Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

Dziękuję Pani Oli i jej Mężowi ,że zgodzili się przyjąć maluszka.

Piesek będzie potrzebował wsparcia na karmę i weterynarza.

Pomoc finansowa będzie nadal bardzo ważna.

Jak dobrze ,że tu tyle wspaniałych dogomaniczek.

Razem musimy uratować psiaczka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To czekamy do jutra ,Asiu,dzwon do mnie jakby,gdyby...cos

 

 

Zaglądam wieczorkiem :) I czekam na wieści

 

 

Dziękuję za zaproszenie. Zapisuję się u piesia. Niestety stałej deklaracji nie mogę zagwarantować, mogę jedynie 10 zł jednorazowo wpłacić. Poproszę o nr konta.

 

 

Ja mam dobre wieści dla pieska.

Może już w niedzielę trafić do dt za karmę i weta.

Teraz tylko trzeba go zabrać i dowieźć do Wrocławia.

Asiu zdzwonimy się jutro.

 

 

Dziękuję Pani Oli i jej Mężowi ,że zgodzili się przyjąć maluszka.

Piesek będzie potrzebował wsparcia na karmę i weterynarza.

Pomoc finansowa będzie nadal bardzo ważna.

Jak dobrze ,że tu tyle wspaniałych dogomaniczek.

Razem musimy uratować psiaczka.

 

ale wieści, ja od rana nie wchodzę na wątek, bo mi nie wyświetla nowych wiadomości, a tu tyle wpisów;

 

dziękuję Wam wszystkim; 

 

teraz rozpoczynamy akcję transport psiaka do wrocławia, jeśli ktoś, coś, ma jakiś pomysł, proszę piszcie

Link to comment
Share on other sites

no i mój entuzjazm strasznie opadł, ponieważ dodzwoniłam się do schroniska, chłopak jest, ale jest to ok. 2 letni psiak, czyli już tam nieco kibluje:( jeszcze bardziej mi Go żal;

w czwartek mam kontaktować się z dt, jednak nie wiem, czy dt, weźmie Go ponieważ, zgodnie z opisem rozmowa była na temat podrostka; więc jeszcze nic nie jest przesądzone:(

bardzo mi jest przykro i źle;

 

ps. jest też prośba, aby nie ogłaszać psiaka jako z woj... tyszek, bo mogą nam Go wtedy nie wydać, dlatego ja tez zmieniłam tytuł i usunęłam wszelkie informację dot. miejsca przebywania psiaka;

Link to comment
Share on other sites

Nie no, czy to aż taka starszna różnica, czy szczeniak czy 3 lata? Wielkość ta sama, łapy wciąż brak.. myślę, że dt nie będzie taki drobiazgowy :)

Tym bardziej, że psina już trochę czasu tam wycierpiała :(

 

 

dla nas zadna różnica..chcieliśmy i nadal chcemy pomoc,Joasiu głowa do góry,jeśli go DT nie zechce,bo za stary,to hotelik sie znajdzie,A dla niego jeszcze lepiej jak bedzie wśród psow by nabrał ogłady ;)

 

dziękuję za wsparcie, mi się też wydaje, że 2 latek to wciąż podrostek, w czwartek się wszystko okaże; więc trzymamy kciuki;

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zobaczyłam post Basi i potwornie się ucieszyłam, że maluch będzie miał taką szansę, ale widzę, że to jeszcze nic pewnego, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak mocno, mocno trzymać kciuki! :)

Asiu, najważniejsze, że ktoś (w tym wypadku Ty) go wypatrzył i szuka dla niego pomocy. Nie uda się z DT (choć byłoby wspaniale!), to chłopak pójdzie do hoteliku. Dziesiątki tysięcy innych nie mają takiego szczęścia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie też bez różnicy czy to szczeniul czy nie?  Ilość łapek ta sama...

Trzymam kciuki za wrocławski DT.

 

 

Dla człowieka powinno to być bez różnicy. Ale np. gdybym ja się dowiedziała, że zamiast szczeniaka zjawi się u mnie na dt 2 letni pies to musiałabym zrezygnować. Bo moja Amiga nie toleruje dorosłych konkurentów w domu. Przygarnia tylko szczeniaki :( Przeżyłam koszmar jak zabrałam do domu chorego malutkiego psiaka - Bonusia. Amiga chodziła przez miesiąc w domu w kagańcu, Bonuś w stresie siedział w przedpokoju, bo tak się moja zołza zachowywała, że już nie wierzyłam, że sytuacja się unormuje

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zobaczyłam post Basi i potwornie się ucieszyłam, że maluch będzie miał taką szansę, ale widzę, że to jeszcze nic pewnego, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak mocno, mocno trzymać kciuki! :)

Asiu, najważniejsze, że ktoś (w tym wypadku Ty) go wypatrzył i szuka dla niego pomocy. Nie uda się z DT (choć byłoby wspaniale!), to chłopak pójdzie do hoteliku. Dziesiątki tysięcy innych nie mają takiego szczęścia.

paula_t zgadzam się z Tobą w 100%, i niestety to jest najsmutniejsze, że dziesiątki tysięcy, a myślę, że to mogą być i miliony, nie mają w ogóle szczęścia:(

 

zmieniony banerek w moim podpisie,

miałam nadzieję, ze automatycznie zmienią się wszystkie, ale tak się nie stało

proszę się częstować :)

ja też miałam taką nadzieję, a tu zonk, trzeba ręcznie "przestawić" banerek:) dziękuję

 

Asiu sciskam mocno mocno 

abys mogla jechac po bidaczka 

aby dt przyjal 

aby wyrwac jego0heart.gif

 z tego miejsca ....

znienilam banerek 

Aldrumko dziekuje dziekuje

 

psinuniumisi19ss.jpg

dziękuję ewuniu

 

Dla mnie też bez różnicy czy to szczeniul czy nie?  Ilość łapek ta sama...

Trzymam kciuki za wrocławski DT.

o niczym innym nie myślę i nie marzę, żeby stało się i to był ten dt pod wrocławiam

 

Dla człowieka powinno to być bez różnicy. Ale np. gdybym ja się dowiedziała, że zamiast szczeniaka zjawi się u mnie na dt 2 letni pies to musiałabym zrezygnować. Bo moja Amiga nie toleruje dorosłych konkurentów w domu. Przygarnia tylko szczeniaki :( Przeżyłam koszmar jak zabrałam do domu chorego malutkiego psiaka - Bonusia. Amiga chodziła przez miesiąc w domu w kagańcu, Bonuś w stresie siedział w przedpokoju, bo tak się moja zołza zachowywała, że już nie wierzyłam, że sytuacja się unormuje

dziękuję za rozjaśnienie sytuacji, właśnie może i tak być w tym wypadku, choć w większości zwierzyńca w dt. to koty;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...