Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Witam
Ja mam sznaucerka miniturkę koloru sól i pieprz. Właśnie skończył roczek jest cudowny i kochany. My tez musielismy sie tu wstąpić :)
apropos czy ktos moze mi polecić jakąś dobra karme dla pieskow bo Snupi jada eukanube na przemain z royalem ale widze ze chyba mu sie to przejadło i nie chetnie ostatnio zaglada do miski , chyba czas mu zmienic menu:)
Pozdrawiam Paula i Snupi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Polecam Lavete super, bo efekty są już bo z użyciu pierwszej buteleczki. Opal nie miał praktycznie żadnego dłuższego włosa na brodzie, brwiach i łapach. Po wypiciu 2 butelek Lavety wszystko rośnie i się zagęszcza. I pies się strasznie błyszcze, jak odblask:evil_lol: Aż czuję się bezpieczniej na pasach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']lavete juz stosowalam i w naszym przypadku nie za bardzo dzialala... jakies tam witaminki mam... stosujemy czesciej odzywki typu PEK ISB... i nie wiem... czy to cos da... a na odrosniecie brody duzo czasu nie ma... zaledwie 1,5 miesiaca :/ dlatego potrzebuje czegos extra!![/quote]

Hej,Natalio,miałam bardzo długo problem,z brodą Koniaka,odkąd zaczęłam podawać czystą biotynę problem zniknął,oprócz tego jest psikany cztery razy w tygodniu,odżywką,z Hery"Demelant actif"niby jest z olejem norczym i nie jest wskazana dla sznucków,ale w przypadku mojego psiaka się sprawdziła:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas'][quote name='Żancia']Polecam Lavete[/quote]A gdzie ten specyfik sie kupuje ?[/quote]

To popularny specyfik, powinnaś dostać w większych sklepach zoologicznych. Firmy Beaphar. Jest [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1422&action=prod"]Laveta[/URL] lub [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1423&action=prod"]Laveta Super[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']To popularny specyfik, powinnaś dostać w większych sklepach zoologicznych. Firmy Beaphar. Jest [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1422&action=prod"]Laveta[/URL] lub [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1423&action=prod"]Laveta Super[/URL] ;)[/quote]

Aaaaaa dzieki :-)

Link to comment
Share on other sites

No i stało sie ;) dzisiaj w nocy Figa sie oszczeniła w niecałe 2 godziny urodziła 6 szczeniaków , 4 suczki i 2pieski . Mielismy troche stresa bo bardzo długo się zabierała do pracy. Dopiero przed północą się jej akcja rozwinęla. Wszysktie szczeniaki są prawie rowne tzn suczki są ciut większe i wygrywają przy tych dobrych cycach :evil_lol:. Teraz słychac tylko mlaskanie a jak nie jedza to śpią . A ja nie spałem juz dawno :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']No i stało sie ;) dzisiaj w nocy Figa sie oszczeniła w niecałe 2 godziny urodziła 6 szczeniaków , 4 suczki i 2pieski . Mielismy troche stresa bo bardzo długo się zabierała do pracy. Dopiero przed północą się jej akcja rozwinęla. Wszysktie szczeniaki są prawie rowne tzn suczki są ciut większe i wygrywają przy tych dobrych cycach :evil_lol:. Teraz słychac tylko mlaskanie a jak nie jedza to śpią . A ja nie spałem juz dawno :roll:[/quote]


gratulacje Mek !! :multi: :multi:
podrap Fige za uszkiem i maluszki tez !! tak jednym paluszkiem :) :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Gratulujemy czarnych maluszków!
NIe powiem bardzo przezywałam ostatnią noc, zreszta nie tylko ja ;)
Mamy nadzieje, ze te pierworodne dzieci Figi i Blackiego spełnią nasze oczekiwania!
MEK i Ela jesteście bardzo dzielni !!!
Ja spałam ciut więcej, ale tez dzis mi sie oczka zamykały ;)

Link to comment
Share on other sites

Hello ludziska!
Ja właśnie powróciłam z gorących krajów.
Niestety nie dam rady przeczytać wszystkiego, looknęłam więc tylko na kilka ostatnich stron.
Szczerze gratuluję nowych szczeniaczków i nowego Subaru :P
[EMAIL="M@d"]M@d[/EMAIL] - trzymam kciuki za Beksę.
No i wszystkim gratuluję sukcesów na wystawach!!!
Pozdrawiam
[I]jostra[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']No i stało sie ;) dzisiaj w nocy Figa sie oszczeniła w niecałe 2 godziny urodziła 6 szczeniaków , 4 suczki i 2pieski . Mielismy troche stresa bo bardzo długo się zabierała do pracy. Dopiero przed północą się jej akcja rozwinęla. Wszysktie szczeniaki są prawie rowne tzn suczki są ciut większe i wygrywają przy tych dobrych cycach :evil_lol:. Teraz słychac tylko mlaskanie a jak nie jedza to śpią . A ja nie spałem juz dawno :roll:[/quote]

WIELKIE GRATULACJE:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

kurczę - na "moim" podwórku rozmnażają "sznaucery" :
[url]http://www.allegro.pl/item126855752_sznaucer_olbrzym.html[/url]
[QUOTE]"Hodowcami" zostaliśmy tylko po to , aby uszczęśliwić Abrę[/QUOTE] - cudzysłów jest oryginalny.
ojcem szczeniąt - bez metryk - ma być Gawain Nergal - ciekawe czy p.Firnys o tym wie, a może to ja jestem aż taką niepoprawną optymistką, żeby wierzyć że licencjonowany reproduktor nie będzie krył "na lewo":roll:
A może jednak nie wie i można ją o tym powiadomić?

Link to comment
Share on other sites

Natalio, preparaty JPH HERY napewno pomogą Ci w tym problemie . Nie jest jednak tak jak pisze Masterton. JPH nie stosuje w produkcji swoich preparatów olejku norkowego. Bazuje na naturalnych olejkach roślinnych.
Demelant Actif to : [COLOR=darkred]"Specjalistyczny produkt w aerozolu zawierający olejki roślinne i witaminy (m.in. B6 i E), oraz filtr UV. Odżywia sierść i skórę nie zostawiając śladów tłuszczu. Idealnie regeneruje i przywraca elastyczność włosom przesuszonym, łamliwym i zszarzałym. Zapobiega wypadaniu sierści spowodowanemu jej przesuszeniem."[/COLOR]
Muszę pochwalić się, że właśnie otrzymaliśmy dyplom (jako importerzy JPH) przyznający tyt. "PRODUKT ROKU 2005" dla produktów JPH HERY

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za gratulacje . Malce teraz to robią 3xS ;).

Powiedzcie mi czy to prawda , ze szczeniaki wybierają sobie tylko jeden sutek i tak pozostaje do konca. Bo jak narazie to pedzluja wszystkie 12 i w roznych konfiguracjach .
I po czym poznać , ze w którymś jest pełno a w innym pusto mleka ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...