Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

Witajcie,

jestem na zaproszenie Asiuni :) Piesek-cudo po prostu. U mnie tak kiepsko z finansami jeszcze nie było, ale w środę dostanę wypłatę więc wpłacę jednorazowo 10 zł. Poproszę o nr konta.

Banerek zabieram :) Wątek dodałam do śledzonych :)

Link to comment
Share on other sites

slodziaczek...

prawda, dlatego też myślę, że nie powinien zabawić długo w hoteliku

 

0heart.gif0heart.gifkciuki ile sil 

za wszystko

dzięki, trzymaj, trzymaj, bo cały piątek próbowałam się dodzwonić do tych wojtyszek i nic mi z tego nie wyszło:( także mile widziane dobre myśli

 

Witajcie,

jestem na zaproszenie Asiuni :) Piesek-cudo po prostu. U mnie tak kiepsko z finansami jeszcze nie było, ale w środę dostanę wypłatę więc wpłacę jednorazowo 10 zł. Poproszę o nr konta.

Banerek zabieram :) Wątek dodałam do śledzonych :)

dziękuję, bardzo dziękuję za pomoc; jak będzie już wszystko ustalone i chłopak będzie opuszczać schronisko, porozsyłam nr konta, nie chcę teraz nikomu mrozić gotówki;

Link to comment
Share on other sites

Pytanie-zakładać wydarzenie na FB ? Czy jeszcze czekac na ustalenia ?

cancer, poczekaj może do jutra, napisałam maila, dzwoniłam, ale może z poniedziałku ktoś mi odp; może czegoś jeszcze się dowiemy, choć wątpię; dziękuję za czujność:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie wiem, co o tym sądzić, dziś cały dzień próbowałam się dodzwonić na nr na ich stronie, napisałam smsa, nikt nie odbiera, tel. albo wyładowany, albo poza zasięgiem;

 

na pewno im nie zależy na adopcjach, od piątku brak kontaktu:(

 

nic na razie nie tracę nadziei, jutro też jest dzień; 

Link to comment
Share on other sites

witam

Malca oglaszalam intensywnie miesiąc na fb,w tej chwili jest na moim wydarzeniu''niepełnosprwane nie znaczy gorsze''

Spedzał mi sen z powiek...;( to ,że na str,piszą ze szczeniak,moze byc juz mało aktualne.;( trzeba go szybko wyciągnąc,oby nie stał sie dzikusem.

Deklaruję 50 zł i wspomoge bazarki na fb.Tu rzadko bywam,ale na fb-beata jacewicz.

Jeśli uda sie Go wyciągnąć na dniach,to 15 lipca wrzucam do Jego skarboki 100 zł,

asiuniab..prosze o kontakt na fb. ;)

Apropo adopcji...nie utrudniają ;)

Link to comment
Share on other sites

witam

Malca oglaszalam intensywnie miesiąc na fb,w tej chwili jest na moim wydarzeniu''niepełnosprwane nie znaczy gorsze''

Spedzał mi sen z powiek...;( to ,że na str,piszą ze szczeniak,moze byc juz mało aktualne.;( trzeba go szybko wyciągnąc,oby nie stał sie dzikusem.

Deklaruję 50 zł i wspomoge bazarki na fb.Tu rzadko bywam,ale na fb-beata jacewicz.

Jeśli uda sie Go wyciągnąć na dniach,to 15 lipca wrzucam do Jego skarboki 100 zł,

asiuniab..prosze o kontakt na fb. ;)

Apropo adopcji...nie utrudniają ;)

o wow, dziękuję, ale się ruszyło, z takim przyspieszeniem, wraca mi wiara:) 

to bardzo ważne, że nie utrudniają adopcji; dzięki za info;

 

Dzwoniłaś na numer 509 706 610 ?

nie miałam inny nr, to jutro od rana spróbuję na ten nr; 

 

uff, no i właśnie dlatego dziękuję, że jesteście tu na wątku, bo dzięki temu możemy więcej, każdy dołoży swój puzzel i ułożymy tę skomplikowaną układankę, na nową drogę po lepsze życia dla pisaczka:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani mamy na razie:

 

 

 

deklaracje stałe:

asiuniab-siostrzenica - 40 zł

Aldrumka - 20 zł

agat21 - 10 zł

free - 50 zł

 

razem 120 zł

 

deklaracje jednorazowe:

tiggi - 50 zł

ewu - 100 zł

ewa gonzales

Amiga  -  30 zł

ania68 - 10 zł

 

dziękuję, dziękuję, mamy już prawie połowę niezbędnych deklaracji:) 

 

ciociu cancer, to proszę wstrzymaj się z wydarzeniem do jutra, mam dwa inne tel. do schroniska niż ten na który ja dzwoniłam;

 

jak tylko mi potwierdzą Jego obecność, to koniecznie potrzebny będzie fb, na dogo zostało nas już niewiele,  czy też macie takie wrażenie?

Link to comment
Share on other sites

ja dzwonilam zawsze pod;512 324 940 miesiąc temu był..

no i ziarnko do ziarnka i uda się 

 

 musi sie udac ;)

:) dzięki, no i zobacz znalazłyśmy się na fb, góra z górą się nie zejdzie, a jednak człowiek z człowiekiem się znajdzie:)

 

na fb męczy mnie to paniowanie sobie we wzajemnych relacjach, tu jest tak normalnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...