Jump to content
Dogomania

Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.


Poker

Recommended Posts

to prawda, futrzaki dodają radości w życiu rodzinnym.

jasne jak słońce w lecie

 

Dzień dobry :D

Witamy, witamy.

Karmelitano miał dziś spa. Baliśmy się czy nie będzie stukał ząbkami ,ale nawet nie próbował.Za to mieliśmy arię  na cały sopranowy głosik. Po kąpieli dostał smaczki i jakoś nie gniewa się na nas.

Link to comment
Share on other sites

Nasza Nusia ratlerka tak śpiewa przy obcinaniu paznokci - nie piszczy, nie skomle, ale otwiera dziób już w momencie wzięcia jej na ręce i "śpiewa" jednym tchem do momentu obcięcia ostatniego paznokcia i puszczeniu jej na ziemię. Komiczna istotka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek, do czego zachęciło mnie imię psiunia (tak będzie się nazywał mój nowo zaadoptowany kotek, który na razie kuruje się u pani wetki z chorego oczka) i jestem po prostu ... no brak mi słów. Poker, chyba nie ma drugiej takiej kobiety na świecie!!!! Cała ta historia jest fascynująca, o kłosach też nic nie wiedziałam, w życiu by mi nie przyszło do głowy, że w ogóle mogą być niebezpieczne! Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. Przyślij mi numer  konta, żeby mogła wyrazić swój zachwyt czymś bardziej konkretnym niż słowa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek, do czego zachęciło mnie imię psiunia (tak będzie się nazywał mój nowo zaadoptowany kotek, który na razie kuruje się u pani wetki z chorego oczka) i jestem po prostu ... no brak mi słów. Poker, chyba nie ma drugiej takiej kobiety na świecie!!!! Cała ta historia jest fascynująca, o kłosach też nic nie wiedziałam, w życiu by mi nie przyszło do głowy, że w ogóle mogą być niebezpieczne! Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. Przyślij mi numer  konta, żeby mogła wyrazić swój zachwyt czymś bardziej konkretnym niż słowa.

 

Jest bardzo dużo wspaniałych kobiet na świecie. ja to jestem malutki, cichutki, skromniutki pikuś bajduś.

Bardzo dziękuję za chęć pomocy finansowej ,ale dzięki moim bazarkom dałam radę uzbierać na potrzeby medyczne Karmelitano. Przeznacz może kasę na inne , bardziej potrzebujące biedy.

Halo. No co tu się nic nie pisze?

Się nie pisze, bo się pisze gdzie indziej.

Karmelitano słodki jak zawsze, więc ile razy można to pisać?  0heart.gif

Wskakuje do mnie do łózia, ale boi się zostać na dłużej. Dał się wziąć na ręce,ale szybko się denerwuje i chce uciekać.

Przychodzi się pieścić, delikatnie podgryza ręce. 

On jest karmelkiem i landrynką w jednym. Po prostu słodziak.

Tylko na spacerze do psów jest WRRR.Dziś pozwoliłam mu podejść do młodej suni i się uspokoił.Nie wiem czy te warkoty to takie "męskie"podrywy ?

 

Byle jakie zdjęcia, bo model wciąż ucieka przed aparatem

 

Karmel_3.jpg

 

 

Karmel_7.jpg

 

 

Karmel_2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem Pokerku, wyjeżdżam znowu 17 lipca. Do tego czsu może jakieś ogłoszonka?

Mizianka dla Karmelity i reszty zwierzyńca ...

Ułożę tekst i napiszę tu. Gorzej ze zdjęciami.Chłopak ucieka przed aparatem jak diabeł przed święconą wodą.

Dziękuję za mizianka. Zrobię to z przyjemnością.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do mizianek.

Aparat to wróg większości psiaków.

Zakupiłam w markecie wentylatorek żeby moim futrzakom chłodzić pomieszczenie, natychmiast po włączeniu ( a jest mały i cichy) przeniosły się do drugiego pokoju:)

Wentylator potwór , aparat fotograficzny też ale najgorsza jest suszarka do włosów:)

Link to comment
Share on other sites

Ułożę tekst i napiszę tu. Gorzej ze zdjęciami.Chłopak ucieka przed aparatem jak diabeł przed święconą wodą.

Dziękuję za mizianka. Zrobię to z przyjemnością.

mam malutką Żabkę ( nawet kolorystycznie do Karmelka podobna), co też ucieka przed aparatem, komórką próbowałam - to samo :(

i jak tu zrobić ogłoszenia ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...