Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Gratuluję sukcesów!
My też całkiem nieźle spisaliśmy się na Węgrzech. :multi:
Lamborghini Svarcava - CAC, BOB (jeszcze tylko jeden mały CAC i mamy CH HU) :loveu:
Andromeda Elfidar - Zw. Mł, Best Junior :loveu:
Unison Rezlark - CAC. :loveu:
Pan sędzia długo się zastanawiał czy BOBa dać tacie czy córce, ale stwierdził, że ona pójdzie na BISa Juniorów, więc da jemu.
A były inne piękne pieski w porównaniu i to nawet z Hameryki. :cool3:
Więc tym bardziej jestem z moich białasków dumna.
Ogólnie wystawa zorganizowana na pięknym terenie, wszystko punktualnie, rewelacja!!!
Mam foty, ale wrzucę je pewnie dopiero po urlopie, czyli za 3 tygodnie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'].........
My też całkiem nieźle spisaliśmy się na Węgrzech. :multi:
.............
[/QUOTE]

No to [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Red"][B]BRAWO !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[CENTER]:BIG: :klacz: :klacz: :klacz: :laola: :klacz: :klacz: :klacz: :BIG: [/CENTER]

Wiadomo, że nasze dogomaniackie sznucki są The Best, ale ciekawa jestem co sądzisz o białasku, którego zdjęcie umieściłam w wątku Sznaucer – sierść, sylwetka.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam
A my miło spędziliśmy czas na wystawie w Częstochowie :)
Czarne Gwiazdy - miło było mi Ciebie poznać i dziękujemy za pomoc :multi:
Sznaucerki sędziowała Pani Jolanta Jabłońska - bardzo dokładna, tzw. psia dentystka :cool3: Było dzisiaj bardzo dużo bardzo dobrych tak więc jestem zadowolona z wyniku Zulusa. Sędzinie się bardzo spodobał i wziął - CWC, NPWR i BOB :)
Razem z Moniką i Martą spisałyśmy wyniki sznaucerów. Jeśli wkradły się jakieś błędy - z góry przepraszam.
A już nie długo fotorelacja Meggy :)
Pozdrawiam dogomaniackich sznauceomaniaków. Gratulacje dla Szorki i Jostry! Brawo!




[COLOR=orange]Sznaucer miniatura białe[/COLOR]
[I]Psy[/I]
[U]Klasa otwarta[/U]
Mitis Czar z Debowej Góry – doskonała, CWC, NPWR
[I]suki[/I]
[U]klasa pośrednia[/U]
Boni Crystal Saga – dobra

[COLOR=darkred]Sznaucer miniatura Czarne [/COLOR]
[I]Psy[/I]
[U]Klasa młodzieży[/U]
Delecto Czar z Dębowej Góry – bardzo dobra
[U]Klasa pośrednia[/U]
Inteligent z Gniazda Złotych Lwów – doskonała, CWC, NPWR, [B]BOB[/B]
[U]Klasa otwarta[/U]
Tener Czar z Dębowej Góry – bardzo dobra
[I]Suki[/I]
[U]Klasa szczeniąt [/U]
Olimpia z Uramu – bardzo dobra
[U]Klasa młodzieży[/U]
Kessy z Cienia Amnu – bardzo dobra
[U]Klasa otwarta[/U]
Grey Replika – bardzo dobra
Lady z Uramu – bardzo dobra
[U]Klasa weteranów[/U]
Tessi z Uramu – doskonała

[COLOR=red]Sznaucer miniatura czarno- sreb[/COLOR]
[I]Psy[/I]
[U]Klasa szczeniąt[/U]
Napoleon Tigaro-Figaro – obiecująca
[U]Klasa młodzieży[/U]
Dives Czar z Dębowej Góry – bardzo dobra
[U]Klasa championów[/U]
Xanti Sasquehanna – doskonała, CWC, NPWR, [B]BOB[/B]
[I]Suki[/I]
[U]Klasa szczeniąt[/U]
Sweet Love Hermes – wybitnie obiecująca
[U]Klasa otwarta[/U]
Fiona Leksaland – doskonała

