACJE!!!!!!!!!

Miło było poznać nowych sznauceromaniaków.

Zulus z Kiwi oceny bardzo dobre, mimo to jesteśmy zadowolone :) Właśnie dorwałyśmy kawiarenkę i zgrywamy zdjęcia.

Gratulacje dla wszystkich wystawiających !! :)

Pozdrawiamy
Asia, Marta, Kiwi i Zulus

Link to comment
Share on other sites

widze w wynikach ze kilka tytulow wpadlow w polskie lapki :multi: :multi:

[SIZE=1]WW[/SIZE][SIZE=1]BOB[/SIZE][SIZE=1]S (F)[/SIZE][SIZE=1][B]6754[/B][/SIZE][SIZE=1]HEVENSENT AT GAMBLER Mervar's, . Toczyłowska K., Wilczek M., Polska[/SIZE]

[SIZE=1]WW[/SIZE][SIZE=1][/SIZE][SIZE=1]S (F)[/SIZE][SIZE=1][B]6911[/B][/SIZE][SIZE=1]DZIĘCIELINA Sasquehanna (FCI), Małgorzata Supronowicz, Polska[/SIZE][SIZE=1]BVet[/SIZE][SIZE=1][/SIZE][SIZE=1]S (F)[/SIZE][SIZE=1][B]6939[/B][/SIZE][SIZE=1]KAWA MARAGO Kamrat, Krystyna Toczyłowska, Polska[/SIZE]

[SIZE=1]JWW[/SIZE][SIZE=1][/SIZE][SIZE=1]S (F)[/SIZE][SIZE=1][B]7029[/B][/SIZE][SIZE=1]ANNIE z Tartaku, Joanna Frycze, Polska[/SIZE]

[SIZE=1]JWW[/SIZE][SIZE=1][/SIZE][SIZE=1]S (F)[/SIZE][SIZE=1][B]7215[/B][/SIZE][SIZE=1]FENOMEN STYLU Piwowar, Katarzyna Budasz, Polska[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2][LEFT][U]Najpi[/U][/SIZE][/FONT][U][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2]ę[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2]kniejsze Szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2]ę [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2](Puppy Best in Show)[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/U][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1][LEFT]1 [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1]P (M) [/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]6760 KRÓL Sasquehanna (FCI), Ma[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]gorzata Supronowicz, Polska[/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][LEFT]Sznaucer Miniaturowy (czarno-srebrny) / Zwergschnauzer Schwarz-silber / Miniature Schnauzer Black
and silver
[/LEFT]
[B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2][LEFT][U]Najlepsza Grupa Hodowlana (Best Breeder's Group)[/U][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1][LEFT][B]3 Sasquehanna (FCI), Ma[/B][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]gorzata Supronowicz, Polska[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=1][LEFT]Sznaucer Miniaturowy (czarno-srebrny) / Zwergschnauzer Schwarz-silber / Miniature Schnauzer Black
and silver
[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=2][LEFT][U]Najlepszy Reproduktor i jego potomstwo (Best Progeny Group - Dog)[/U][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1][LEFT]2 [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1]P (M) [/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]6813 PIP'N THAT'S MY STORY, Ma[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1]gorzata Supronowicz, Polska[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana-Bold][SIZE=1] [/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja tam bylam mido i wino pilam .No nie przesada tylko kawe i herbate :-)
Opowiem Wam troche .
Do Poznania jechałysmy IC z Dorotak i grupa Hovkow ,przemile psiaki :-) Dotarlysmy bez problemu.Na terenie wystawy nie bylo jasnych oznakowan co w ktorym pawilonie ale dalysmy sobie rade.
Najwiecej czasu spedzilysmy przy ringu czarnych sredniakow.
Dorotak wszystko fotografowala ,ja sie poddalam ,bo moje zdjecia byly tak marnej jakosci ,ze szkoda wysilku(nieczytelne).
Przy czarnulkach spotkalysmy jeszcze Belutke i razem ogladalysmy mojego idola Stefana ( Segala chyba ,nie pamietamn jak w orginale brzmi cale imie ale z pewnoscia zain6eresowani poamietaja tego psa).
No wiec rozczarowanie lekkie.Pies z pewnoscia piekny ale drobnej kosci .Jak to jednak na zdjeciu inaczej wiele rzeczy wyglada.
Ja tez obejrzalam sobie samca po Herbercie.Jak dla mnie b.ładny.
Jak juz nam nogi calkiem w d...weszly ,polecialysmy zobaczyc Obedience .Tam tez tlum ludzi i w sumie warunki do ogladania rzadne.
Potem jeszcze raz ring srednich czarnych ,bo kibicowalam rywalce Bianki (z poprzednich wystaw).
Potem znow Obedience i w koncu ...stoiska z artykułami dla spow.Ale rozkosz dla oczu ,bo dla portfela mniejsza.No ale zawsze cos tam upolowalam a najbardziej sie ciesze z gumki do trymowania zakladanej na kciuk.
Potem jeszcze usilowalysmy obejrzec finaly i widzialam zwyciestwo p.Supronowicz i jej psiaka -gora Sznaucery :-)
To co mnie zirytowalo to arogancja Poznanskiego ZK.Na calej wystawie wiele miejsc bylo tylko dla VIP .Podczas gdy ludzie tloczyli sie i wlazili sobie na glowy chcac zobaczyc finaly to caly sektor ,pustawy byla zajty dla VIP i nie ma zmiluj.
jakis wyjatkowo arogancki facet z obslugi wystawy przeganial nas zebysmy nie stali przy tym przejsciu dla VIP-ow bo tamci przejsc nie moga .Skandal.W koncu place za wejscie ,wystawa jest dla mnie dla czlonka ZK i troche szacunku by sie nalezalo.No ale to taki maly zgrzyt.
Slaba oprawa wystawy.Jak na swiatowke spodziewalam sie czegos wiecej niz tylko pieknych psow.
Potem powrot tez z hovkami :-) przypadek mily .No i gadka w przedziale i pokazywanie upolowanych rzeczy .Och ,poprostu cudownie bylo :-)
A foteczki obiecala Dorotak wstawic :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']A ja tam bylam mido i wino pilam .No nie przesada tylko kawe i cherbate :-) .........
[/QUOTE]

