Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka K.']Marisia czytaj uważnie:


Czy Szorka napisała cokolwiek o pochodzeniu?:crazyeye: Czy jest ileśtam procent USA czy nie?

Moze teraz oprócz uszi i ogona będziemy podawać jeszcze: .... % USA. :razz:[/QUOTE]

[B]Szorka[/B] nie napisała, ale ja napisałam :cool3: a wyżej wytłumaczyłam, że nie dziwi mnie fakt, iż wspomniana weteranka nie ma problemu z kolorem :loveu: . Nie czytasz dokładnie wątku, bo inaczej być załapała co miałam na myśli :loveu: . Wielokrotnie pisałam o problemach kolorystycznych u amerykanów. Podkreślam – oczywiście nie u wszystkich. – żeby nie było :diabloti: :diabloti: :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']marisiu dokladnie ja juz wielokrotnie pisalam: na stoj wyprostujesz nawet charta angielskiego:))))))od tego jest hendler wlasnie, a jak piesek sobie stoi sam , albo w ruchu to nie ukryjesz wad:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

To, po co stale odnosisz się do zdjęć próbując oceniać górną linię :niewiem: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Przypuszczalnie jest to ten pies, z którym Wiktorek ostatnio przegrał dwa razy, raz w kraju a raz za granicą :loveu: ? Wyluzuj, każdy pies ma wady, sama wielokrotnie to podkreślałaś, więc może inne wady Wiktorka przeważyły szalę na korzyść tego konkurenta :loveu: :loveu: :loveu: .[/quote]
nie:)))pudlo
ale jedz juz sobie na ten urlop, to my tez odpoczniemy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nie:)))pudlo
ale jedz juz sobie na ten urlop, to my tez odpoczniemy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Właśnie się spakowałam i nie mogę domknąć walizki :placz: :placz: :placz:. Jak zwykle wezmę za dużo a potem połowę nie ubiorę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjęcia

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/172/eb102a3f55bb3694.jpg[/IMG][/URL]

TUTAJ WIDAĆ, ŻE NIE JEST FARBOWANY-NAWET ŁAPY
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/127/ea86360466034ad7.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/163/bc9f7e730aa1c05b.jpg[/IMG][/URL]

Jest w części dalmatyńczykiem - skońcone trymowanie i sierść odrasta czarniutka jak węgiel:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Jakie Raper ma wady?
Ja się nie znam zbyt dobrze, żeby oceniać(nie wiem co to ten karpik):roll: :oops: :shake:[/quote]


Ty Doginko nie pytaj jakie Raper ma wady,powiem tak, nie ma psa wad;),najważniejsze że jest twój ,a ocenę,zostaw sędzią kynologicznym.....A karp,jest to nierówna linia grzbietu,zaokrąglona ku górze,podobnie jak mają charty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Ty Doginko nie pytaj jakie Raper ma wady,powiem tak, nie ma psa wad;),najważniejsze że jest twój ,a ocenę,zostaw sędzią kynologicznym.....A karp,jest to nierówna linia grzbietu,zaokrąglona ku górze,podobnie jak mają charty...[/quote]

uff to chyba moje tego nie maja, a sedziowie to raczej dobrze moje psy oceniaja- szczegolnie Gordona, bo Raper był wystawiany tylko 2x

Link to comment
Share on other sites

[B]Masterton [/B]nasze pieski- Koniak i Gordon są przyrodnimi braćmi po Flaszce i mają tego samego pradziadka- Bandsman's why not:-o

już teraz wiem dlaczego Twoj piesek tak bardzo przypadł mi do serca:diabloti: :grins: Rodzinka!!!
kilka razy go podziwiałam na wystawach.
Byłam na Twojej stronce- jest super, tylko galeria mi się nie chciała otworzyć:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka'][B]Masterton [/B]nasze pieski- Koniak i Gordon są przyrodnimi braćmi po Flaszce i mają tego samego pradziadka- Bandsman's why not:-o

już teraz wiem dlaczego Twoj piesek tak bardzo przypadł mi do serca:diabloti: :grins: Rodzinka!!!
kilka razy go podziwiałam na wystawach.
Byłam na Twojej stronce- jest super, tylko galeria mi się nie chciała otworzyć:roll:[/quote]


