Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

hmmm to teraz mi musicie doradzić.

Bo teraz to karmiłam go na zmianę suchym i domowym (chociaz tego suchego to tak regularnie to nie dostawal) i jeszcze dawalismy mu witaminy.....z czego zrezygnować. Bo jak na moja intuicje to chyba z suchego..?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Martuniu, może nie jestem specjalista od żywienia psów, ale ja karmię GALĘ i suchym i gotowanym (o ludzie, już chyba 100 raz ten temat powraca :o :wink: ) i naprawdę jest ok. Nigdy problemów nie było (nie no sorki, zanim nie zaczęłam ja karmić pół na pół to miała sensacje tylko po karmie). Od ponad roku jest na suchym i gotowanym i jest zdrowa. Ale jeśli uważasz, że takie żywienie jest niewłaściwie to pytaj juz innych, bo ja się na bilansowaniu samego gotowanego nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!!!!!!!!!

Widze ze i dzisiaj was nie ma :-?

A ja niedawno wróciłam z wystawy i jestem zachwycona!!!!!!!!! Było dość duzo sznaucerków!!!!!!!!!! No z tego co zauważyłam była przewaga cz-s... Noi mogłam zobaczyć z jaką starannością sie przygotowuje je na wybieg...Niestety nie mam fot,bo mam chyba popsty aparat bo często zdjęcia nie wychodzą...ale licze,ze może Agatka porobiła :lol:

Pozdrówka :D

Link to comment
Share on other sites

No prubowałam wyłapać kogoś znajomego z twarzy,albo chociaż szukałam hust lub obróżek....Ale zauważyłam tylko jedna huste DGM, ale ta OSOBA była troche daleko a ja byłam z rodzicami więc wiecie :wink: Probowałam wychaczyc gdzieś Agatke,ale pewnie jej nie poznałam :oops:

hmmm.....coś więcej...No wiec najbardziej to mi zostanie w głowie pewnien facet który tak pielęgnował swojego sznaucera że aż do przesady...Wszyscy sie na niego dziwnie patrzyli bo co chwila psikał do sprayem i napuszał te łapy......i tak chyba godzine przed wybiegiem...

Podobały mi sie goldeny i dogi niemieckie.....No najwięcej to było chyba labradorów,goldenów i yorkow....Dużo bylo tez owczarków niemieckich.

A i widiząłm takiego jakby pudla giganta z wyciętymi z tyło duzymi "plamami sierści" jaka to może być rasa????

Link to comment
Share on other sites

Ello kochani! (a właściwie kochane, bo nasz jedyny MEN sie ulotnił znowu...)

Widzę, że Masrtusi się na wystawie podobało :D Szkoda, że żadnego DGManiaka nie dopadłaś... Ja na pewno będę na wystawce w Warszawce i mam nadzieje, że kogoś dorwę tam :)

A tak wogóle to robiłam dzis porządki i tak nieswojo się czuje we własnym pokoju, że to szok!!! :o Wogóle połowe rzeczy wyrzuciłam, albo do piwnicy wyniosłam 8)

Siorki, że tak nie o psach, ale jakoś żaden temat sie nie rozwija...

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie skończyłam walczyć z Luną i ze szczotką i z trymerem (ale duużo podszerstka jej wyczesałam :o ) - i tu pomyślałam, ze powiem Marcie - żeby czesała Ediego już od teraz i jak najczęściej żeby się przyzwycził, żebyś potem nie musiała z nim walczyć tak jak ja z Luną :-? 8)

Link to comment
Share on other sites

malawaszko... nie koniecznie musi być tak jak mówisz! Ja Gale przyzwyczajałam do czesania od kiedy do nas przybyła i co? i w sumie marne rezulaty, ona po rpostu nie lubi szczotki i grzebienia i zabiegów pielęgnacyjnych! Suszarki tez nienawidzi i kąpieli w wannie... Dziwny ten mój pies :-? :evil: :roll:

Link to comment
Share on other sites

wiem wiem,ja juz go przyzwyczajam!!! ale on wogóle nie lubi szczotki...jak go czesze to mi rece obgryza i aż nie mam ochoty go czesać....

A jak dzisiaj popatrzyłam co sobie daja robic te przy na wystwach... :shake: Skubane muszą miec mocne nerwy :lol:

A tak sobie akurat dzisiaj myslałam czy moglabym Ediego trymować??? Bo ja bym go pewnie i tak skubała palcami,ale po co skubac jak mozna lar trymerem przejechac i już? :lol: Ale boje sie ze nie bede umiała :(

A tym mala teraz Lune strzyżesz i trymujesz czy tylko trymujesz??????

Link to comment
Share on other sites

eh...niech mi ktoś poda linkdo jakiejs strony gdzie to jest opisane który do podszerstek a który okrywowy ,bo chociaż 100 razy był ten temat tu wałkowany to ja niw wiem.....

Nie musicie pisac wystarczy link......... :modla:

Ale ja to jestem.........

Link to comment
Share on other sites

Ocyzwiscie jak zwukle problemy wychowawcze :lol:

Wiem że EDI so szczeniaczek i że to normalne,ale chcialabym od małego uczyc do że tak powiem nieufności do ludzi. tzn.żeby on tak łatwo im nie ufał. Bo np. wkurzam sie jak z nim ide a on leci to jakiś ludzi w wtedy wogóle nie reaguje na moje wołania....Potrafi iśc ja jakiśm obcym człowiekeim :-? Dopiero potem sobie zdjae sprawe ze jestm coraz dalej i leci...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...