Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Hejka :)

No nie mogło byc inaczej, po takiej mamusi :D :P

 

 

U mnie nuda ... ciągle tylko praca dom, praca dom. Dobrze, że chociaz ten dom remontujemy, to w między czasie wybieram sobie podłogę do pokoju i przedpokoju :P W sumie to już wybrałam, ale w internecie nie ma ceny i znając życie okażą się mega drogie :( Jeszcze musze się rozejrzeć za kanapą. Właśnie polecacie jakieś konkretne sklepy, gdzie nie zawiodę się na jakości ? Bo Kamil twierdzi, że lepiej żeby od podstaw ktoś nam zrobił, ale to wyjdzie dużo drożej... dobrze, że chociaż szafkami nie musze sie przejmować, bo u jego rodziców w firmie zrobią :P

Link to comment
Share on other sites

Urządzanie nowego domu to sama przyjemność ;)

 

Co do kanap to na witosa na targu w sobote stoi koleś ma super kanapy , narożniki itd sam je robi więc mówił nam że zrobi nam co tylko chcemy , nawet chciał mi zrobić fotel ze specjalną półeczką do laptopa :D

Link to comment
Share on other sites

Przyjemnośc z jednej strony tak, a z drugiej jest za duży wybór :P no i co chwile się kłócimy z Kamilem :P choć na końcu i tak podejmujemy tą samą decyzje, albo ja go przekonam do mojej :D haha

 

Wiem tez, że w Kaliszu na giełdzie jest koleś, który też robi kanapy, może w tą niedzielę się przejedziemy pogadać z nim o ile padać nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

No my mamy mniej więcej podobny gust, od początku mieliśmy podobną wizje jak urządzić dom, choć, wiele było po prostu moich pomysłów, które z czasem zaczęły się podobać Kamilowi :)  
Musimy też patrzeć pod kątem psów, także początkowo chcieliśmy jasną kanape, ale ze względu na psy musi być ciemniejsza :P Tak samo w przedpokoju gdzie pod schodami będa miały swoje legowiska, zakładamy kamień na ścianę, żeby nie brudziły, a jak ubrudzą, to raz dwa szmatką się przetrze :) i to wszystko musi się komponować, także szukanie wszystkiego pod psy i pod kolor, żeby ładnie współgrało nie jest wcale takie proste :P

 

 

O no to super, to jeśli nie zaśpimy to pojedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...