Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Szczecin, 27-28.06.2015


Clavia
 Share

Recommended Posts

Wystawa - Show   XXIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)    
Miasto - City, Date - Date   Szczecin, 27-28.06.2015    
Miejsce - Place   Stadion K.S. "ARKONIA", Szczecin, ul. Arkońska    
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries   15.06.2015    
Opłaty - Entry Fees  

Wystawcy krajowi - opłaty wniesione do dnia 15.06.2015 r. - data wpływu na konto oddziału !  (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  130 zł
- za każdego następnego  110 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt, weteranów  60 zł
- za psy ras polskich  1,23 zł
- konkurs Młody Prezenter  30 zł/dzień

UWAGA !  Przy jednoczesnym zgłoszeniu psa na dwie wystawy (międzynarodową i krajową 2. lub 3. Grupy FCI) łączna opłata za zgłoszenia każdego psa jest niższa o 15,00 zł.

UWAGA !  Opłaty wnoszone po 15.06.2015 wynoszą 180,00 zł za każdego zgłoszonego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.
 
Adres organizatora - Organizer's address   Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Szczecinie
Al. Papieża Jana Pawła II nr 44, 70-415 Szczecin (skrytka poczt.
/PO Box 44) (Poland)
tel./phone (0048) 91-43-46-509
Biuro czynne: wt, śr, czw 15.30 - 20.00
/ Office hours: Tuesday, Wednesday, Thursday 3.30 p.m. - 8.00 p.m.        
Sędziowanie grup / Division of groups  

27.06.2015 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 3, 5, 7, 8, 9
28.06.2015 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, 2, 4, 6, 10, rasy nie uznane przez FCI

 

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
niedziela
Barbara Czasławska (PL)
    Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)
 
Laurent Pichard (CH)
    Australian Cattle Dog
    Australian Kelpie
    Bearded Collie
    Border Collie
    Owczarek australijski (typ amerykański) (Australian Shepherd)
    Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
    Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)

Ramune Kazlauskaite (LT)
    Owczarek staroangielski (Bobtail)
    Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
    Polski owczarek nizinny (Polish Lowland Sheepdog)
    Welsh Corgi Cardigan, Pembroke

Alexsey Belkin (RUS)
    Biały owczarek szwajcarki (White Swiss Shepherd Dog)
    Bouvier des Flandres
    Ceskoslovensky Vlcak
    Owczarki belgijskie (Groenendael, Laekenois, Malinois, Tervueren)
    Owczarek francuski Beauceron
    Owczarek francuski Briard
    Polski owczarek podhalański (Tatra Shepherd Dog)
    pozostałe rasy z Grupy 1 FCI (the other breeds of 1 FCI group)
 

FCI 2
niedziela
Igor Vyguzov (RUS)
    Czarny terier rosyjski (Russian Black Terrier)
    Sznaucery miniaturowe (Miniature Schnauzers)
 
Aleksander Skrzyński (PL)
    Doberman (Dobermann)
    Pinczer małpi (Affenpinscher)
    Pinczer miniaturowy (Miniature Pinscher)
    Pinczer średni (Pinscher)
    Sznaucer olbrzym (Giant Schnauzers)
    Sznaucer średni (Schnauzers)

Dusan Paunovic (SRB)
    Berneński pies pasterski (Bernese Mountain Dog)
    Hovawart
    Rottweiler

Noranart Rattanasakvibool (TH)
    Buldog angielski (Bulldog)
    Landseer (typ kontyntalno-europejski)
    Leonberger
    Nowofundland (Newfoundland)
    Owczarek kaukaski (Caucassian Shepherd Dog)
    Owczarek środkowoazjatycki (Central Asia Shepherd Dog)
    Pirenejski pies górski (Pyrenean Mountain Dog)

Dorothea Caroll (IRL)
    Anatolian
    Appenzeller
    Dog niemiecki (Great Dane)
    Dogue de Bordeaux
    Duży szwajcarski pies pasterski (Great Swiss Mountain Dog)
    Entlebucher
    Mastif hiszpański (Spanish Mastiff)

Erodotos Neofytou (CY)
    Bernardyn długowłosy (Long-haired Saint Bernard Dog)
    Bernardyn krótkowłosy (Short-haired Saint Bernard Dog)
    Bokser (German Boxer)
    Dog argentyński (Dogo Argentino)
    Dog kanaryjski (Dogo Canario)
    Shar Pei
    Tosa

Augusto Benedicto III Santos (PH)
    Bullmastiff
    Cane Corso Italiano
    Cimarron Uruguayo
    Mastif angielski (Mastiff)
    Mastif neapolitański (Neapolitan Mastiff)
    Mastif pirenejski (Pyrenean Mastiff)
    Mastif tybetański (Tibetan Mastiff)
    pozostałe rasy z Grupy 2 FCI (the other breeds of 2 FCI group)
 

FCI 3
sobota
Maite Lorenzo Gonzalbo (E)
    Australian Silky Terrier
    Yorkshire Terrier
 
Veli-Pekka Kumpumaki (FIN)
    Cairn Terrier
    Norfolk Terrier
    Norwich Terrier
    Parson Russell Terrier
    Sealyham Terrier
    Skye Terrier
    Terier czeski (Cesky Terrier)
    Terier szkocki (Scottish Terrier)
    West Highland White Terrier

