Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Dopiero teraz doczytalam o ostatnich wydarzeniach.
Mek ,Gratulacje powiekszenia rodzinki ,troche spoznione ale szczere :-)
Widze ,ze duzo osob ostatnio wraca z wystaw z pucharami i tez Ogromne Gratulacje .
Marta , tak trzymac ! :-)
A zegar tyka i klubowka coraz blizej ,wlasnie poczulam pierwsze podmuchy paniki :-)

Link to comment
Share on other sites

:modla:[SIZE=5] Prosze poradzcie jaka karme dla suki karmiacej kupić [/SIZE].

Prosze o odpowidzi w miare dzis bo juz musze zakupić, bo sie akurat mi konczy ta co mam i nie wiem czy zmieniać czy pozostac .
Nie moge sie sugerowac tym czy Fidze smakuje bo ona teraz to konia z kopytami by wsuneła wiec :roll:

Link to comment
Share on other sites

Możesz kupić Royala puppy, albo inną lepszą, ale przeznaczoną dla szczeniaków.
Różne są szkoły z karmieniem suk, moja koleżanka np nie przechodzi z suką na karmę dla szczeniąt, bo mówi, że potem suczki mają problem z nadwagą.
Przy Twojej ilości szczeniaków ja bym karmiła Figę karmą dla szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Widzę że nikt nie napisał,o stawkach cz-sr,Orsini ja też niewiele wiem,rase wziął Nervios de Veraye,:crazyeye:
mł,psy H-Allemande Hajan
mł,suki Magic Mellody z parady Gangsterów:loveu: :loveu:
naj.jun suka
niestety,nie wiem jaka suka wzięła caciba.
ELITESSE,proszę podaj stawki....:modla: :modla: Moim zdaniem,czeszka sędziowała......."z takim ukrytym ,psie":shake: :shake:[/quote]

po sedziowaniu psow ucieklam posiedziec bo mi nogi odpadaly wiec tez niewiele wiem :shake:
mi na to co widzialam jej sedziowanie sie podobalo :roll:
w szczeniakach zgloszony DYMITR Due Tyresto
mlodziezy
1 Zwyc ml H ALLEMANDE GRAND Hajan Polonia
2 RUBENS Cerber
DIVES Czar z Debowej gorychyba bdb bo zszedl od razu
otwarta
GURU leksland tez bdb lub gorzej
Wacio CWC r.CACIB
suki napisze tylko stawki
kl.mlodziezy
Whisper of Wind AIRE
AMADA Narrator
DARKA Blekitny Blask ksiezyca
1 Zwyc Ml MAGIC MELODY z parady gangsterow
Sasquehanna VIVA
kl.posrednia
DELIGHT Grand Calvera - chyba wygrala bo szla na porownanie ale nie jestem pewna !
TORKA TORRECILLA Nadpilickie bestyjki
kl.otwarta
ARONIA DIE Due Tyresto
AURA czar jar
CIGA z Jelenich Skalek
FIONA Leksland
OFELIA Cerber
OLIWKA od Siwego Kota
kl.championow
Sasquehanna GINGER
IRGA kosmate Lapy - najprawdopodobniej cacib
NATASZKA M od Siwego kota
kl.weteranow
LEDA od siwego kota

sypalo sie duzo bdb, kilka suczke zdysk za braki zebowe

Link to comment
Share on other sites

no kochani, macie mnie z banki na chwilke:))))
za 3h wyjezdzam w piz....:)))jak to sie mowi:)))))
w najwspanialsze miejsce na ziemi, czyli w Bieszczady.
Mam nadzieje, ze bedzie pogoda to porobie fotki:)ale nie wkleje ich na sznaucery bo przeciez nie maja w sobie nic i duszy nie maja:)))))
wroce jak wroce
pa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no kochani, macie mnie z banki na chwilke:))))
za 3h wyjezdzam w piz....:)))jak to sie mowi:)))))
w najwspanialsze miejsce na ziemi, czyli w Bieszczady.
Mam nadzieje, ze bedzie pogoda to porobie fotki:)ale nie wkleje ich na sznaucery bo przeciez nie maja w sobie nic i duszy nie maja:)))))
wroce jak wroce
pa![/quote]

Siemka Orsini,baw się dobrze.......Tylko nie chodż za dużo,bo z autopsji wiem,że zalwasy się robią:shake: :shake: oj boli,póżniej boli....:-(

Link to comment
Share on other sites

Waszko nio...podobno w Bieszczady sie jedzie raz a potem sie juz tylko wraca:))))))ja teraz w Krakowie siedze i czekam na pociag do Zagorza, a rano wlasnie Wetlina:))))tylko chce spac na Poloninie w schronisku:)))ino karimate juz zgubilam w pociagu do Ilawy:)))))ale co tam ja nie dam rady?:))))
a Krakow-piekny po nocy:))))i przy dworcu jak sie zmienil szok!!!!

Link to comment
Share on other sites

Orsini ,poooojechala i nie zdazylam jej powiedzic zeby pozdrowila Bieszczady ode mnie.Alez jej zazdroszcze ,jest taka piekna pogoda ,tak strasznie chcialabym tam teraz byc , auuuuuuuuu.Z okien mojego pokoju w Bieszczadach widac przy dobrej pogodzie schronisko na Połoninie Wetlinskiej .Auuuuuuuu

Tymczasem my juz po fryzjerze ,jestesmy piekne i gotowe do wystawiania :-) Mam nadziej na prawdziwa sznaucerkowa uczte dla oczu w sobote :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Alez jej zazdroszcze ,jest taka piekna pogoda ,[/quote]

Piękna pogoda? :crazyeye: Właśnie wróciłam z obiadu przemoknięta do suchej nitki, brrrrrrrrr :p :lol:


[quote name='Romas']Tymczasem my juz po fryzjerze ,jestesmy piekne i gotowe do wystawiania :-) Mam nadziej na prawdziwa sznaucerkowa uczte dla oczu w sobote :-)[/quote]

Czytałaś post Achnamary w topiku wystawowym? Wynika z niego, że sędziowanie w ringach zaczyna się o 11.00 (wcześniej są konkurencje hodowlane). Tak więc ja przyjadę pewnie około 10.30-11.00 (chociaż Tobie radzę mimo wszystko przyjechać na 10.00 - nigdy nic nie wiadomo :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']
Czytałaś post Achnamary w topiku wystawowym? Wynika z niego, że sędziowanie w ringach zaczyna się o 11.00 (wcześniej są konkurencje hodowlane). Tak więc ja przyjadę pewnie około 10.30-11.00 (chociaż Tobie radzę mimo wszystko przyjechać na 10.00 - nigdy nic nie wiadomo :evil_lol: )[/quote]

Tak ,tak czytalam :-) Ja bede wczesniej ,zeby sie oswoic :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...