Jump to content
Dogomania

Majster - 3 letni psiak w typie owczarka niemieckiego ZNALAZŁ DOM!!!


Recommended Posts

Witam wszystkich u uroczego psiaka o imieniu Majster!!! :)

 

Majster to około 3-4 letni, duży pies o szczupłej budowie, w typie owczarka niemieckiego. Waży 29 kg i ma 59 cm w kłębie. Jest ufny i pewny siebie, bez problemu daje się głaskać każdemu człowiekowi ale nie jest typową przytulanką. Będzie wymagał konsekwentnego i doświadczonego opiekuna, gdyż pies wyraźnie próbuje rządzić. Broni swojej miski oraz miejsca/legowiska, dlatego nie nadaje się dla osób, które pierwszy raz będą miały psa oraz osób z dziećmi. Niechętnie poddaje się i do końca próbuje postawić na swoim. Jednak przy odrobinie cierpliwości oraz wytrwałości można wyprowadzić go na wspaniałego towarzysza. Nie toleruje psich kolegów, dogaduje się za to z mniejszymi suczkami. Często sam na spacerze zaczepia inne psiaki poszczekiwaniem. Na smyczy chodzi ładnie ale tylko w tedy kiedy nie idą przed nim inne psy, wówczas stara się za wszelką cenę przesunąć do przodu i ciężko go zatrzymać. Potrafi wykonywać komendę siad. Jest miłym i przyjacielskim psem w stosunku do ludzi ale będzie wymagał odpowiedniego podejścia. Najlepiej jakby trafił do domu z ogrodem, idealnie sprawdzi się w roli stróża.

 

Kontakt do opiekuna:

tel. 668-452-677 - Ania

 

A tak wygląda nasz bohater:

DSC_0059.JPG

 

DSC_0057.JPG

 

DSC_0034.JPG

 

DSC_0033.JPG

 

DSC_0029.JPG

 

A tutaj cały album ze zdjęciami:

https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Majster3491534Lata29Kg59Cm26052015RAniaNizio

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za piękne zdjęcia :) Zaraz wkleję tu kilka :)

Od dzisiaj ja będę zajmować się Majstrem. Przynoszę też nowy opis dla chłopaka, gdyż troszkę w główce mu się poprzewracało i zrobił się dość terytorialny. Broni miski oraz swojego boksu/legowiska. Niezbyt chętnie wpuszcza do niego pracowników, a powroty do boksu zazwyczaj kończą się powarkiwaniem... Natomiast na spacerze to psi anioł nie licząc podejścia do innych psów, bo ich za bardzo nie lubi. Tak to jest bardzo grzeczny i posłuszny, nie ma z nim problemów. Bardzo dużo ludzi dzwoni i pyta o niego, jedna para ma nawet go adoptować w przyszłym tygodniu ale do mieszkania, więc nie wiem jak się to skończy.

 

Tutaj nowy opis: Majster to duży pies o szczupłej budowie, w typie owczarka niemieckiego. Waży 29 kg i ma 59 cm w kłębie. Jest ufny i pewny siebie, bez problemu daje się głaskać każdemu człowiekowi ale nie jest typową przytulanką. Będzie wymagał konsekwentnego i doświadczonego opiekuna, gdyż pies wyraźnie próbuje rządzić. Broni swojej miski oraz miejsca/legowiska, dlatego nie nadaje się dla osób, które pierwszy raz będą miały psa oraz osób z dziećmi. Niechętnie poddaje się i do końca próbuje postawić na swoim. Jednak przy odrobinie cierpliwości oraz wytrwałości można wyprowadzić go na wspaniałego towarzysza. Nie toleruje psich kolegów, dogaduje się za to z mniejszymi suczkami. Często sam na spacerze zaczepia inne psiaki poszczekiwaniem. Na smyczy chodzi ładnie ale tylko w tedy kiedy nie idą przed nim inne psy, wówczas stara się za wszelką cenę przesunąć do przodu i ciężko go zatrzymać. Potrafi wykonywać komendę siad. Jest miłym i przyjacielskim psem w stosunku do ludzi ale będzie wymagał odpowiedniego podejścia. Najlepiej jakby trafił do domu z ogrodem, idealnie sprawdzi się w roli stróża.

 

Oraz zdjęcia z dzisiaj wykonane przez Magdę:

DSC_0037.JPG

 

DSC_0041.JPG

 

DSC_0046.JPG

 

DSC_0047.JPG

 

DSC_0053.JPG

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...