Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

ja byłam już pozostawiona sama sobie w ieku 18 lat... teraz mam 31  i nadal jakoś nie odzieciłam się :) a co będzie dalej. nie wiem czas pokaże :)

 

Nie uogólniam, że taki wiek i mieszkanie samemu, to trzeba mieć już dzieci :P

Ja jednak dzieci mam i sama wiem, że mogłam się zdecydować wcześniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie na teraz 23-25lat to też za wcześnie ;) Jeszcze chcę pożyć :lol: Najpierw chcę się skupić na pracy, a dopiero wtedy zacząć myśleć o dzieciach (no i pasuje mieć męża :lol:)







Pomijając to że ją dzieci lubię tylko trochę, na kilka godzin, i to starsze, więc nie wiem czy w ogóle się zadziecię ;)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie na teraz 23-25lat to też za wcześnie ;) Jeszcze chcę pożyć :lol: Najpierw chcę się skupić na pracy, a dopiero wtedy zacząć myśleć o dzieciach (no i pasuje mieć męża :lol:)







Pomijając to że ją dzieci lubię tylko trochę, na kilka godzin, i to starsze, więc nie wiem czy w ogóle się zadziecię ;)

Właśnie, znaleźć teraz odpowiedniego faceta na męża to jest wyzwanie haha :D

 

Ja też lubię na kilka godzin, a jak nie daj boże zaczyna płakać to ja jak zwykle nie wiem co chce i nie wiem co wtedy robić hahaha :D

Link to comment
Share on other sites

Moja babcia urodziła jak miała 44 lata swojego syna :P wyszła za mąż drugi raz no i chcieli mieć dziecko ;) tym samym mam wujka rok starszego ode mnie :P a moja mama brata 20 lat młodszego :D

 

Mojego brata kolega ma wujka młodszego od siebie. Bo było tak, że najpierw była w ciąży jego mama z nim w ciąży i on się urodził, a rok później jego babcia urodziła kolejne dziecko, czyli jego wujka :D

 

Ja też lubię na kilka godzin, a jak nie daj boże zaczyna płakać to ja jak zwykle nie wiem co chce i nie wiem co wtedy robić hahaha :D

 

Z własnym dzieckiem jest inaczej ;) Wszystkiego się uczysz od dnia narodzin i wtedy nawet płacz jesteś w stanie rozpoznać: czy coś je boli, czy jest smutne, czy tylko chce zwrócić na siebie uwagę ;)

Link to comment
Share on other sites

Czasami u kuzyna rozpoznawałam płacz, bo akurat wiedziałam, że w tym konkretnym momencie jest wymuszony bo strasznie lubił jak się go na rękach nosi, a ja go wtedy odłożyłam do nosidełka :P ale jak chciał coś innego to za nic nie wiedziałam czego chce :p 

Link to comment
Share on other sites

a ja urodziłam Łukasza mając skończone 22 lata (nie było to do końca planowane, na dodatek byłam na studiach dziennych). W ciąży czułam się dobrze (nie licząc anemii), dzień przed porodem byłam jeszcze na uczelni :) Gabi  urodziłam mając 29 i strasznie przeszłam drugą ciążę :( Z perspektywy czasu niczego bym nie zmieniła, czasem jest mi tylko dziwnie, że mam już takie stare dziecko (w grudniu skończy 14 lat).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...