Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Romas'].......... strach patrzec a te naprawde piekne "marnuja sie" na kanapach.[/QUOTE]

Niestety z moich doświadczeń wynika, że ok. 10% rasowych psów trafia na ringi i to niekoniecznie te najlepsze :shake: . Osobiście wybierałam szczenięta, najlepiej jak umiałem, z kilkudziesięciu miotów po moim Larsiku i naprawdę niewiele potem zobaczyłam na wystawach. Pamiętam 2 przypadki, jak ludzie obiecywali, jedni nawet chwalili się, że fryzjer do którego chodzili zachwycał się psem i twierdził, że pies ma duże szanse, pofatygowali się nawet na przegląd do Związku (wtedy jeszcze były organizowane przeglądy hodowlane). Na przeglądzie również pies się bardzo podobał, ale na wystawie nie pojawili się ani razu :placz:. Ci drudzy również obiecywali i na tym się skończyło :placz: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='PUENTA imszar'].... po BELLADONNIE TUK BARONES of Dolina Rivendell.
A ktoś wie jak zmneijszyć fotki??[/QUOTE]

Jak czarny mini, to bardzo dobry wybór :thumbs: , tym bardziej, że był tam planowany miot po cudnym rusku :Cool!: . Do zmniejszania mam programik, ale można np. w Corelu, jak masz. Możesz ściągnąć z netu program GIMP z [url]http://www.gimp.org/windows/[/url] a opis w naszym rodzimym języku możesz znaleźć na [url]http://www.gimpuj.info/[/url] :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Ale ja ostatnio to umieściłam foty tutaj :lol: :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2374293&postcount=299[/URL][/quote]
Haha. Ja poprostu tego tematu nie przeglądałam a czarnuszki średnie goląałam na sznauceromaniakach, sta to nieporozumienie.Ale odrazu mam co pooglądać.
Fotki pozmniejszam potem, bo szczerze teraz już nie mam siły.
A tak wogole to jakos trudno mi sie zdecydować czy czarny czy czarno-srebrny, bo ja czarny to Ka-vanga jak czarno-srebrny to Orsini, vis a vis. Dlatego raz pisze, czy sa szczeniaczki po Orsini a raz, że chce po Belladonnie, trudna decyzja, ktory odcien wybrac, ale chyba jednak czarmy. No i msuze pogadać z mamą ;)

Link to comment
Share on other sites

Pada snieg, pada snieg.... - tak wlasnie jest u nas i to duuuzo go pada, wjazd juz tzeba bylo odsniezyc bo sie uzbieralo w ogrodzie...... a ja mam zawody jzdziecki zarowo dzis jak i jutro, na szczescie halowe, trzymajcie jutro kciuki bo z racji ze dzis mi dosc dobrze poszlo w klasie LL (przezkody 80cm) to jutro jade raz LL i jak tez bedzie ok to bede debiutowac w L (metrówki!!) nie mam pojecia jak nam pojdzie chociaz mam nadzieje ze Lucky Lady swoim imieniem przyniesie nam szzescie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']Pada snieg, pada snieg.... - tak wlasnie jest u nas i to duuuzo go pada, wjazd juz tzeba bylo odsniezyc bo sie uzbieralo w ogrodzie...... a ja mam zawody jzdziecki zarowo dzis jak i jutro, na szczescie halowe, trzymajcie jutro kciuki bo z racji ze dzis mi dosc dobrze poszlo w klasie LL (przezkody 80cm) to jutro jade raz LL i jak tez bedzie ok to bede debiutowac w L (metrówki!!) nie mam pojecia jak nam pojdzie chociaz mam nadzieje ze Lucky Lady swoim imieniem przyniesie nam szzescie;)[/quote]

Życzę powodzenia!
Ale nigdy bym nie pomyślała, że można ujeżdzać sznaucera:evil_lol: A przeszkody metrowe? Tylkoo? No to po prostu pikuś:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żancia']Życzę powodzenia!
Ale nigdy bym nie pomyślała, że można ujeżdzać sznaucera:evil_lol: A przeszkody metrowe? Tylkoo? No to po prostu pikuś:lol:[/quote]
Też Życzę powodzonka!! Nie wiedziałam nawet, że startujesz w zawodach konnych, to mnie mile zaskoczyłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

A pewnie ze startuje:) jestem w sekcji sportowej KJ Szarża w Bolęcinie niedaleko mnie ([URL="http://www.bolecin.pl"]www.bolecin.pl[/URL]) a dzisiaj poszło nam super;) Najpierw jechałam LL (80cm) z racji ze miałam czysty przejazd (a było takcih niewiele) to drugi raz jechałam już pierwsza w m,oim życiu L-kę (1m) i było całkiem fajni, byłoby na czysto, bo Luckjy szła wesoło, energicznie, gdybym nie zapomniała o jednej przeszkodzie na którą gdy przypomniałam sobie o niej w ostatniej chwili zrobiłam za ostry zakręt i nie było mowy żeby nie zrzuciła, więc 4 punkty karne za zrzutke były ale jak na pierwszy raz to jestem zadowolona:) A t0 ja na Lucky ale nie podczas tych zawodów, ale w wakacje:

