Jump to content
Dogomania

***Tequila & Borys (Rita za T.M. ['])


Passja

Recommended Posts

Da6EK4x.jpg
 
Cześć, jestem Tequila i mam 4,5 tygodnia!
Mama mówi, że jestem straszna rozrabiaka a w oczach mam chochliki i w ogóle, że niezła bestyjka jestem i cwaniara i tyle epitetów słyszę, że już ich nie mogę zliczyć!
Lubie gryźć braci i siostry, stopy, ręce, buty też. Buty w ogóle są fajne, ostatnio zaciągnęłam do legowiska 3, ale mi je zabrano i każą się bawić jakimiś piszczącymi kaczkami. Dziwne to, ale fajnie krzyczy jak naciskam łapką (albo dupką jeśli usiadę) 
Nie jestem czystym borderem, psia mama zrobiła nas z jakimś burkiem wbrew wiedzy Mamy i wyszłam. Ale każdy mnie tu kocha! Są też czworonożne zwierzątka, które miauczą, jest ich 6 ale żadne nie chce podejść. Jedno próbowało ale nie zrozumiało zabawy w gryzak :(
 
w6hemzu.jpg
 
Cześć! A ja jestem Borys!
Jestem Tequili starszym bratem, bo urodziłem się wcześniej.
Mama mówi, że jestem grzeczniejszy, ale ona jeszcze nie zna moich możliwości! Ukrywam je przed nią, żeby poznała później mój charakterek. Co prawda ciągnę jej nogawki spodni, ale jeszcze nie tak mocno.
Moim ulubionym zajęciem jest sadzanie dupki na begoniach i wąchanie petunii, może wyrośnie ze mnie romantyk? Nie rozumiem czemu mama później tak stoi i pielęgnuje te kwiatki.
Z Tequilą świetnie się dogadujemy! Ona jest prowodyrką a ja powtarzam po niej!
Jako brat rodzony Tequili - też jestem mieszanką, ale Mama i cała reszta rodziny kocha nas najmocniej i nazywa "słodkimi burkami".
Kto to jest burek?
 
10174983_654541657960643_675954510928275
 
I Rita!
Najstarsza "Pani Domu". Co prawda trochę zdominowana przez koty, ale lubi im się odgryźć z czystej przekory ;) Nasza stu procentowa borderka. Niesamowicie mądra i rozumna, spokojna i wyważona - w ogrodzie i w domu. Poza - czysty wariat.
Oczko w głowie każdego domownika!

Link to comment
Share on other sites

Borys nie chciał dziś pozować, dlatego udało zrobić mu się tylko jedno zdjęcie, gdzie pokazał pynio, za to Tequila zwariowała z mamą i nie odstępowała jej na krok :D

I problem kwiatków się rozwiązał: z tyłu domu odgrodziliśmy im miejsce, gdzie sobie hasają z mamą i z nami, nie ma kwiatków, tylko drzewka, trawka, krzaczki i ziemia do pokopania :D I jakieś deski, idealnie nadają się na gryzaki :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpadka, wpadka. Nie mamy hodowli zeby kryc Rite rasowym bc, nie chcialam zreszta tego nigdy , bo mi sie serce kraja ze musialabym sie z takimi maluchami rozstawac, a ona i tak ma juz swoje lata. Myslelismy o drugim bc, ale nas suczka wyprzedzila i zostawiamy sobie te kundelki dwa ;)

Link to comment
Share on other sites

Pies przeskakuje przez ogrodzenia i o. Staly sie dzieci. Tequila wyglada tocka w tocke jak jej tata, bo ma piegow miliard na tym, co biale

Przy okazji nic z ezdjeciami na razie nie moge zrobic :( jak wroce po weekendzie to pokombinuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, tylko Tequila, ktora wlasnie sobie zostawiam :P wyglada jak troche przybrudzona na nosku przez pelno piegow a na rudym futrze ma pelno czarnych plamek jakby ją ktos akwarelą poplamil :P i jest najbardziej 'wyrazna' :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...