Jump to content
Dogomania

Tomi z chorobą Cushinga prosi o pomoc


cancer43

Recommended Posts

Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,

która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji

bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

 

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)

szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo

i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam

gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

 

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu

i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

 

                                                           Dedykowane elik

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Doda czy jak tam cię zwą. Czego tu szukasz? Zwady? Dałaś choć grosz na Tomiego? Nie! To żegnam. Ja i Danusia jesteśmy głównymi sponsorami. Pomagają nam Usiata i inni. I nie potrzebujemy od ciebie i twego TWA ani grosza. Same opłacimy Tomisia. Raczej rozlicz się z tych pieniędzy z wątku innego psa...jak to on miał na imię?

 

Sponsorujecie ze zbiórki na FB ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"usiata pomagała finansowo Kajkusia" - Topi, to miałaś na myśli, pisząc o poszanowaniu dla języka polskiego?

 

O...

jesteś !!!

 

W przyrodzie nic nie ginie.

Wiedziałam, że jak zniknęłaś z wątku Kaja to gdzieś na pewno się pojawisz.

 

************************************************************************************************

A ponieważ przyroda nie znosi próżni więc i ja się tu pojawiłam.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli zaczęła się tu udzielać Topi, znak, że wątek przestanie istnieć. Zgłoszę zaraz do Pianki, bo nie będę się z durnym koniem kopała. I Topi- Ewo Dudo: nie złapiesz mnie nigdy (ani twoje koleżanki typu kk czy wypychowa) na żadnym pomówieniu, nie wysilaj się. Za cwany lis jestem. Na twoim miejscu jednak posiłkowałabym się prawnikiem :) :) nawet z ...urzędu :D :D Jak się nie skończy tutaj pyskówka, to nie będziemy publikować żadnych rozliczeń , bo to są NASZE pieniądze. I nie mam zamiaru z NASZYCH pieniędzy się rozliczać. Ja odbieram rolę dogomanii w ten sposób, że gdy nie mam pieniędzy proszę koleżanki o pomoc. Ale na razie Tomiś jest zaopiekowany z pomocą Kochanych Cioć :D. Zainteresowane  osoby stanem zdrowia Tomisia zapraszamy na pw bądź do komunikacji telefonicznej. Telefon Danusi jest ogólnie znany. Tomis ma założone wydarzenie na Fb ( nikt tam nie wpłaca pieniędzy) i pewnie tam będziemy się rozliczać. Przewaga Fb nad dogomanią jest taka, że istnieje tam magiczny guziczek, który pozwala nie kontaktować się z tłuszczą :D.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,

która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji

bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

 

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)

szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo

i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam

gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

 

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu

i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

 

                                                           Dedykowane Dodzie

 

 

Przykład kultury, towarzyskiego obycia

poszanowania dla języka polskiego

no i merytoryki

jaki prezentuje Topi

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli zaczęła się tu udzielać Topi, znak, że wątek przestanie istnieć. Zgłoszę zaraz do Pianki, bo nie będę się z durnym koniem kopała. I Topi- Ewo Dudo: nie złapiesz mnie nigdy (ani twoje koleżanki typu kk czy wypychowa) na żadnym pomówieniu, nie wysilaj się. Za cwany lis jestem. Na twoim miejscu jednak posiłkowałabym się prawnikiem :) :) nawet z ...urzędu :D :D Jak się nie skończy tutaj pyskówka, to nie będziemy publikować żadnych rozliczeń , bo to są NASZE pieniądze. I nie mam zamiaru z NASZYCH pieniędzy się rozliczać. Ja odbieram rolę dogomanii w ten sposób, że gdy nie mam pieniędzy proszę koleżanki o pomoc. Ale na razie Tomiś jest zaopiekowany z pomocą Kochanych Cioć :D. Zainteresowane osoby stanem zdrowia Tomisia zapraszamy na pw bądź do komunikacji telefonicznej. Telefon Danusi jest ogólnie znany. Tomis ma założone wydarzenie na Fb ( nikt tam nie wpłaca pieniędzy) i pewnie tam będziemy się rozliczać. Przewaga Fb nad dogomanią jest taka, że istnieje tam magiczny guziczek, który pozwala nie kontaktować się z tłuszczą :D.


Przeceniasz się Ciotka.
Dla mnie narazie jestes nikim i nie mam zamiaru na niczym
Cie łapać.
Pyskówki na temat adwokatów tez z Tobą uskuteczniać nie będę.
Za cienka jesteś.
Link to comment
Share on other sites

 

Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,

która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji

bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

 

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)

szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo

i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam

gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

 

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu

i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

 

...

