Jump to content
Dogomania

Fish4dogs


Koma

Recommended Posts

Dostałam próbki (super miły kontakt!) - Su zachwycona karmą na łososiu:multi: Mam nadzieję że nie będzie sensacji jak jej zwiększe ilość białka w jedzeniu (2% to chyba nie jest baaaardzo dużo?) i nie rozbierze mi się z futerka:(
Czekam na końcówkę hillsa z wołowiną i zamawiam mały woreczek łososiowego f4d :)
granulki mogły by być mniejsze - za duże na smaczki do klikania:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']Dostałam próbki (super miły kontakt!) - Su zachwycona karmą na łososiu:multi: Mam nadzieję że nie będzie sensacji jak jej zwiększe ilość białka w jedzeniu (2% to chyba nie jest baaaardzo dużo?) i nie rozbierze mi się z futerka:(
Czekam na końcówkę hillsa z wołowiną i zamawiam mały woreczek łososiowego f4d :)
granulki mogły by być mniejsze - za duże na smaczki do klikania:cool3:[/quote]

Pospisujemy się pod tym łapami i nogami :lol:
Też już jakiś czas temu dostałam próbki, Lana zachwycona, i rzeczywiście mogłyby być mniejsze bo do klinania za duże.

Bzikowa - chyba nie ma worków 7 kg, nawet na oficjalnej str sprawdzałam, są tylko 1,5kg i 12 kg. A szkoda, bo 12 to za dużo a 1,5 za mało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Pospisujemy się pod tym łapami i nogami :lol:
Też już jakiś czas temu dostałam próbki, Lana zachwycona, i rzeczywiście mogłyby być mniejsze bo do klinania za duże.

Bzikowa - chyba nie ma worków 7 kg, nawet na oficjalnej str sprawdzałam, są tylko 1,5kg i 12 kg. A szkoda, bo 12 to za dużo a 1,5 za mało.[/quote]

co do dużych granulek to proponuje pociąć nożem na pół :D ja musiałam kroic na 4 cześci na nagródki i sie wkurzyłam i zamówiłam puppy one sa makukane...

a co do worków sa tylko 1,5 i 12 kg worki ...

Link to comment
Share on other sites

Mówisz, interes chcesz zrobić?:diabloti:

Zmieniam bo ponoć Nutro zostało kupione przez jakiś koncern, jest już produkowana w Europie (a była w Stanach), zmienia się skład (na gorszy) i wzrasta cena. Wiem od Elki. Ja jeszcze kończę worek ze Stanów i chcę zmienić...

Ale nie wiem czy na tego Fisha, kiedyś jadł karmę z rybą (Eagle's pack) i pies mi śmierdział rybą malowniczo.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

jaki tam interes, wygodniej by było;)

slyszałam o nutro, bida się zrobi w karmach za trochę i w końcu się przerzucę na BARFa:roll:

mi to nie przeszkadza jak Su pachnie, bo nie czuć od niej jedzenia chyba że zaraz po chrupaniu, ale ode mnie też pewnie pachnie jedzonkiem zaraz po posiłku;)

Link to comment
Share on other sites

Ja na moich ostatnich szczeniakach testowałam karmę Fish4dogs. I było OK. Obecnie kupuję różnego rodzaju smaczki (z krewetkami. łosośkiem, ze skór....) i wszystkie moje baski + różne zaprzyjaźnione psiaki wcinają aż miło te śmierdziuszki. W tym roku też do karmy dla szczeniąt wprowadzę rybki.....

Worki, rzeczywiście, trochę brak jakiegoś średniego "rozmiaru". Ale może warto umówić się w kilka osób i kupić 12 kg?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedziec. Moje nie miały, ale tez basenji generalnie nie mają problemów z jedzeniem:lol:, to po prostu łakomczuchy.

Może skontaktuj się z przedstawicielem, dowiedz się, na jakich wystawach będa i poproś o próbkę. Albo kup jakąś małą paczkę na próbę. Aby starczyło na kilka porcji.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']
Worki, rzeczywiście, trochę brak jakiegoś średniego "rozmiaru". Ale może warto umówić się w kilka osób i kupić 12 kg?

Pzdr.[/QUOTE]


Zgadzam się sama bym chętnie kupiła jakieś 12 kg na spółe z kimś tak po połowie . Jestes chętny ktoś z Katowic i okolic ??


A Fish dla dorosłych to od roku można podawać ???

