Jump to content
Dogomania

Mój pies się chowa


music123

Recommended Posts

Od 2 dni mój york bardzo dziwnie się zachowuje. Chce być tylko na dworze a tam wchodzi między tuje i śpi(nigdy tak nie robiła), nie da się jej stamtąd wyciągnąć. Wołanie nic tu nie daje a jak już się ją wyciągnie to stoi i nie chce się ruszyć. W domu podobnie chowa się po kontach, wchodzi pod łóżko wogóle nie chce wyjść na balkon co zawsze robiła. Pamiętam że kiedyś było podobne tyle że chowała się w łazience ale jej przeszło. Nie wiem co się dzieje bo nie sądzę że czegoś się aż tak wystraszyła. Czekać na poprawę czy lepiej iść z nią do weterynarza?

Link to comment
Share on other sites

powodem takiego zachowania może być pogoda. Ogólnie jest bardzo ciepło, psy szukają sobie jakiegoś zacienionego, chłodnego miejsca. A jak ona zachowuje się, reaguje na burze? Niektóre psy wyczuwają burzę, i choć tak naprawdę burzy w pobliżu nie ma (nie widzimy i nie słyszymy jej) to psy świetnie ją odczuwają, i te lękliwe (bojące się burzy) tak własnie reagują

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy zaczynaja swoja podstepna dzialalnosc roztocza traw(poczatek czerwca do pazdziernika) moj pies chowa sie za szafa. Tak juz trwa od paru lat. Jego jak i mnie kasaja roztocza trawowe, tzn. wedruja najlepiej do regionow ciala z miekka skora, tam draza kanalik, przepoczwarzaja sie i wychodza. Niestety, my mamy nastepne dwa tygodnie swedzenia, on na lapkach i brzuszku a ja wszedzie gdzie sie da. Moze to ta przyczyna?

Link to comment
Share on other sites

Burzy się nie boi więc to na pewno nie to. Z roztoczami nie mam pojęcia ale jje normalnie na dworze jak się z nią wyjdzie czy rzuca się piłkę też wszystko jest ok. Mam nadzieje że jej przejdzie bo wyjeżdzamy na weekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...