 

 

Ileż tu merytorycznej dyskusji. Nic tylko pozazdrościć wypada tak umiejętnego doboru argumentów.

Link to comment
Share on other sites

Muszę się pochwalić, Doda_ przysłała mi SMSa z życzeniami, ponieważ przypomniałam na wątku Filona, że złożyła stałą deklarację, ale o tym zapomniała.

Ponieważ są to życzenia także i dla Ayame Nishijima, dokładnie (czyli z błędami) je zacytuję:

 

Wam czyli tobie i ayame życzę przyjemnego wiercenia sie jak psy z robalami.

 

W imieniu swoim, i Ayame Nishijima (myślę, że nie będzie miała do mnie o to pretensji), dziękuję za życzliwość.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


Jest na dogo wstrętna, prymitywna baba,
która nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji
bo brak argumentów zastępuje inwektywami.

Ta baba jak przekupa (bez obrazy dla tej profesji)
szarpie się jak wesz na łańcuchu by nie wypaść z obiegu dogo
i robi wszystko by bez wazeliny wkręcić się tam
gdzie bez wazeliny wkręcić się nie da.

Sęk w tym, że ci którym ta baba się wkręca mają więcej rozumu
i zamilkli a baba pyszczy i pyszczy jakby się zacięła.

Dedykowane Dodzie


Przykład kultury, towarzyskiego obycia
poszanowania dla języka polskiego
no i merytoryki jaki prezentuje Topi




He ? Ty naprawdę myślałaś ze nie maja żadnych screenow jak pomawiasz?
Biedna. Bardzo się pomyliłaś.
Link to comment
Share on other sites

Muszę się pochwalić, Doda_ przysłała mi SMSa z życzeniami, ponieważ przypomniałam na wątku Filona, że złożyła stałą deklarację, ale o tym zapomniała.
Ponieważ są to życzenia także i dla Ayame Nishijima, dokładnie (czyli z błędami) je zacytuję:

Wam czyli tobie i ayame życzę przyjemnego wiercenia sie jak psy z robalami.

W imieniu swoim, i Ayame Nishijima (myślę, że nie będzie miała do mnie o to pretensji), dziękuję za życzliwość.


A myślisz ze ja liczyłam na to ze o tym tutaj nie napiszesz? Buhehe. Przecież taki cel byl :D ale nie tu tylko u Filona . Bo juz telefon mi zacina od smsow różnych cioteczek, ze wypisujecie niesamowicie pierdoleczki. Juz zaraz tam idę.

Troszkę oleju w glowie się przyda :)
Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Doda czy jak tam cię zwą. Czego tu szukasz? Zwady? Dałaś choć grosz na Tomiego? Nie! To żegnam. Ja i Danusia jesteśmy głównymi sponsorami. Pomagają nam Usiata i inni. I nie potrzebujemy od ciebie i twego TWA ani grosza. Same opłacimy Tomisia. Raczej rozlicz się z tych pieniędzy z wątku innego psa...jak to on miał na imię?

 

 

Po raz kolejny pytam:

sponsorujecie ze zbiórki na Facebooku ?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zaczęła się tu udzielać Topi, znak, że wątek przestanie istnieć. Zgłoszę zaraz do Pianki, bo nie będę się z durnym koniem kopała. I Topi- Ewo Dudo: nie złapiesz mnie nigdy (ani twoje koleżanki typu kk czy wypychowa) na żadnym pomówieniu, nie wysilaj się. Za cwany lis jestem. Na twoim miejscu jednak posiłkowałabym się prawnikiem :) :) nawet z ...urzędu :D :D Jak się nie skończy tutaj pyskówka, to nie będziemy publikować żadnych rozliczeń , bo to są NASZE pieniądze. I nie mam zamiaru z NASZYCH pieniędzy się rozliczać. Ja odbieram rolę dogomanii w ten sposób, że gdy nie mam pieniędzy proszę koleżanki o pomoc. Ale na razie Tomiś jest zaopiekowany z pomocą Kochanych Cioć :D. Zainteresowane  osoby stanem zdrowia Tomisia zapraszamy na pw bądź do komunikacji telefonicznej. Telefon Danusi jest ogólnie znany. Tomis ma założone wydarzenie na Fb ( nikt tam nie wpłaca pieniędzy) i pewnie tam będziemy się rozliczać. Przewaga Fb nad dogomanią jest taka, że istnieje tam magiczny guziczek, który pozwala nie kontaktować się z tłuszczą :D.

