Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mieszkacie od tej koleżanki jakoś niedaleko? :)

W sumie drugi koniec miasta :p (ode mnie to wszędzie drugi koniec, bo ja prawie na obrzeżach mieszkam xd), ale dla mnie to nie problem wsiąść w auto i podjechać, a Ostrów to nie Warszawa to tymbardziej :) 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Patikujek napisał:

Oj ja też. 

A ja zawsze myślałam że miłość to takie spokojne i stateczne psy 

Nijak nie potrafię tego rozszyfrować :D

21 godzin temu, Ania :) napisał:

W sumie drugi koniec miasta :p (ode mnie to wszędzie drugi koniec, bo ja prawie na obrzeżach mieszkam xd), ale dla mnie to nie problem wsiąść w auto i podjechać, a Ostrów to nie Warszawa to tymbardziej :) 

Ostrów jest tak mały że jak by sie tak postarać to spkojnie z buta sie go przejdzie w niedługim czasie :D 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, łamAga napisał:

Nijak nie potrafię tego rozszyfrować :D

Ostrów jest tak mały że jak by sie tak postarać to spkojnie z buta sie go przejdzie w niedługim czasie :D 

Hahaha też nie mogłam tego rozszyfrować :p 

Mam to w planach, ale pewnie tylko na planach się skończy xd choć Kalisz nie raz przeszłam wzdłuż i wszerz, to Ostrów też bym dała radę :p

2 godziny temu, łamAga napisał:

Hahahahaha znam to skąds , jakie ja czasami dostaje smsy od mężą hahahaha

 

molody są bardzo stateczne , yhymmm na bank :P

Zależy jakie molosy :p ale w porównaniu z terrierkami to większość flegmatyki :p 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ania :) napisał:

Zależy jakie molosy :p ale w porównaniu z terrierkami to większość flegmatyki :p 

Ej ciiiiii.... mój terierek zaczyna chyba powoli rozumieć, że w domu się odpoczywa... ale ciii...

Choć raczej myślę, że ma akurat takie dni i zaraz za to co napisałam da mi popalić

 

Czekam z utęsknieniem na tą ponoć magiczną granicę 3 r.ż kiedy to erdele się wyciszają i stają stateczne.... hahahahahh

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Ej ciiiiii.... mój terierek zaczyna chyba powoli rozumieć, że w domu się odpoczywa... ale ciii...

Choć raczej myślę, że ma akurat takie dni i zaraz za to co napisałam da mi popalić

 

Czekam z utęsknieniem na tą ponoć magiczną granicę 3 r.ż kiedy to erdele się wyciszają i stają stateczne.... hahahahahh

Czekałam na to u Branda :p no... Skończył 2 lata to prawie przestał niszczyć (prawie, bo niedawno zjadł swoje legowisko -. - '), skończył 3 lata i jak na razie nie widzę zmian xd z wyciszaniem jako takim nie mieliśmy raczej problemów :) 

Link to comment
Share on other sites

Ciężko to słowami opisać :p ale nawet z Agą na którymś spacerze o tym rozmawiałyśmy, że Tamira to taka szalona wariatka i cieszy się ze wszystkiego, a on taki poważny w stylu "serio młoda? To było zabawne? :|". Oczywiście cieszy mu się gęba, jest wesoły, ale nie zna się na żartach :p trzeba go poznać, żeby to zrozumieć xd 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ania :) napisał:

Ciężko to słowami opisać :p ale nawet z Agą na którymś spacerze o tym rozmawiałyśmy, że Tamira to taka szalona wariatka i cieszy się ze wszystkiego, a on taki poważny w stylu "serio młoda? To było zabawne? :|". Oczywiście cieszy mu się gęba, jest wesoły, ale nie zna się na żartach :p trzeba go poznać, żeby to zrozumieć xd 

troche jak bym czytała o Sebku hahahahaha ale prawda , Brando jest poważnym psem jak na swój wiek , czego nie można powiedzieć o Tamirze , no ale ma dopiero rok więcnie ma sie też co za bardzo dziwić , tylko porownując Qwendi a Tamirę ( obie są molosami ) to dwa różne światy , Qwendi nawet w wieku pól roku  nie miała takiego dziecięcego zachowania jak Tamira obecnie ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Patikujek napisał:

Blu też mam wrażenie, że nigdy nie dojrzeje. On to takie duże dziecko, dodatkowo kompletnie nieświadome swoich rozmiarów i siły

Trafione w dziesiątke , Tamira uwielbia sie przytulać , jak się na mnie walnie to oddechu złapać nie mogę a jak się probuje z pod niej wydostać to myśli że sie z nią bawie i zaczyna mnie podgryzać , wywijac sie to już w ogóle mam siniec na nincu :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, łamAga napisał:

Trafione w dziesiątke , Tamira uwielbia sie przytulać , jak się na mnie walnie to oddechu złapać nie mogę a jak się probuje z pod niej wydostać to myśli że sie z nią bawie i zaczyna mnie podgryzać , wywijac sie to już w ogóle mam siniec na nincu :D

Blu na szczęście mało nakolankowy, ale nie raz mu się zdarza właśnie na kanapę wciskać i wtedy nie patrzy kogo podepcze, o co zahaczy czy, że w ogóle miejsca dla niego nie ma. Albo jak rano mnie budzi to wrąbie się łapami i cielskiem na głowę i nie rozumie czemu ja aua krzyczę

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Patikujek napisał:

Blu na szczęście mało nakolankowy, ale nie raz mu się zdarza właśnie na kanapę wciskać i wtedy nie patrzy kogo podepcze, o co zahaczy czy, że w ogóle miejsca dla niego nie ma. Albo jak rano mnie budzi to wrąbie się łapami i cielskiem na głowę i nie rozumie czemu ja aua krzyczę

Pewnie też myśli że sie z nim bawisz :D

Tamira to ja zawsze mówie ze zachowuje sie jak słoń w składzie porcelany , gdzie sie nie obróci tam coś ogonem zwali ....

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, łamAga napisał:

Pewnie też myśli że sie z nim bawisz :D

Tamira to ja zawsze mówie ze zachowuje sie jak słoń w składzie porcelany , gdzie sie nie obróci tam coś ogonem zwali ....

Dokładnie. Albo ogonem, albo chce coś tylko powąchać i mordą wszystko obok poprzewraca

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...