Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

15 godzin temu, Ania :) napisał:

Po dzisiejszym dniu jestem wykończona ... jutro chyba wszystkie mamy w Ostrowie i okolicach dostaną portfel albo torebkę :p oszaleli dzisiaj. Stoisko zamknęłam o 21:30 (a galeria do 21...) bo nie mogłam się opedzic od ludzi , juz pozniej mnie wkurzali ... no ale z drugiej strony dobrze bo moze uda sie dociagnac do konca miesiaca taki miesięczny utarg żeby dostać premię :p 

Znam ten ból :P U mnie teraz zakupy na Dzień Dziecka - rolki, kaski, deskorolki, itp. No i lżejsze buty na lato.

A co do zamykania... mnie też drażnią ludzie, którzy wchodzą do sklepu 2 minuty przed zamknięciem. Ale nie wyobrażam sobie zamykać aż pół godziny po czasie. Maksymalnie zdarzyło się zamknąć o 21.10 jak zamykałam z kierownikiem, jak sama prowadzę zmianę i ktoś mi się kręci po sklepie o 21 to nie mam problemu, zeby zasugerować, że powinien juz iść :P Oczywiście nie po chamsku "Panie, idź pan stąd, bo ja chcę do domu", tylko podchodzę i pytać "Pomóc w czymś? Bo zaraz zamykamy..."- i jak ktoś czegoś chce to się ogarnia szybciej, a jak przyszedł tylko połazić to wychodzi :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Paulina94 napisał:

Znam ten ból :P U mnie teraz zakupy na Dzień Dziecka - rolki, kaski, deskorolki, itp. No i lżejsze buty na lato.

A co do zamykania... mnie też drażnią ludzie, którzy wchodzą do sklepu 2 minuty przed zamknięciem. Ale nie wyobrażam sobie zamykać aż pół godziny po czasie. Maksymalnie zdarzyło się zamknąć o 21.10 jak zamykałam z kierownikiem, jak sama prowadzę zmianę i ktoś mi się kręci po sklepie o 21 to nie mam problemu, zeby zasugerować, że powinien juz iść :P Oczywiście nie po chamsku "Panie, idź pan stąd, bo ja chcę do domu", tylko podchodzę i pytać "Pomóc w czymś? Bo zaraz zamykamy..."- i jak ktoś czegoś chce to się ogarnia szybciej, a jak przyszedł tylko połazić to wychodzi :P

No ja nie pracuje w takim sklepie ze mogę sobie zasunac wejście i nikt mi nie wejdzie tylko mam stoisko na środku więc jest cały czas otwarte dopóki nie ogarnę wszystkiego na koniec typu kasa pozamiatanie itp więc zanim to ogarnelam to było 30 po xd ale pierwszy raz tak miałam.. choć posprzatanie to tak pobieżnie zrobiłam xd

Ja szanuję ludzi pracujących w sklepach i nie idę na zakupy 5min przed zamknięciem bo wiem jak to denerwuje ale ludzie niektórzy to mam wrażenie że mają frajdę z tego że ktoś sobie wyjdzie z pracy pół godziny później xd co z tego ze po 12 h jest się zmęczonym i marzy się o tym by jak najszybciej znaleźć się w domu :p klient nasz Pan i to są uroki takiej pracy :) 

 

Pogoda się popsula troszkę :( pochmurno jakoś ... 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Paulina94 napisał:

Znam ten ból :P U mnie teraz zakupy na Dzień Dziecka - rolki, kaski, deskorolki, itp. No i lżejsze buty na lato.

Ja już mam prezenty na dzień dziecka :)

5 godzin temu, Aleksa. napisał:

To będę tu cichaczem zaglądała jupi2.gif

E tam, cichaczem :P Na legalu :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Co kupiłaś ? :D

Nathanowi tą matę, ale wciąż czekam na wynik reklamacji :/ Jak nie, to pojadę mu kupić coś innego jeszcze ;)

A dla Theodora mam auto strażackie z bajki "Auta", memory z bajki "Auta" i bajkę na DVD "Jack i piraci z Nibylandii" :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Nathanowi tą matę, ale wciąż czekam na wynik reklamacji :/ Jak nie, to pojadę mu kupić coś innego jeszcze ;)

A dla Theodora mam auto strażackie z bajki "Auta", memory z bajki "Auta" i bajkę na DVD "Jack i piraci z Nibylandii" :)

Ahh te Auta, on to wszystko z tego będzie miał :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...