[COLOR=green]Sznaucer miniatura pieprz i sól[/COLOR]
[I]Psy[/I]
[U]Klasa młodzieży[/U]
Muskati Mengo Celebration – doskonała, zwycięstwo młodzieży
[U]Klasa pośrednia[/U]
Conan z Uramu – bardzo dobra
[U]Klasa otwarta[/U]
Kastor Krzywa Łapka –bardzo dobra
[U]Klasa championów[/U]
Adonis Ares Laryland – doskonała, NPWR
[U]Klasa weteranów[/U]
Lary z Miasta Piastów – doskonała, CWC
[I]Suki[/I]
[U]Klasa szczeniąt[/U]
First Lady Dafne Dag- Aleksja – nie obecna
[U]Klasa młodzieży[/U]
Kruszyna Mengo Celebration – doskonała, Zw.Mł
Zontana Kiwi Northumberland – bardzo dobra
[U]Klasa pośrednia[/U]
Grand Mircola Mengo Hajan Polonia – doskonała, CWC
Klasa otwarta
Carmen Adekatos – doskonała, CWC
Umma Ekado – bardzo dobra
[U]Klasa championów[/U]
Sharon Northumberland – doskonała, CWC, NSWR, [B]BOB[/B]

[COLOR=blue]Sznaucer olbrzym czarny[/COLOR]
[I]Psy[/I]
[U]Klasa Pośrednia[/U]
Pablo Replika – dokonała, CWC, NPWR
[I]Suki[/I]
[U]Klasa otwarta[/U]
Pola Replika – doskonała, CWC, NSWR, [B]BOB[/B]
[U]Klasa użytkowa [/U]
Akme Nergal – doskonała, CWC
[U]Klasa championów[/U]
Unika z Tartaku – doskonała, CWC

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w piękny, wieczór!
Po pierwsze gratulacje dla wystawiających się w ten weekend!

Po drugie,jak Asia wspomniała gościliśmy dziś w Czestochowie...
Wystawka baardzo udana jak kolejny raz..Spokojna,bez krzyków, awantur(no prócz ringu ON-ów)..

Fantastyczne spotkanie z fantastycznymi ludźmi!!
Dziękuję kochani za kolejny cudny dzień!!

Zdjęć, jak zawsze mnóstwo, ale to już jutro powstawiam, bo dopiero wróciłam i padam...

Znów kolejna dawka wieści,które powaliły mnie na kolana, ale cóż, czas się przyzwyczaić do niektórych pomysłów :(

Jeśli chodzi o wyniki,to sędzina BARDZO dokładna, zęby strasznie uważnie sprawdzała, mnóstwo ocen bdb,tylko nieliczni doskonałe...

Zulusik(wygrany dnia) znów pokazał się przepięknie!!
Asiu,gratuluję wyników,chłopak idzie jak burza i przebojem od pierwszego występu ;)

To tyle,bo padam...Jutro zdjęcia..

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wystawkach!!

Monika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy'].......
Znów kolejna dawka wieści,które powaliły mnie na kolana, ale cóż, czas się przyzwyczaić do niektórych pomysłów :(........
[/QUOTE]
Oczywiście [COLOR="Orange"][B][FONT="Arial Black"][SIZE="5"]GRATULUJĘ[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] udanego wyjazdu, ale widzę :hmmmm: : moda nie dopowiadania tematu do końca na dobre zagościła :roll: . Jakieś intrygujące wieści owiane tajemnicą :niewiem: . Jeśli coś nie jest do powiedzenia na forum publicznym to może lepiej nie zaczynać :flop: .

Link to comment
Share on other sites

Wpasowujac sie w ogolny trynd powiem Wam ,ze za tydzien ide gdzies ,gdzie bedzie duzo zamieszania ,z kims bardzo milym i licze na cos ale o tym sza ! :-) :-)
A powaznie to zastanawiam sie ,ze jak teraz ide na karajowke i zrobie Bianke a za trzy tyg na klubowke ,to czy to zrobienie wystarczy mi ,czy bede musiala ponawiac.
A potwierdzenia zgloszenia dalej nie mam .W dodatku dzis zaczyna sie rok szkolny i moje zycie stanie na glowie ,o ludzie .