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie na świąteczną promocję Fish4Doga na allegro, 150,00 złotych za worek - takiej ceny, to chyba jeszcze nie było...
super

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486375411"]Fish4Dogs Finest Salmon 12kg PROMOCJA ŚWIĘTA[/URL]

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486379430"]Karma Fish4Dogs Finest Fish 12kg PROMOCJA ŚWIĘTA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Cena atrakcyjna tylko że 20 zł za wysyłkę w dodatku pocztą a nie kurierem to raczej mało ciekawa oferta.[/quote]

Pomimo doliczenia kosztów przesyłki tj. 20 zł to i tak jest to najniższa oferta jaką znalazłem. A wysyłka pocztą w moim przypadku jest bardziej korzystniejsza, gdyż poczta dociera wszędzie, a kurierzy nie zawsze chcą dojeżdżać do małych miejscowości ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,
zatrzymałam się dłużej na tym watku, poniewaz bardzo mnie zainteresował.Mam białe kudłate psy czyli prawie w kazdym przypadku alergiczne. Przez ostatnie dwa lata bylismy na Red Millsie, ale stwierdzilismy ze w końcu czas na zmiany. No i zaczął sie horror. Najpierw zamówiłam acanę - tragedia, psy drapały sie jak cholera.Przeszliśmy na eagle pack rybny holistyczny.Karma super ale 3 kg 70zł, więc troszke drogo.Psy przestały si.e drapac.Stwierdziłam więc ze przechodzimy na jakąs rybna karmę, padło właśnie na f4d no i......alergia znowu powraca.Wszystkie psy na sterydach, bo drapia sie az do ran. Zastanawiam sie co zrobic - w tej chwili sa na gotowanych rybkach i ryżu, kartoflach.Nic nie przechodzi. Nawet nie moge wrócic do Red Millsa bo na wszystko w tej chwili reaguja alergią.Może macie jakis pomysł??? Powiedzcie czy białko rybne = ilosci białka miesnego.Czy to jest po prostu zwykłe przebiałkowqanie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Karmię od czasu do czasu łososiową karmą jedną z moich pociech. Dlaczego jedną? Ponieważ dwa pozostałe na łeb na szyje zaczęły schodzić z masy.. niezależnie od ilości podawanej karmy. Trzecia suczka dostaje fisha od czasu do czasu (raz na 2 worki innej karmy lub też mieszaną z inną karmą) ponieważ karmiona tylko nią ma problem z sierścią - bardzo jej się przetłuszcza. Generalnie lubimy produkty tej firmy i bardzo bardzo cenimy sobie dystrybutora - naprawdę miły człowiek, który dba o klienta :)

Link to comment
Share on other sites

My wlasnie konczymy worek 12 kg worek wersji Salmon i mam mieszane odczucia. Jazz ( ON) po miesiacu:
na plus:
karma ciemna, duze granulki
ma zdecydowanie lepsza siersc - blyszczaca , nie sucha i zdecydowanie mniej wypada
jakby mial lepsza wydolnosc - ale nie do konca jestem przekonana czy to akurat kwestia karmy

na minus:
intensywny zapach
olbrzymie kupy
znacznie wiecej pije niz normalnie
obecnie zaczal protestowac przy karmieniu i musze solidnie dosmaczac i zachecac zeby zjadl

Podsumowujac
karma niezla , sklad bardzo ciekawy tylko dla mojego psa srednio odpowiednia.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Podnoszę temat.
Jestem juz w prawie zdecydowana na ta karmę i zastanawiam się która opcja jest lepsza, czy ta z łososiem czy może ta z dorszem?
Składy niby podobne, w sumie i to ryba i to ryba...no ale nie wiem jak się tam ma łosoś do dorsza, który jest bardziej..." odżywczy".
Która z tych dwóch Waszym zdaniem jest lepsza jakościowo?
Proszę o szybka odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam próbki i tej i tej karmy. Akurat u mnie nawet na siłę nie chciały tego jeść a za rybkami szaleją i wszystkie inne karmy rybne wchłaniają z prędkością światła. U nas chyba była kwestia kształtu granulatu tak mi się wydaje. Inne przysmaki tej firmy są pochłanianie z prędkością światła.
Ja bym wybrała łososia bo jakoś bardziej do mnie przemawia.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ten łosos też do mnie jakos tak bardziej przemawia ;) U nas bardzo dobrze przeszła Acana Pacyfica i chciałabym spróbowac teraz Fish4dogs. U nas ryby są wcinane lepiej niz mięsko, więc mam nadzieje, że karma też posmakuje.
Granulki duże czy małe, bo ja niestety próbek nie miałam?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm do czego by te granulki porównać ale mają taki łezkowaty kształt ale są dość grubiutkie i spore.
Znalazłam w sieci na oficjalnej stronie jak wyglądają. To są te Regular kibble.

[IMG]http://www.fish4dogs.com/Uploads/ProductImages/kibble_size_500px_13.jpg?i=d61eb0c0-32da-45a5-b68f-f859079c3152[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...