Alexsey Belkin (RUS)
    Airedale Terrier
    Bedlington Terrier
    Border Terrier
    Foksterier krótkowłosy (Fox Terrier Smooth)
    Foksterier szorstkowłosy (Fox Terrier Wire)
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Jack Russell Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Lakeland Terrier
    Niemiecki terier myśliwski (German Hunting Dog)
    Terier irlandzki (Irish Terrier)
    Terier walijski (Welsh Terrier)
    pozostałe rasy z Grupy 3 FCI (the other breeds of 3 FCI group)

Erodotos Neofytou (CY)
    American Staffordshire Terrier
    Bulterier (Bull Terrier Standard)
    Bulterier miniaturowy (Miniature Bull Terrier)
    Staffordshire Bull Terrier
 

FCI 4
niedziela
Adam Ostrowski (PL)
    wszystkie rasy (all breeds)

 

FCI 5
sobota
Augusto Benedicto III Santos (PH)
    Akita amerykańska (American Akita)
    Pies Faraona
    Siberian Husky
    Samoyed
    Szpice niemieckie
    pozostałe rasy z grupy 5 FCI (the other breeds of 5 FCI group)
 
Andrzej Kaźmierski (PL)
    Akita
    Alaskan Malamute
    Basenji
    Chow Chow
    Eurasier
    Kai
    Karelski pies na niedźwiedzie (Karelian Bear Dog)
    Łajka rosyjsko-europejska (Russian-European Laika)
    Nagi pies meksykański (Xoloitzquintle)
    Podengo portugalski (Portuguese Podengo)
    Shiba
    Szpic japoński (Japanese Spitz)
    Thai Ridgeback Dog
 

FCI 6
niedziela
Sigrid Jarmer (A)
    Basset Hound
    Beagle
    Bloodhound
    Rhodesian Ridgeback

Andrzej Kaźmierski (PL)
    pozostałe rasy z grupy 6 FCI (the other breeds of 6 FCI group)
 

FCI 7
sobota
Tatjana Urek (SLO)
    wszystkie rasy / all breeds

 

FCI 8
sobota
Sigrid Jarmer (A)
    Cocker spaniel amerykański (American Cocker Spaniel)
    Cocker spaniel angielski (English Cocker Spaniel)
    Labrador Retriever
 
Dorothea Caroll (IRL)
    pozostałe rasy z grupy 8 FCI (the other breeds of 8 FCI group)
 

FCI 9
sobota
Noranart Rattanasakvibool (TH)
    Bichon Frise
    Bolończyk (Bolognese)
    Brabantczyk (Small Brabant Griffon)
    Chin japoński (Japanese Chin)
    Coton de Tulear
    Hawańczyk (Havanese)
    Lhasa Apso
    Terier tybetański (Tibetan Terrier)
    Shih Tzu
 
Ramune Kazlauskaite (LT)
    Chihuahua
    Maltańczyk (Maltese)
    Pekińczyk (Pekingese)
 
Dusan Paunovic (SRB)
    Cavalier King Charles Spaniel
    Chiński grzywacz (Chinese Crested Dog)
    Gryfonik belgijski (Belgian Griffon)
    Gryfonik brukselski (Brussels Griffon)
    King Charles Spaniel
    Lwi piesek (Little Lion Dog)
    Rosyjski toy (Russian Toy)
 
Jakub Kruczek (PL)

    Boston Terrier
    Buldog francuski (French Bulldog)
    Mops (Pug)
 
Laurent Pichard (CH)

    Pudle (Poodles)
    Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene
 

FCI 10
niedziela
Tatjana Urek (SLO)
    wszystkie rasy / all breeds

 

Rasy nieuznane przez FCI
Breeds not recognized by FCI
niedziela
Erodotos Neofytou (CY)
    wszystkie rasy / all breeds  

 

Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Tatjana Urek (SLO) - Sobota / Saturday
Adam Ostrowski (PL) - Niedziela / Sunday


KONKURENCJE FINAŁOWE / THE FINALS

SOBOTA/SATURDAY

Młody Prezenter / Junior Handling - Tatjana Urek (SLO)
Pary Hodowlane / Best breeding couple - Ramune Kazlauskaite (LT)
Najlepsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy - Dorothea Caroll (IRL)
Najlepsze Szczenię / Best puppy - Veli-Pekka Kumpulaki (FIN)
Najlepszy Weteran / Best veteran - Abdrzej Mania (PL)
Najlepszy Młodzieżowy Pies / Best junior - Alexsey Belkin (RUS)

Najlepszy Pies w Grupie / Best of groups:
III - Maite Lorenzo Gonzalbo (E)
V - Andrzej Kaźmierski (PL)
VII - Tatjana Urek (SLO)
VIII - Dorothea Caroll (IRL)
IX - Laurent Pichard (CH)

NIEDZIELA/SUNADY

Młody Prezenter / Junior Handling - Adam Ostrowski (PL)
Najlepszy Pies Rasy Polskiej / Best of polish breeds - Andrzej Kaźmierski (PL)
Pary Hodowlane / Best breeding couple - Dusan Paunovic (SRB)
Najlepsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy - Igor Vyguzov (RUS)
Najlepsze Szczenię / Best puppy - Laurent Pichard (CH)
Najlepszy Weteran / Best veteran - Andrzej Mania (PL)
Najlepszy Młodzieżowy Pies / Best junior - Noranart Rattanasakvibool (TH)

Najlepszy Pies w Grupie / Best of groups:
I - Ramune Kazlauskaite (LT)
II - Erodotos Neofytou (CY)
IV - Adam Ostrowski (PL)
VI - Sigrid Jarmer (A)
X - Tatjana Urek (SLO)

BEST IN SHOW – Augusto Benedicto III Santos (PH)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...