Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Zróbcie sobie same dzieci, a nie będziecie mnie w trzecią ciążę wkręcać :P

do trzech razy sztuka

 

Ciekawe jakie u mnie będą dzieci :P kamil czarny ja blondynka xd w sumie dobrze by było gdyby po kamilu odziedziczyly włosy bo ma dużo ładniejsze niż ja :P

zauważyłam, że zazwyczaj czarne się rodzą z takich połączeń :)

Link to comment
Share on other sites

Za "pare" dni mam 23 urodziny :p
W sumie to nie jest jakoś postanowione ze na pewno za 2 lata ;) to wszystko zależy jak się życie potoczy. Jaka będzie nasza sytuacja finansowa i kilka innych czynników ;) może się zdarzyć tak ze trafi się wcześniej. Nic nie wiadomo :)
Jak na razie muszę ogarniać jedno psie dziecko :p
Z resztą Kamila mama wszystkim mówi że ma dwóch wnuków - Leona i Branda xd

Link to comment
Share on other sites

U mnie dzisiaj też ciepło, zaraz lecę na spacer :P Trzeba zwiedzać nowe miasto :D

 

Co do dzieci to ja też na razie nie planuję (mam 21 lat, więc jeszcze zdążę :D ). Za to jak zaczynałam moją byłą pracę i na spotkaniu organizacyjnym poznawałam koleżanki to opowiadały o swoich dzieciach- dwie mają dwójkę, jedna ma jedno. Wszystkie dzieciaki w wieku od 5 do 9 lat. A ja zastanawiałam się tylko kiedy one te dzieci porodziły :D Ta co ma jedno dziecko ma 25 lat, te co mają dwójkę mają jedna 24 lata a druga 27 :P

Link to comment
Share on other sites

Marta to my jesteśmy w tym samym wieku tyle że ja z grudnia :p

Jak ktoś się mnie pytała kiedy się weźmiemy za dziecko bla bla to mówię że przecież już dwójkę synów mamy :D

Z resztą pamiętam sytuację jak w m jak miłość Kasia umarła po porodzie i akurat ten odcinek Kamil ze mną oglądał i powiedział "widzisz , widzisz co się dzieje ?! będziemy psy kupować a nie dzieci rodzic" xd

Link to comment
Share on other sites

Ja za 6 mies kończę 22 lata, ale wiem, ze przed 30stką dzieci mieć nie chcę. Jakoś strasznie przeraża mnie ta wizja, chociaż cudze lubię :D Mam teraz dwójkę od dwóch kuzynek. 9 miesięcznego chłopczyka i prawie 4 miesięczną dziewczynkę :D Oni mi starczają haha :D

Link to comment
Share on other sites

Czas fajny, ale myślę przyszłościowo :P

Jak moje dzieci wezmą ze mnie przykład, to babcią zostanę po 60-tce :( Kiedy się tymi wnukami nacieszyć?

Kolejna sprawa: zarzekam się, że kończę produkcję po tym drugim dziecku. A jak mi się odmieni? Jak jednak zachce mi się kolejnego albo i dwóch? Kiedy je urodzić?

Ja nie twierdzę, że mają wszystkie dziewczyny rodzić w wieku 18-20 lat :P Ale te 23-25 to jest idealny czas, żeby urodzić, wychować, nacieszyć się macierzyństwem, a potem być w miarę młodą i fajną babcią. Babcią, która pójdzie z wnukami na spacer, która się z wnukami pobawi, a nie babcią, która chodzi o lasce i ledwo żyje :(

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie 23-25 to dużo za wcześnie, nie chciałabym być w tym wieku tak bardzo uzależniona od dziecka, jak widać przez moje myślenie ja jeszcze do tego absolutnie nie dorosłam ;)

 

Wiesz, ja mając 21 lat już nie mieszkałam z rodzicami. Byłam "na swoim". Podejrzewam, że gdybym w wieku 25 lat nadal mieszkała u rodziców, to też bym inaczej na to patrzyła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...