Jump to content
Dogomania

Fish4dogs


Koma

Recommended Posts

[quote name='papillonek']Bylam na tej stronie wiele razy,ale do głowy mi to nie przyszło i jeszcze pytanko,czy karma dla dorosłych bardzo intensywnie pachnie??[/QUOTE]

Ma zapach ryby ale nie aż tak straszny przynajmniej dla mnie. :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='papillonek']kupiłam dzisiaj let's bite! te z rybą i też nie miały tak strasznie śmierdziec he he ,a wielkośc kulek??[/QUOTE]

No wiesz wszystko zależy od czułości nosa ;)
Są dwie wielkości kulek dla małych ras i dla dużych - także zamawiając trzeba zwrócić na to uwagę.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie..czy przy karmie FISH4DOGS (dla szczeniąt) można podawać suplement diety taki jak Efa Olie lub Gammolen ? Efa Olie podaje psom od 2 lat codziennie bez przerw i jestem bardzo zadowolona tylko,że dotychczas były to karmy mięsne.Teraz nie wiem czy przy takiej karmie jak fish for dogs dodatkowo dodwać suplement nienasyconych kwasów tłuszczowych ? widomo,że ryba to źródło omega 3/6 . Nie chciałabym przedawkować i nie potrzebnie podawać. Czekam na odpowiedz;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To jedyna karma którą gardzi moja goldenka.Wcześniej jadła, a właściwie pochłaniała acane, royala i orijena. Natomiast ta jej jakoś nie podchodzi. Zje ale niechętnie, robi kilka podejść do miski. A jak jej dosmacze jogurtem to zliże jogurt a granule zostaja:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Tomoże na spółkę z kimś kupic worek 12 kg i potem rozdzielic karmę (plus/minus), zważyć w sklepie i sie rozliczyć?

Pzdr.[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='motylek1007']okolice Poznania (40km). Dostalam zniżkę na fisha na zakup 4x po 1,5kg (smaki dowolne) ale nadal bardziej sie opłaca brać to duze opakowanie, tym bardziej ze ta karma służy psu[/QUOTE]

oj to daleko od nas:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...