Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

No no,ale zdjecia nie oddaja nigdy wygladu psa:)))

Tzn.Poznania nie lubisz???A tak rekreacyjnie tez nie?az tak daleko nie macie i chyba droga calkiem OK?

Krysia sama czyta to forum:)))tylko teraz cos odsypia ten Klub,a ja nie rozumiem dlaczego?bo ona jak tylko wsiadzie do auta od razu spi,wiec co ona tam odsypia???hmmm...chyba,ze na Klubie sie nie skonczylo...:))))))))))))))))))))

Ja tam jade do Poznania,chyba z suka,aczkolwiek pani sedzina nic mi nie mowi-jakas Szwedka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

qrcze no,ciagle tu ktos lazi i mi przeszkadza!!!nie widza, ze ja CIEZKO pracuje:)))))))))))))ale jeszcze godzinka i do domku:))))))do tego mam jakiegos wirusa i ciagle mi sie gole baby laduja, a jak chce jakas www to i tak nie moge,bo mi te babki sie laduja:((((jakis wirus diabelny

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam na klubówce no ale niestety nic nie zdobyłam, Huricana była 5/10 (tzn. bez lokaty ale tak wywnioskowałam :wink: ), ma niebieską wstążeczkę. Ja mam trochę zdjęć, zwykle czarno-srebrnych i białych. Agatko twój szczeniaczek też ma fotki :lol: Dopiero później sie zorientowałam ze ty to ty.

W 2005 europejska będzie w Austrii

Link to comment
Share on other sites

Z fotki musze pozmniejszać i jak juz odgadne kto jest na nich to wstawie :wink: Huricana była w mł suki.

W białych zw.kl. miała suczka z pośredniej SAMANTA HEBANOWA SFORA , no a rasa to Jazz. Zdjęcia tej szweckiej suczki mam, nie mam zdjęcia suczki z 1 lokaty bo jak jej pstryknęłam fotke to akurat właścicielka ja ściskała :(

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!

Dawno nie pisałam bo nie chcialo mnie zalogować, więc zminiłam użytkownika :)

Na poczatku chciałam bardzo bardzo bardzo pogratulować Marcie nowego sznaucerka :) Bardzo sie cieszę i zyczę powodzenia w wychowaniu szkraba :) Zagladam tu czesto i z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia ogoniastego kawalera :)

A na końcu chciałam zaprosć do odwiedzin na stronie mojego Reksia

http://www.reksio.dog.pl/

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim sukcesów, bo już nie pamiętam kto jaki tytuł zdobył,tyle tutaj zwycieżców :lol: Dogomaniacy górą!!!!!!!!!!!

Witaj Marto :wink: Twoja stronka jest super!!

A Reksio z kolei ma fenomenalne umaszczenie. Czaro,białe (najwiecej takiego biało-srebrnego) co najlepiej widac na tym zdjęciu

reksio_maly22.JPG

No naprawde superaśny :D

Link to comment
Share on other sites

Na północnym-wschodzie Polski zatrzęsła się ziemia. Informacje potwierdzają Centra Zarządzania Kryzysowego w Olsztynie i Białymstoku.

Wstrząs był silny - miał powyżej 4 stopni w skali Richtera - poinformowano Radio Białystok w Instytucie Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Wstrząsy odczuwalne były, między innymi, w Olsztynie, Elblagu,Białymstoku i Suwałkach. Suwalskim strażakom zgłoszono uszkodzenie jednego budynku przy ulicy Reja. Mieszkańcy twierdzą, że podczas wstrząsów z parapetów spadały doniczki z kwiatami.

Tak, to juz bedzie koniec!!!tzn.koniec swiata!!!Nadszedl czas apokalipsy...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...