Fajnie,że podoba Ci się mój psiak:lol: :lol: To powiedz mi kim jest Gordona tatuś,jakoś myślałam że jest nim Why Not,a tu niespodzianka:crazyeye: :crazyeye: ...A strone sprawdziłam,mi się galeria otwiera....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Fajnie,że podoba Ci się mój psiak:lol: :lol: To powiedz mi kim jest Gordona tatuś,jakoś myślałam że jest nim Why Not,a tu niespodzianka:crazyeye: :crazyeye: ...A strone sprawdziłam,mi się galeria otwiera....[/quote]

Masz rację, tatuś Gordona to Why not- zapędziłam się i stąd ta pomyłka:diabloti:
A chodziło mi o to, że tatuś Gordona jest pradziadkiem Koniaka.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktoś ze Sznauceromaniaków lub znajomych potrzebuje noclegu w czasie poznańskiej światówki. Znajoma niestety musi zrezygnować z bytności tamże, a ma zamówione noclegi w bardzo fajnym miejscu. Co prawda jest to 40 km od Poznania, ale w kierunku na Oborniki czyli bardzo dobry i prosty dojazd na tereny wystawowe (ceny baaaardzo przystępne). Zamówiony jest pokój 4 osobowy i pobyt 2 psów w terminie 10-11-12.11.2006 r. Jeżeli kogoś to interesuje proszę o kontakt na e-mail to podam szczegóły. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mamy bardzo przykrą wiadomość!!!!!!!!
Wczoraj do oddziału w Legionowie zadzwonili Państwo Sapieginowie i poinformowali, że nie otrzymali paszportów i w związku z tym odwołują swój przyjazd.Jaka jest prawdziwa przyczyna , możemy się tylko domyślać.
Potwierdzili swój przyjazd na piśmie rok temu.
Po szybkim załatwianiu obsady sędziowskiej(zadzwonieniu i sprawdzeniu terminu kogoś dobrego,jeszcze do tego dochodzi w terminie dwóch tygodni załatwienie zgody macieżystej federacjiFCI ),udało się zaprosić
- miniatury czarne i białe - Włocha Danilo Georgio (sędziował sznaucery kiedyś na międzynarodowej we Wrocławiu,zdjęcia tego Pana są na naszej stronie ,ponieważ sędziował boksery.


-miniatury pieprzi sól- Bożena Kowalska Malitka sędzia międzynarodowy(sędziuje pieprzaki ,ponieważ sama hoduje sznaucery czarne)dawno nie sędziowała sznaucerów na wystawach w kraju.
Pozostali sędziowie ustalili już datę i godzinę przyjazdu.

Bardzo przepraszamy za zmany,sami tego nie lubimy,ponieważ wystawiamy.Wystawa została zamknięta ilośćią zgłoszonych psów 209.
Jak na wytrymowanie przd światówką to nie jest żle.
Wszystkie zmiany ustalono z klubem sznaucera.

Link to comment
Share on other sites

Katalogu przedwystawowego nie zamieszczamy ,ponieważ Państwo po obejrzeniu stawek w klasach decydujecie się na nie przyjechanie na wystawę,wcześniej przysyłając do nas zgłoszenie nieopłacone.Nie robią to wszyscy ,ale są osoby tak postępujące.Jak nie wiadomo oco chodzi to o pieniądze.Bardzo przepraszamy za niedogodność.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
poniżej plan sędziowania na Klubowej Sznaucerów 30/09/2006 w Nowym Dworze Mazowieckim.

