Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Kiedyś to też nie były moje klimaty. Ale Kamil tylko hh słucha i się troszkę wkręciłam. Nie słucham namiętnie jak on, ale coś tam zawsze w ucho wpadnie ;)

 

Swoją drogą nie wiem jak to jest, że psy mają zegarki w głowach xd Kamil jak pracuje na rano to około 14 przyjeżdża, a dzisiaj przyjedzie około 16 a psy już od 14 co jakieś stuknięcie albo auto usłyszą to już lecą do drzwi i co chwile w okno patrzą :P i to już nie pierwsza taka sytuacja. Ostatnio Kamil nie przyjechał po popołudniówce do domu, to Brando do prawie 1 w nocy chodził co chwile od drzwi do okna i czekał za nim :P

Link to comment
Share on other sites

Psy mają zegarki w tyłkach :D

 

Jeśli chodzi o hip hop, to jedyne co mogę posłuchać, to Kaliber 44 i Paktofonika :) To jest stary, dobry hip hop ;)

Bo to co teraz czasem słyszę w TV, to pasuje do tego, co zaśpiewał kiedyś Kukiz: "Wystarczy walnąć ryma i zajebać komuś nuty!"

Link to comment
Share on other sites

Nie pracuje tam. Kolchoz tam jest. Nikt długo tam nie wytrzymuje... do dzisiaj dodają ogłoszenia ze poszukują ludzi do pracy.

No Kamil też mówi że ten "stary" hh był dużo lepszy ale czasy się zmieniają to i muzyka się zmienia.

Angi dopiero jutro jedziemy. Peja i Bilon będą z tych co zapamiętałam ale jeszcze kilku będzie. Bilona lubię ale Peji niezbyt xd

Link to comment
Share on other sites

Majoka szczerze powiem ze nie mam pojęcia czy do środka można. Smażalnia nazywa się Fliper i jest w Sciegnach. Jedzie się jak do miasteczka western City tylko do western odbija się w prawo a tam jedziesz prosto i po lewej stronie będzie widać duży budynek kawałek od drogi ;) 756 439 039 taki mam numer na wizytówce ich spróbuj zadzwonić i się zapytaj czy z psem można :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...