 

 

Uważaj bo wylewu dostaniesz dziewczynko.

 

Nie możesz się tak denerwować...

bo w tym stanie ujawnia się twój STAN.

Link to comment
Share on other sites

Ewo Dudo! (Topi). W 668 poście zarzucasz nam brak twojej wpłaty. Nie żartuj! Wąż ci pozwolił?  Pozwolił ci wyasygnować grosik na Tomisia?  Jeśli ją wysłałaś wczoraj czy dzisiaj, normalnym jest, że jeszcze nie doszła. Kto ci dał konto? Oczywiście odeślemy ci z powrotem, bo jak mówiłam NIE CHCEMY od ciebie i od twoich koleżanek nawet grosika! Jeśli jednak nie wpłaciłaś tylko nas szkalujesz i chcesz zdyskredytować nasze działania, wiedz, że cierpliwość nasza też ma swoje granice.

Oczywiście, rozumiemy, że ktoś może być lichej konstrukcji umysłowej :D, tudzież cierpieć na różne schorzenia np. niedowartościowanie, pieniactwo?  Ale niech się leczy sprawdzonymi sposobami, nie kosztem psa. Bo wyleczenie tych dolegliwości przez nas- będzie bolesne...przynajmniej finansowo :).

 

Pani Stanisława, która podczytuje ten wątek jest oburzona i zażądała kategorycznie, że jeśli się nie skończy ta wymiana zdań- by zabrać z powrotem Tomisia. A znając ciebie- (pozdrawiam Rozpędowską i Zak :) ) nie skończysz . W takim więc razie przyjadę osobiście z Tomisiem pod próg Twojego mieszkania i tam ci tego psa zostawię.

 

Pytasz o zbiórki na Fb?  Nie muszę ale odpowiem: Nie robimy zbiórek na Tomisia na Fb! Robimy bazarki, w których oferujemy SWOJE, prywatne rzeczy. Teraz np. wyprosiłam od Męża starodruk z 1878r. (ma ich mnóstwo z rodzinnego domu ale ciężko mu przychodzi rozstanie z nimi  ). Możesz nabyć za przyzwoitą cenę :D. Są też przepyszne wyroby Danusi, przetwory z przydomowego ogródka, wspaniałe (kto jadł- ten wie  :) ).Jest też masa stroików przeze mnie wykonanych (z własnych materiałów). Na poprzednim bazarku wstawiłyśmy worek srebra :). Na tym też będzie nasze prywatne srebro i mnóstwo szali (z prywatnej kolekcji ale nowych, bez śladów użycia). I jeszcze wiele innych rzeczy z Danusi i mojej szafy.

 

Takie same bazarki jak nasz robi kk, Irena Karcz czy inne twoje koleżanki  :D. Masz jakieś wątpliwości na temat bazarków? Ja nie... Swego czasu, przy okazji walki z Fundacją Mrunio (chyba razem wysyłałyśmy pisma do ministerstwa pod dyktando Ireny Karcz), dostałam odpowiedź właśnie nt organizacji bazarków. Robimy więc bazarki zgodnie z otrzymaną informacją. I dla twojej wiadomości Topi: to nie jest zbiórka publiczna. Więcej ci nie powiem.

 

I na koniec: Jakim wstrętnym człowiekiem trzeba być albo zupełnie bez mózgu czy krzty empatii, żeby atakować ludzi dobrych, uczciwych (jak Ewu czy Danusia) ! Szczególnie gdy ta ostatnia, po zmianie komputera nie może się zalogować na dogomanię. Czy jak Ewu, która nie potrafi się kłócić, woli swoją krzywdę!

 

Topi, nie chcesz  byśmy wspierały finansowo Tomisia czy inne psiaki (bo nasze bazarki mają wielu beneficjentów, np. na jednym z ostatnich zebrałyśmy 2500zł dla Ulvhedin). Ze wszystkich edycji bazarku Kama & Company ROZDAŁYŚMY zupełnie obcym zwierzętom 35 tysięcy złotych. Możesz się takim osiągnięciem pochwalić Topi i spółka? Więc zamilknijcie! I zacznijcie też wyprzedawać swoje dobra...nie dla siebie ale dla potrzebujących psów.

 

A teraz piszę do Administratora.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Zabolał guziczek? Już nie możesz mnie podglądać :D

 

Nigdy Cię nie podglądałam.

 

Twoje chamstwo też mnie nie boli - raczej cieszy.

 

Po pierwsze dlatego,

że jesteś kolejnym dowodem poziomu prezentowanego przez Wasze TWA

Po drugie: widać jak Was krew zalewa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...