Link to comment
Share on other sites

Czesc!
Szorka gratulacje za Ameryke :multi: idzie jak burza :):)
My po czestochowie- ocena bardzo dobra i lokata 2 wiec poszło srednio :)
Sędzina rewelacyjna :) Baaaaaardzo dokładna- zaglądała psu w każda czesc ciała + zęby do samego gardła... prawie wszystkie psy nie miały zebów - zwłaszcza p3 :evil_lol: ale jednoczesnie baardzo miła i kontaktowa :)
Kazda ocena uzasadniała na głos wiec było wiadomo kto za co dostał taką a nie innną lokate :)
+ bardzo miło było poznac Czarne Gwiazdy :)

Asi jeszcze raz gratuluje!!! Zulus jak zwykle pięknie!! :)

Romas jedziesz do Wrocławia?? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czarne Gwiazdy - miło było mi Ciebie poznać i dziękujemy za pomoc[/quote][quote]bardzo miło było poznac Czarne Gwiazdy[/quote]
Mi również było bardzo miło ;) Oby więcej takich spotkań.

[quote]Pola Replika – doskonała, CWC, NSWR, BOB[/quote]Zastanawiam sie nad tym, bo na ringu według mnie wyraźnie było mówione, że to ona wzieła rasę, jednak na BOGa wyszedł jej miotowy brat, czyli PABLO, który wcześniej konkurował z nią o rasę w porównaniu.

No i sędzina, jak powiedziały dziewczyny, sprawdzała psom poprzez jamę gębową co jadły na śniadanie ;)


Meggy - czekamy na zdjecia!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zastanawiam sie nad tym, bo na ringu według mnie wyraźnie było mówione, że to ona wzieła rasę, jednak na BOGa wyszedł jej miotowy brat, czyli PABLO, który wcześniej konkurował z nią o rasę w porównaniu[/QUOTE]
Własnie tez mi sie cos nie zgadzało. Mozliwe ze to pies wziął BOBa bo Asia chyba tego juz nie sprawdzała w kartach tylko ze słuchu ;) Ale rzeczywiscie z tego co mowila sedzina to lepsza była suka.. ale juz sama nie wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Marisiu[/B]..Mi naprawdę nie chodzi o żadne tajemnice, bo to od dawna mnie to śmieszy,szczególnie typu WSZYSCY WIEDZĄ, ALE CIIIIII......TAJEMNICA.....
spotykane często u tych samych osób.

Ja w temacie psim nie jestem tak mocno "zakorzeniona" i daleko mi od tego, troszkę w innym dziale życiowym "siedzę".
Na każdej wystawie spotykają się hodowcy, których w ostatnim czasie poznałam mnóstwo, z częścią widuję się co wystawę i takowe osoby już więcej wiedzą co w tym temacie piszczy.
Dla mnie, jako osoby z boku patrzącej na hodowle, sprawy z tym związane często dziwię się takowemu postępowaniu, ale jak napisałam, najwidoczniej jest to normalne i musze przyzwyczaić się do tego, że to co dla mnie niewyobrażalne dla niektórych jest życiem codziennym...

Nic nie ukrywam, idę zgodnie z myślą Agnieszki K..Albo nie mówię nic nikomu, albo mówię A, a zaraz potem B...

Pozdrawiam.Monika Sołtys.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !!

Po pierwsze przepraszam, że jeszcze nie ma zdjęć z wakacji, ale ostatnie dwa dni zajęło nam zupełnie co innego - o tym za chwile.

GRATULUJĘ wszystkim doskonałych wyników na wystawach i niezapomnianych wspomnień. Szczególnie Zuluskowi i Ameryce. Obydwoje z mężem bardzo żałujemy , że teraz nie możemy jeździć na wystawy, ale są inne priorytety rodzinne i zawodowe.
Również czekamy na fotorelację :)

A teraz troszkę z wydarzeń ostatniego weekendu.
Miło nam poinformować, że nasza mała Hiszpanka - Ginger urodziła wczoraj 4 małe kluseczki . Mamy 3 facetów i 1 małą Lady. Wprawdzie było cięzko, bo sunia nie może rodzić sama i konieczna była cesarka (całą historie opisze jak już ochłoniemy) ale teraz dziewczynka czuje sie juz dobrze i dzielnie zajmuje sie swoimi pociechami.
Dziś wieczorem będą zdjęcia maluchów, a jak ktoś jest bardzo niecierpliwy to zapraszam na naszą [URL="http://www.dolinarivendell.com"]www[/URL] - tam sa juz dwie foteczki maluszków z dzis rana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...