Jump to content
Dogomania

Fish4dogs


Koma

Recommended Posts

Wszystkie granulki są prawie takie same.

Łosoś
[IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Rozne/RIMG1581.jpg[/IMG]

Białe ryby oceaniczne
[IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Rozne/IMG224.jpg[/IMG]

Małe psy lub szczeniaki (nie było opisu na opakowaniu, a to była próbka) - łosoś
[IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Rozne/IMG225.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wróciliśmy do Fisha (łosoś) i jestem bardzo zadowolona. Psiaki chętnie ją jedzą i nie mają żadnych problemów z trawieniem. Granulki są naprawdę maleńkie ( wersja dla małych ras ).Co do wpływu na włos, to muszę jeszcze poczekać aż zjedzą chociaż pół worka.
Jeśli chodzi o wersję z rybami oceanicznymi, to boję się,że w składzie może być panga, br....

Link to comment
Share on other sites

Może ustosunkujmy się do tego o jakiej pandze mowa, bo Pterogymnus lanirius jest owszem pangą oceaniczną, ale raczej "postrach" sieje sum rekini czyli Pangasianodon hypophthalmus, hodowany w tych skażonych rzekach w Wietnamie i hodowany w stawach na antybiotykach i hormonach. To ten drugiego powinno się omijać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Potrzebuję drobnego rozjaśnienia - widzę, że wiecie znaczenie więcej niż ja. Kontaktowałam się z dystrybutorem ws. FinestFish i okazało się, że mają zastąpić go Białe ryby, gdyż pojawiły się restrykcje dot. połowu dorsza. Jednak w białorybach pojawia się też pulpa buraczana, czego nie było w Finestfish (lub było podane jako włókno z buraka). W każdym razie, jak to jest z tą pulpą? czy faktycznie jest złym wypełniaczem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pulpa nie jest super wypełniaczem, ale lepszym niż kukurydza w Royal C. W karmie z łososiem nie ma pulpy buraczanej. Ja zdecydowanie uważam fisha za najlepszą karmę dla moich psów. Mam psy długowłose i jakość włosa jest niesamowita na tej karmie. Ciekawa jestem ile psy mogą być na tej samej karmie, bo aż żal będzie mi ją zmieniać. Szukam teraz czegoś równie dobrego z jagnięciną.
edit: jednak karma z łososiem mam małą ilość pulpy buraczanej

Edited by mshume
doczytałam
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam i w tym wątku, który przeczytałam bardzo wnikliwie.
Wiele postów dotyczyło wielkości worków i chciałam poinformować, że aktualnie w ofercie są też worki 6kg. Co prawda nie wszystkie rodzaje karmy występują w tej wielkości opakowaniu, niemniej jednak chcąc zamówić 6kg można coś z oferty wybrać.

Najbliższa wystawa na której będzie można nas spotkać, to 10-11 maja w Łodzi. Serdecznie zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...