Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
7 godzin temu, Ania :) napisał:

A lapcie małżeństwo :p (autorem fotek jest oczywiście Agnieszka <3)

DSC07240.thumb.JPG.8f00026a346dbc5ec94a50c4d91a0755.JPG

DSC07262.thumb.JPG.dbef2472519966bbab73356bd282bef6.JPG

 

I taki piękny Leonek <3 

IMG_20180424_190218_111.thumb.jpg.af33da01fdacf8b2b832edc717962be3.jpg

 

Zakupiłam flexi dla Branda :P taki jestem kozak ^^ 

Ten uśmiech hahaha :P

A co do Flexi to ja w sumie zadowolona jestem . Jedynie co nie wiem czy ja mam wadliwy egzemplarz czy ogólnie coś jest źle zrobione, ale jak stopuję smycz, która nie jest daleko rozwinięta jeszcze (w sensie do pół metra) to w kilku miejscach, kiedy smycz jeszcze z 1 cm się wysuwa (mimo naciśniętego guzika) przy szarpnięciu na przykład, to w tych miejscach pojawiają sie na jednej krawędzi brzydkie przetarcia... Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Jestem po nocce i trochę już nie kojarze co piszę hahah

A no i choć milsze w dotyku to dużo szybciej te nowe flexi się niszczą. Mam po Baksie jedną, która swoje przeżyła i nie raz gdzieś lądowała itp i nie wygląda tak źle jak ta od Bluma po 2 upadkach na chodnik...

Link to comment
Share on other sites

Mam też flexi dla Leona na codziennie spacery tyle, że linkę i nic mi się nie dzieje takiego, albo nie zwróciłam uwagi :) a mamy ja już coś około 2 lata chyba. Tą Branda miałam wczoraj pierwszy raz na spacerze, nie powinna mi się jakoś szybko zniszczyć, bo będzie tylko na spacery do lasu, po osiedlu dalej będzie popylac w zwykłej, bo za bardzo by mi się rozpuścił :p i też nie zwróciłam uwagi na coś takiego, muszę się przyjrzeć bliżej :) 

Link to comment
Share on other sites

mi się wydaje że jakiś błąd będzie w taśmie tylko i może tylko w mojej. Myślę, żę coś jest źle zrobione w mechaniźmie hamowania i jak łapie coś żeby zatrzymać taśmę to i taśmę przyszczypuje i właśnie dlatego ona potem się strzępi.

Zobaczymy jak kupię za jakiś czas Benjemu. Ale jemu to linkę bo zdecydowanie je wolę. 

Tylko nadal wkurza mnie szybkość obijania się jej

Będę musiała jakiś kondon kupić na nią hahahaha

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Patikujek napisał:

mi się wydaje że jakiś błąd będzie w taśmie tylko i może tylko w mojej. Myślę, żę coś jest źle zrobione w mechaniźmie hamowania i jak łapie coś żeby zatrzymać taśmę to i taśmę przyszczypuje i właśnie dlatego ona potem się strzępi.

Zobaczymy jak kupię za jakiś czas Benjemu. Ale jemu to linkę bo zdecydowanie je wolę. 

Tylko nadal wkurza mnie szybkość obijania się jej

Będę musiała jakiś kondon kupić na nią hahahaha

 

Hahaha 

Mnie zdziwił fakt, że smycz nie jest cała zabudowana tylko linka jest na wierzchu.. Nie zauważyłam tego na zdj. 

1_max.jpg.4218769a10f6c065b5e5621f97f17361.jpg

Przez co taśma będzie się szybciej brudzic :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej :) bardzo dobrze :) nic się nie zacina, wszystko super działa :) tyle, że my jej caly czas nie używamy, bo tyle co trochę na polach czy w lesie na niej idzie :) bo tak to po osiedlu jej nie używam, wiec w sumie jest jak nówka :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...