Jump to content
Dogomania

Fish4dogs


Koma

Recommended Posts

Moje baski próbki karmy połknęły bez mrugnięcia. Ale przy karmie ich zastopowało. Dopiero jak pomieszałam Fish z ta karmą, która do tej pory jadły - wsuwały bez zastrzeżeń.

Natomiast smakołyki Fish'kowe mogą jeść bez ograniczeń. To znaczy, ja je im ograniczam, ale one by pochłonęły je w try miga. I to wszystkie, bez wybrzydzania.:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Duże te granulki, ale mam duzego psa to może pogryzie ( chociaż leniwe to zwierze jesli chodzi o gryzienie karmy;) ) Zamówiłam na allegro wersje z łososiem i teraz czekam niecierpliwie aż przywiozą. Ciekawam jak bedzie " cuchnać" , bo z wczesniejszych postów wyczytałam , że zapaszek intensywny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie nam przywieźli tą karmę :) Otwarłam, powąchałam i dałam na spróbowanie psiakowi.
Zapach naprawdę rybi, ale jak dla mnie znosny ( ja w ogóle lubie ryby, więc obiektywna nie jestem). No ale jak pozostawiłam chwile worek otwary to się zapaszek rozniósł po mieszkaniu. Psiak wciągnął kilka granulków, oczywiście jak na mojego psa przystało, w ogóle ich nie gryząc. Potem łaził wkoło worka i szukał jak się do środka dostać ;) Teraz schowałam worek do komórki, bo tam chłodniej i zapach tez nie będzie się roznosił.
Wieczorem zaczynam przechodzenie ze starej karmy na fish'a. Zobaczymy jak bedzie jadł jak już w misce tylko fish będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni w misce tylko fish i powiem szczerze, że jest zjadany tak jak inne karmy, czyli bez rewelacji, ale z michy znika.
Co do kupeczek to są poprostu ogromne!!! Dosyć zbite i w miarę ładnie uformowane, o śierści nie mam co pisać, bo jeszcze nic nie zauważyłam. Zapaszek z pyska się umormował i nawet jak zapomne kilka dni umyć ząbków, to nie ma tragedii.
Ogólnie to raczej pozytywnie, tylko te kupy mnie trochę niepokoją...

Link to comment
Share on other sites

O zaduzych porcjach raczej nie ma mowy... Eger zjada o 1/3 mniej niz zalecane, bo ma tendencje do tycia i zwyke jest na zmniejszonych dawkach. Je trzy razy dziennie, gdyż wet nam zalecił tak, a argumentował to tym, że lepiej mniej a częściej, żeby nie rozpychało żoładka. Może to jednak za często dla rocznego psa?

Link to comment
Share on other sites

No mój też by był bardzo aktywny, gdyby nie dysplazja...to tycie to przez brak większego ruchu ;(
Teraz sie tak zastanawiam, czy może te kupole są takie duże, bo jeszcze nawet tydzień nie minął jak samego fisha daje...może to sie unormuje za kilka dni jak się przyzwyczai juz do nowej karmy?

Link to comment
Share on other sites

Alto kończy drugi wór wersji z dorszem (karmimy już 3 mies) i myślę ze powoli możemy zacząć wystawiać opinie.
Jestem bardzo z tej karmy zadowolona, Alto ma piękną lśniącą sierść, kupki ok. Cena wysoka ale odpada mi olej rybi który wcześniej dostawał. Karma mu smakuje, może nie ma rewelacji ale je, a to ogromny plus, bo dużo karm przy nim testowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hekate811']Alto kończy drugi wór wersji z dorszem (karmimy już 3 mies) i myślę ze powoli możemy zacząć wystawiać opinie.
Jestem bardzo z tej karmy zadowolona, Alto ma piękną lśniącą sierść, kupki ok. Cena wysoka ale odpada mi olej rybi który wcześniej dostawał. Karma mu smakuje, może nie ma rewelacji ale je, a to ogromny plus, bo dużo karm przy nim testowałam.[/QUOTE]

[quote name='egeri']U nas kupaski sie unormowały, śierściucha coraz lepsza ;)[/QUOTE]
O,dobrze czytać takie opinie:0

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

mam nadzieje że się sprawdzi, Alto wprawdzie przeszedł na karmę Markus Mhule, ale tylo ze względu na to że mu bardziej smakowo podeszła (skład niestety gorszy), w każdym razie na tyle że karma w misce nie kopie. Więc mimo że narazie odeszliśmy od Fisha to dalej jestem pod wrażeniem tej karmy i ją polecam. Jeśli się Markus znudzi to pewnie do niej jako wymiennej wrócimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...