RING 1: Sędzia - Bożena Kowalska-Malitka
Sznaucer Miniaturowy Pieprz i sól
PSY
Klasa baby 3 74 - 76
Klasa szczeniąt 1 77 - 77
Klasa młodzieży 2 78 - 79
Klasa pośrednia 5 80 - 84
Klasa otwarta 3 85 - 87
Klasa championów 5 88 - 92
Klasa honorowa 2 93 - 94
SUKI
Klasa baby 3 95 - 97
Klasa szczeniąt 3 98 - 100
Klasa młodzieży 5 101 - 105
Klasa pośrednia 8 106 - 113
Klasa otwarta 6 114 - 119
Klasa championów 2 120 - 121
Klasa honorowa 1 122 - 122

RING 2: Sędzia - Tibor Gellen
Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny
PSY
Klasa baby 2 9 - 10
Klasa szczeniąt 1 11 - 11
Klasa młodzieży 5 12 - 16
Klasa pośrednia 2 17 - 18
Klasa otwarta 4 19 - 22
Klasa championów 1 23 - 23
SUKI
Klasa baby 3 24 - 26
Klasa szczeniąt 3 27 - 29
Klasa młodzieży 5 30 - 34
Klasa pośrednia 5 35 - 39
Klasa otwarta 6 40 - 45
Klasa championów 2 46 - 47
Klasa honorowa 2 48 - 49

RING 3: Sędzia - Danilo Giorgio
Sznaucer Miniaturowy Biały
PSY
Klasa młodzieży 2 1 - 2
Klasa pośrednia 1 3 - 3
Klasa otwarta 1 4 - 4
SUKI
Klasa młodzieży 2 5 - 6
Klasa pośrednia 1 7 - 7
Klasa otwarta 1 8 - 8

Sznaucer Miniaturowy Czarny
PSY
Klasa baby 1 50 - 50
Klasa młodzieży 1 51 - 51
Klasa pośrednia 3 52 - 54
Klasa otwarta 4 55 - 58
Klasa championów 1 59 - 59
SUKI
Klasa baby 1 60 - 60
Klasa szczeniąt 2 61 - 62
Klasa młodzieży 5 63 - 67
Klasa pośrednia 3 68 - 70
Klasa otwarta 2 71 - 72
Klasa championów 1 73 - 73


RING 4: Sędzia - Barbara Szczepkowska
Sznaucer Średni Czarny
PSY
Klasa młodzieży 2 172 - 173
Klasa pośrednia 1 174 - 174
Klasa championów 2 175 - 176
SUKI
Klasa szczeniąt 2 177 - 178
Klasa młodzieży 3 179 - 181
Klasa championów 1 182 - 182

Sznaucer Średni Pieprz i sól
PSY
Klasa baby 1 183 - 183
Klasa pośrednia 1 1 84 - 184
Klasa championów 3 185 - 187
Klasa honorowa 2 188 - 189
SUKI
Klasa szczeniąt 2 190 - 191
Klasa młodzieży 2 192 - 193
Klasa pośrednia 3 194 - 196
Klasa otwarta 4 197 - 200
Klasa championów 3 201 - 203
Klasa weteranów 1 204 - 204

RING 5: Sędzia - Jaroslav Matyas
Sznaucer Olbrzym Czarny
PSY
Klasa baby 1 123 - 123
Klasa szczeniąt 3 124 - 126
Klasa młodzieży 2 127 - 128
Klasa pośrednia 3 129 - 131
Klasa otwarta 6 132 - 137
Klasa użytkowa 2 138 - 139
Klasa championów 2 140 - 141
Klasa honorowa 1 142 - 142
SUKI
Klasa baby 4 143 - 146
Klasa szczeniąt 4 147 - 150
Klasa młodzieży 4 151 - 154
Klasa pośrednia 1 155 - 155
Klasa otwarta 6 156 - 161
Klasa użytkowa 3 162 - 164
Klasa championów 3 165 - 167

Sznaucer Olbrzym Pieprz-Sól
PSY
Klasa pośrednia 2 168 - 169
Klasa championów 1 170 - 170
SUKI
Klasa championów 1 171 - 171

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Katalogu przedwystawowego nie zamieszczamy ,ponieważ Państwo po obejrzeniu stawek w klasach decydujecie się na nie przyjechanie na wystawę,wcześniej przysyłając do nas zgłoszenie nieopłacone.Nie robią to wszyscy ,ale są osoby tak postępujące.Jak nie wiadomo oco chodzi to o pieniądze.Bardzo przepraszamy za niedogodność.[/quote]


No ale po będzie ? A swoja droga to nawet mi do głowy nie przyszło, że coś takiego może być. Pozdrawiam i udanej wystawy :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...