Halllo, ja też tam byłam. Wszystkim Polskim wystawcom a szczególnie Tym, którym udało się wygrać, ale i tym, [B]którym udało się przebrnąć przez pierwsze sito oceny w ringu[/B], to również jest [B]OGROMNY[/B] sukces, jak na tego typu wystawie:

[CENTER][COLOR="Magenta"][B][SIZE="5"][FONT="Comic Sans MS"][U]PRZEOGROMNIASTE GRATULACJE !!!
[/U][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]

:klacz: :BIG: :cunao: :drink1: :terazpol: : :drink1: :cunao: :BIG: :klacz:
:laola: [/CENTER]

Bardziej szczegółowo wrażenia opiszę Wam później. Bardzo żałuję, że nie udało mi się zobaczyć moich ulubionych średniaków :-( . Więc spotkać się z Romas nie miałam szans :niewiem: . Musiałam coś wybrać i skupiłam się na ringu sznaucerków miniaturowych cz-s :loveu: . Uważam, że największą wpadką poznańskiej wystawy, brakiem szacunku dla sędziów i dla widzów, kompletny brak wyobraźni były malutkie numery startowe :angryy: :angryy: :angryy: . Nie znając wystawcy nie miałam szans ustalić ( poza ścisłą czołówką ) co za pies/suka mi się podoba. To był naprawdę koszmar. Ja jestem może i ślepa, ale młodsi ode mnie widzowie również nie byli w stanie odczytać z daleka numeru :shake: .
Mam dużo zdjęć, nie wiem jakiej są jakości, może uda się coś wybrać, muszę je wcześniej obrobić. Resztę wrażeń potem, jestem jeszcze zmęczona. W końcu pracowałam za kierowcę w piątek i sobotę a droga z Katowic do Poznania to jednak masakra :roll: . Wracaliśmy przez Wrocław, bo w sobotni wieczór jest przejezdny, przynajmniej z Wrocławia jest wreszcie kulturalna autostrada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']mlode pokolenie piwowarow pokazalo klase !!
BRAVO dla Guci i jej stworkow :laola:[/quote]
A właśnie. Jak im poszło??
Pozatym co dostała FENOMEN STYLU Piwowar, bo widzialam, ze dobrze tej suce poszło.
Elitesse powinnyśmy się cieszyć, tatuś naszych psiaków to najlepszy reproduktor :D

Link to comment
Share on other sites

Hej !

Wróciłyśmy zmęczone, ale w sumie zadowolone.
Nie wygrałyśmy:cool3: , ale wśród bardzo dużej konkurencji czołówki europejskich suk , udało się przebrnąć przez sito odsiewu ( jak trafnie ujęła to Marisia) i czekałyśmy wśród 8 suczek , na długą decyzję sędziego Lewandowskiego co do obsady czterech pierwszych lokatowych miejsc. Nie załapałyśmy się na nie niestety, ale dostałyśmy ocenę doskonałą i bardzo entuzjastyczny opis :lol:

Pozdrawiam spotkanych znajomych Olę, Izę, Dominikę, Kasię, Krysię, Krysię- Orsini, Asię, Martę, panią Hajankę, Marka i wszystkich pozostałych uczestników.

Zwycięzcę świata mam na fotkach, więc zaraz wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Hej !

Wróciłyśmy zmęczone, ale w sumie zadowolone.
Nie wygrałyśmy:cool3: , ale wśród bardzo dużej konkurencji czołówki europejskich suk , udało się przebrnąć przez sito odsiewu ( jak trafnie ujęła to Marisia) i czekałyśmy wśród 8 suczek , na długą decyzję sędziego Lewandowskiego co do obsady czterech pierwszych lokatowych miejsc. Nie załapałyśmy się na nie niestety, ale dostałyśmy ocenę doskonałą i bardzo entuzjastyczny opis :lol:

Pozdrawiam spotkanych znajomych Olę, Izę, Dominikę, Kasię, Krysię, Krysię- Orsini, Asię, Martę, panią Hajankę, Marka i wszystkich pozostałych uczestników.

Zwycięzcę świata mam na fotkach, więc zaraz wrzucę.[/quote]
SUPER!!!
Gratuluję ;)
Jak poszło Orsini i czy Bangitos Oli się wreszcie wystawiał?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...