Jump to content
Dogomania

Tomi z chorobą Cushinga prosi o pomoc


cancer43

Recommended Posts

Zaglądam do Tomisia....

 

Na czym stanęła sprawa z Vetorylem?  Czy psiak jest już leczony ?

 

 

Pisała Ewu na wątku że są "pożyczone" tabletki (do oddania oczywiście), które Tomi już zażywa oraz zakupione bodajże na kolejne 1,5 miesiąca. Tylko nie wiadomo co dalej bo kasy malunio plus jeszcze hotelik i badania i wet :( Ech w totka wygrać czy co.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z p.Stasią.Tomi przytył,ciągle jest głodny (to ponoć norma w Cushingu) .Swoja dzienną porcję jedzenia ma podzieloną na pięć części .Dostaje Vetoryl w dawce 30mg ,pod koniec lipca ,lub na początku sierpnia trzeba powtórzyć testy ,żeby sprawdzić czy ta dawka jest odpowiednia.

Tomi się bardzo zmienił,to teraz pogodny ,chodzący krok w krok za opiekunką chłopak,ogonek cały czas rozmerdany .Mam obiecane zdjęcia

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Tomisia, chciałam przesłać dwie dyszki ale szukając na koncie znalazłam dwie wpłaty na Tomiego, jedna na DK a druga na RH, na które konto wysłać?

Byłam z moim nowym tymczaskiem Miśkiem u weta i pytałam skąd u nas ludziska biorą Vetoryl, kupują w Czechach, tylko nie wiem czy na polską receptę czy przepisują u czeskiego weta. Za tydzień będę robić Miśkowi jonogram to się jeszcze dopytam dokładniej. Mizianko dla Tomisia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z p.Stasią.Tomi przytył,ciągle jest głodny (to ponoć norma w Cushingu) .Swoja dzienną porcję jedzenia ma podzieloną na pięć części .Dostaje Vetoryl w dawce 30mg ,pod koniec lipca ,lub na początku sierpnia trzeba powtórzyć testy ,żeby sprawdzić czy ta dawka jest odpowiednia.

Tomi się bardzo zmienił,to teraz pogodny ,chodzący krok w krok za opiekunką chłopak,ogonek cały czas rozmerdany .Mam obiecane zdjęcia

Radosne wiadomości. Chłopaczek wreszcie czuje się jak pies, a nie jak nikomu niepotrzebny przedmiot. Żeby jeszcze zdrówko się poprawiło...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Tomisia, chciałam przesłać dwie dyszki ale szukając na koncie znalazłam dwie wpłaty na Tomiego, jedna na DK a druga na RH, na które konto wysłać?

Byłam z moim nowym tymczaskiem Miśkiem u weta i pytałam skąd u nas ludziska biorą Vetoryl, kupują w Czechach, tylko nie wiem czy na polską receptę czy przepisują u czeskiego weta. Za tydzień będę robić Miśkowi jonogram to się jeszcze dopytam dokładniej. Mizianko dla Tomisia.

DK na pewno. Cancer jest skarbnikiem Tomisia. Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Dla Tomisia by się przydało BDT.W tej chwili koszt utrzymania  jest spory,Hotelik,karma,wet i Vetoryl.Trzeba pamiętać o tym,że co jakiś czas musi być przeprowadzone badanie,czy dawka Vetorylu jest właściwa.

Anula,znalazłaś jeden dom dla psiaka z Cushingiem,może jesteś cudotwórczynią i znajdziesz drugi ,pliiis,pliiis,pliiis .Albo chociaż

BDT

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudnie! 

Niestety, bezpłatne domy tymczasowe niebawem całkiem znikną. Paradoks polega na tym, że łatwiej zebrać pieniądze na hotelowanie niż na utrzymanie psa w BDT.

 

Jasne,a najlepiej jeszcze jak pies potrzebujący kasy ma jakieś straszne rany albo świeżo urwaną nogę .

Zaglądam do Tomisia, chciałam przesłać dwie dyszki ale szukając na koncie znalazłam dwie wpłaty na Tomiego, jedna na DK a druga na RH, na które konto wysłać?

Byłam z moim nowym tymczaskiem Miśkiem u weta i pytałam skąd u nas ludziska biorą Vetoryl, kupują w Czechach, tylko nie wiem czy na polską receptę czy przepisują u czeskiego weta. Za tydzień będę robić Miśkowi jonogram to się jeszcze dopytam dokładniej. Mizianko dla Tomisia.

Dziękujemy w imieniu Tomisia ,założyłam nowe konto tylko na potrzeby Tomiego,zaraz ci podam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anula,znalazłaś jeden dom dla psiaka z Cushingiem,może jesteś cudotwórczynią i znajdziesz drugi ,pliiis,pliiis,pliiis .Albo chociaż

BDT

W zasadzie to ja nie znalazłam domu,w dużej mierze przyczyniła się do tego hop!.Ogłosiła Calinkę w Tygodniku Wrocławskim.Pani jest starszą osobą i wypatrzyła Calinkę właśnie w tej bezpłatnej Gazecie.W ogłoszeniu nie było wzmianki o chorobie,po rozmowie telefonicznej i tak Pani zdecydowała się na adopcję,po prostu zakochała się w jej zdjęciach i nie było istotne czy Calinka jest chora nieuleczalnie.Natomiast jeżeli chodzi o BDT to trzeba szukać takich wariatów jak ja a o nich jest ciężko.Sawana u mnie przebywa 2 lata w BDT i nie mogę jej znaleźć domu,który by spełniał wymogi.2 lata idą ogłoszenia i OLX wyróżnione.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W SBM czyli Stowarzyszeniu Braci Mniejszych  w BB od dłuższego czasu jest Misio - staruszek z Cushingiem, wiem, że szukały dziewczyny najtańszego Vetorylu. Może napiszcie do Togaa i zapytajcie.

Misiątko już długo jest na leku i sobie powolutku żyje w BDT.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to ja nie znalazłam domu,w dużej mierze przyczyniła się do tego hop!.Ogłosiła Calinkę w Tygodniku Wrocławskim.Pani jest starszą osobą i wypatrzyła Calinkę właśnie w tej bezpłatnej Gazecie.W ogłoszeniu nie było wzmianki o chorobie,po rozmowie telefonicznej i tak Pani zdecydowała się na adopcję,po prostu zakochała się w jej zdjęciach i nie było istotne czy Calinka jest chora nieuleczalnie.Natomiast jeżeli chodzi o BDT to trzeba szukać takich wariatów jak ja a o nich jest ciężko.Sawana u mnie przebywa 2 lata w BDT i nie mogę jej znaleźć domu,który by spełniał wymogi.2 lata idą ogłoszenia i OLX wyróżnione.

Moje tymczasy zalegaja u mnie  jeden 3 lata,drugi 3,5 roku +Senior z 50 zł deklaracji od dwóch lat w hoteliku .Przez cały czas ogłaszane,miałam trzy telefony - do budy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...