[IMG]http://www.szarza.bolecin.pl/ftp/img/Zawody%20Magdzior.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Madziorka ekstra!! :klacz:

a dziś u mnie leje cały dzień - jest straszna chlapa, szaro buro na dworze i w domu, psy śpią i ani myślą wychodzić na dwór - niecierpię takiej pogody :placz: już wolę śnieg :roll:

no i jak narazie jestem zadowolona z tego royala schnauzer bo już 3 dzień Luna go je w miarę z apetytem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Ale ja ostatnio to umieściłam foty tutaj :lol: :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2374293&postcount=299[/URL][/quote]

Marisiu na MWPR w Sopocie REPITITION`S LIFE OF CRIME otrzymal CWC, CACIB, BOS zaś AYLA VIS A VIS otrzymała CACIB, CWC, BOS oraz BOB

Link to comment
Share on other sites

dzięki za gratulacje choć wciąz jestem na siebie zła za tą ósemkę (zapomniałam w pierwszej chwili o tej przeszkodzie i przez to miałam zrzutke ptrzez za ostry zakret i krzywy najazd) a najgorsze jest to ze Lucky spisała się świetnie tylko ja zawiniłam, ale następny,m razem bedzie juz na czysto:) teraz cala zima na treningi i od marca zaczynamy kolejny sezon:)

A co do miejsca to mozna powiedziec ze zajełam pierwsza ex eqvo z innymi osobami bo były to konkursy dokładności bez rozgrywki czyli spośród osób które zmieściły się w normie czasu i nie miały błędów na parkurze nie robi się już dogrywki na czas tylko wszystkie te osoby wyjeżdzają do dekoracji jako zwycięzcy:) dopiero z reguły w wyższych konkursacgh są urozmaicenia jak konkursy na czas itd gdzie można wyłonić poszczególne miejsca pojedynczych osób

[QUOTE]
no i jak narazie jestem zadowolona z tego royala schnauzer bo już 3 dzień Luna go je w miarę z apetytem :lol:
[/QUOTE]
powiedz coś więcej bo właśnie odkąd się pojawił ciekawa byłam tej karmy ale jakoś nie mielismy okazji z Denisem jej próbować i powiedz mi jak wychodzi cenowo i ilościowo ile gram powinien zjadać ok. 8kg psiak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']
powiedz coś więcej bo właśnie odkąd się pojawił ciekawa byłam tej karmy ale jakoś nie mielismy okazji z Denisem jej próbować i powiedz mi jak wychodzi cenowo i ilościowo ile gram powinien zjadać ok. 8kg psiak?[/quote]
Ja nią karmie.
Moja ma akurat 8 kilo więc.
T karma jet sprzedawana narazie w paczkach 3 kg.
Dla sznaucera 8 kilogramowego, jezeli biea dwie godziny daje się 170g.
Ogólnie moja biega najczesciej 2 i daje jej 125g (odchudzanie). I starcza mi na ponad miesiąc

Link to comment
Share on other sites

8 kg pies 155-170 g - w zależności czy ruchu ma ok godziny czy więcej dziennie; worek 3 kg kosztuje ok 70 zł, nie ma chyba większych worków co mnie bardzo dziwi bo np dla yorków jest jeszcze 7,5 kg worek :roll: ale może wprowadzą jak zobaczą czy karma się przyjęła

Link to comment
Share on other sites

hej, faktycznie, karma royal canin dla sznaucerów jest w opakowaniach 0,5 kg i 3 kg, tak podaje producent na swojej stronie, podaje równiez dzienną dawkę karmy w zależnosci od wagi i czasu ruchu pieska, proszę bardzo:

[URL]http://www.royal-canin.pl/index.php/psy_produkty/97[/URL]

pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B] Sznauceromaniacy!![/B]
Powstał nowy serwis stworzony specjalnie dla nas! Będzie on miał szanse zaistnieć jeżeli razem będziemy nad nim pracować, aby ludzie zobaczyli jak jest nas wielu!

[URL="http://www.sznaucery.info"]:loveu:www.sznaucery.info[/URL]:loveu:

Pomożecie ?

Link to comment
Share on other sites

acha no to dzikei z info i juz mi sie przypomniało laczego sie nz nią nie zdecydowałam - te małe worki...;/ bo teraz się rozleniwiłam zamawiając pod dom 10kg Bento Kronen i na ponad 3 m-ce mamy spokój z mysleniem o kupnie karmy a i z tego co widze podaje sie mniej, bo Denis dostaje ok 100-110g + jakieś smakołyki ewentualnie dziennie i przy jego dosc ruchliwym trybie życia (może nie 2 ale tak godzine porzadnego ruchu to ma dziennie + szkolenie pod róznymi postaciami) i o mu w zupełności wystarcza, ma przy takiej ilości fajną linię i nie jest głodny - w sam raz:) a smakuje mu wszystko wiec nie ma problemu:) moze kidys z ciekawości skusimy się na royala i zobaczymyy jaka bedzie roznca:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...