Jump to content
Dogomania
ania91sc

Majster - 3 letni psiak w typie owczarka niemieckiego ZNALAZŁ DOM!!!

Recommended Posts

Witam wszystkich u uroczego psiaka o imieniu Majster!!! :)

 

Majster to około 3-4 letni, duży pies o szczupłej budowie, w typie owczarka niemieckiego. Waży 29 kg i ma 59 cm w kłębie. Jest ufny i pewny siebie, bez problemu daje się głaskać każdemu człowiekowi ale nie jest typową przytulanką. Będzie wymagał konsekwentnego i doświadczonego opiekuna, gdyż pies wyraźnie próbuje rządzić. Broni swojej miski oraz miejsca/legowiska, dlatego nie nadaje się dla osób, które pierwszy raz będą miały psa oraz osób z dziećmi. Niechętnie poddaje się i do końca próbuje postawić na swoim. Jednak przy odrobinie cierpliwości oraz wytrwałości można wyprowadzić go na wspaniałego towarzysza. Nie toleruje psich kolegów, dogaduje się za to z mniejszymi suczkami. Często sam na spacerze zaczepia inne psiaki poszczekiwaniem. Na smyczy chodzi ładnie ale tylko w tedy kiedy nie idą przed nim inne psy, wówczas stara się za wszelką cenę przesunąć do przodu i ciężko go zatrzymać. Potrafi wykonywać komendę siad. Jest miłym i przyjacielskim psem w stosunku do ludzi ale będzie wymagał odpowiedniego podejścia. Najlepiej jakby trafił do domu z ogrodem, idealnie sprawdzi się w roli stróża.

 

Kontakt do opiekuna:

tel. 668-452-677 - Ania

 

A tak wygląda nasz bohater:

DSC_0059.JPG

 

DSC_0057.JPG

 

DSC_0034.JPG

 

DSC_0033.JPG

 

DSC_0029.JPG

 

A tutaj cały album ze zdjęciami:

https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Majster3491534Lata29Kg59Cm26052015RAniaNizio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za piękne zdjęcia :) Zaraz wkleję tu kilka :)

Od dzisiaj ja będę zajmować się Majstrem. Przynoszę też nowy opis dla chłopaka, gdyż troszkę w główce mu się poprzewracało i zrobił się dość terytorialny. Broni miski oraz swojego boksu/legowiska. Niezbyt chętnie wpuszcza do niego pracowników, a powroty do boksu zazwyczaj kończą się powarkiwaniem... Natomiast na spacerze to psi anioł nie licząc podejścia do innych psów, bo ich za bardzo nie lubi. Tak to jest bardzo grzeczny i posłuszny, nie ma z nim problemów. Bardzo dużo ludzi dzwoni i pyta o niego, jedna para ma nawet go adoptować w przyszłym tygodniu ale do mieszkania, więc nie wiem jak się to skończy.

 

Tutaj nowy opis: Majster to duży pies o szczupłej budowie, w typie owczarka niemieckiego. Waży 29 kg i ma 59 cm w kłębie. Jest ufny i pewny siebie, bez problemu daje się głaskać każdemu człowiekowi ale nie jest typową przytulanką. Będzie wymagał konsekwentnego i doświadczonego opiekuna, gdyż pies wyraźnie próbuje rządzić. Broni swojej miski oraz miejsca/legowiska, dlatego nie nadaje się dla osób, które pierwszy raz będą miały psa oraz osób z dziećmi. Niechętnie poddaje się i do końca próbuje postawić na swoim. Jednak przy odrobinie cierpliwości oraz wytrwałości można wyprowadzić go na wspaniałego towarzysza. Nie toleruje psich kolegów, dogaduje się za to z mniejszymi suczkami. Często sam na spacerze zaczepia inne psiaki poszczekiwaniem. Na smyczy chodzi ładnie ale tylko w tedy kiedy nie idą przed nim inne psy, wówczas stara się za wszelką cenę przesunąć do przodu i ciężko go zatrzymać. Potrafi wykonywać komendę siad. Jest miłym i przyjacielskim psem w stosunku do ludzi ale będzie wymagał odpowiedniego podejścia. Najlepiej jakby trafił do domu z ogrodem, idealnie sprawdzi się w roli stróża.

 

Oraz zdjęcia z dzisiaj wykonane przez Magdę:

DSC_0037.JPG

 

DSC_0041.JPG

 

DSC_0046.JPG

 

DSC_0047.JPG

 

DSC_0053.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...