Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Dnia 11.03.2018 o 08:44, Paulina94 napisał:

Zdecydowana większość moich znajomych, którzy zarzekali się, że oni tylko 8h pracy od poniedziałku do piątku a potem poznali uroki pracy po 12h ma takie samo zdanie jak Ty :D Ja w lutym zmieniłam pracę, nadal pracuję w sklepie, ale mniejszym i tutaj mam mieszane zmiany - głównie po 12h, ale kilka razy mam 9h, dwa razy na początku marca miałam 6h. Też uważam, że dwunastki są spoko - w dwa dni wyrobisz tyle godzin co ci wszyscy biurowi robią w trzy dni, więc zyskujesz dzień wolny "gratis" :P

Dokładnie :) 

Dnia 11.03.2018 o 08:51, jolkablaszczyk napisał:

oj mi też brakuje systemu 12 h ... lepiej było. No ale takie rzeczy to tylko w PL. w Norwegii nikt nie pracuje legalnie po 12 godzin...

Nie wiedzą co dobre xd

2 godziny temu, kropi124 napisał:

Powariowały? 12 jakoś do mnie nie przemawia ;P

Do mnie też nie przemawiały. Przez pierwsze dni byłam załamana, ze jak to, ciągną się te godz wieczność, że nie dam rady.. Po miesiącu stwierdziłam, że nigdy więcej po 8 h :) Chociaz pół roku temu jak szukaliśmy pracownika, to dziewczyna po jednym dniu zrezygnowała, bo stwierdziła, że to nie dla niej, że za długo i poszła do marketu pracować, co dla mnie już w ogóle tragedia :p no, ale jej wybór :p 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, łamAga napisał:

A ja mam 8h 5 razy w tygodniu , jak chce to ide w weekend jak nie chce to nie , mi to pasuje , aczkolwiek jestem zdania ze w moim wieku ( rocznikowo 37) to juz człowiek powinien pracować 6h :D  

Byłam na rozmowie w salonie jubilerskim, gdzie właśnie pracują po 6,5h. Jak to usłyszałam to zrezygnowałam - żeby wyrobić tam etat to trzeba pracować 6 dni w tygodniu...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Paulina94 napisał:

Byłam na rozmowie w salonie jubilerskim, gdzie właśnie pracują po 6,5h. Jak to usłyszałam to zrezygnowałam - żeby wyrobić tam etat to trzeba pracować 6 dni w tygodniu...

No włąsnie , coś za coś ;( ale ja bym chciała pracowac 6h ale żeby się liczyło 8h :D

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, łamAga napisał:

A ja mam 8h 5 razy w tygodniu , jak chce to ide w weekend jak nie chce to nie , mi to pasuje , aczkolwiek jestem zdania ze w moim wieku ( rocznikowo 37) to juz człowiek powinien pracować 6h :D  

Ja od dwudziestki jestem zdania, że człowiek w oóle powiniem max 4 dni w tyg pracować i to max 6h

Link to comment
Share on other sites

tiaaaaa... chyba jak se same założymy forum. Tęsknie za czasami kiedy ludzi była tu taka masa, że ciężko czasem miałam ogarnąć już kto jest kim. Kiedy potrzebowałam ze 4h żeby wszystkie wątki odwiedzić, a nieraz jak się gdzieś dyskusja toczyła to w ogóle nie umiałąm od kompa odejść

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Patikujek napisał:

tiaaaaa... chyba jak se same założymy forum. Tęsknie za czasami kiedy ludzi była tu taka masa, że ciężko czasem miałam ogarnąć już kto jest kim. Kiedy potrzebowałam ze 4h żeby wszystkie wątki odwiedzić, a nieraz jak się gdzieś dyskusja toczyła to w ogóle nie umiałąm od kompa odejść

Dokładnie. Może, skoro fb nie zarabia już takich milionów powrócą dogomaniacy :D 

Zresztą ja tak mam że ja trafie na jakiś profil i kojarzę kto co/ co to to zawsze są z dogo ;D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kropi124 napisał:

Dokładnie. Może, skoro fb nie zarabia już takich milionów powrócą dogomaniacy :D

Ja ogólnie wolę forum niż grupy na fb :P Jakiś czas temu zapisałam się na kilka grup o psach i kilka o kotach i szybko wypisałam się z większości, bo mnie ludzie wkurzali :D Te grupy to bardziej jak taka "sekta" - każdy ma wyznawać takie same zasady i nikt nie ma prawa mieć innego zdania niż administratorzy... Np w pewnej grupie o kotach nie wolno polecać żadnej karmy suchej, bo grupa uznaje tylko karmienie mokrą karmą. Za to w pewnej grupie o psach nie wolno polecać szkoleniowca spoza ich listy - jak tylko kogoś innego polecisz to zaraz jest "Na tej grupie nie polecamy xyz" i nie ważne, że Tobie pomógł. Na forum jednak każdy może wyrazić swoje zdanie i to jest fajne :)

Link to comment
Share on other sites

Psie grupy są specyficzne :p ja tak bardziej to tylko na labradorowych i czasem na buldozkowych się udzielam. Resztę raczej tylko obserwuje, ale należę to kilkudziesięciu grup, w dużej mierze dlatego, żeby mieć co czytać w pracy :P a tam często są różne gownoburze to czas leci ^^

Link to comment
Share on other sites

Na forach jest bardziej kameralnie, mniej anonimowo, tak bardziej "swojsko" i domowo. Ja  jestem zapisana do sporej ilości grup na fb. a to schorniska i fundacje a to grupy rottkowe i malamutowe, teraz doszły grupy owczarkowe, grupy adopcyjne, do tego troche akwarystyki i fotografii... no sporo tego mam.... :) jeszcze grupy dot. Norwegii i ssakow morskich :D no pewnie będzie tego z setka albo i lepiej....  ale ja to traktuję jak zbiór wiadomości (nowinki) w danych tematach.... a jak chce cos wiedzieć, coś zgłębic to tylko na forach, zupełnie inny rodzaj informacji....

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie ostatnio zrobiłam czystkę na fb wśród znajomych i grup. Z znajomych zostali mi tylko ludzie, z którymi kontaktowałam się w ciągu ostatniego roku lub jakieś ważniejsze kontakty, a grupy poleciały prawie wszystkie bo mi za bardzo zaśmiecały istotniejsze sprawy. Szczególnie jak na 5 psich grupach dzień w dzień po kilka osób pytało o polecaną karmę dla psa...ehhh

teraz mam tylko grupę z dogo, zkwp, jakoś jedną maniaczo-smyczowo-obrożową, z mojego miasteczka w niemczech, z miasta w pl i jedną o gotowaniu. Koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...